28.01.2023, 15:00 • Red Bull Arena, Salzburg • Daniela Mesíková sk

113

Gloukh si obhodil Križana a našťastie pre Slovan z uhla prestrelil bránu!

95

Červená karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Weiss).

90 minút zápasu je za nami, Salzburg vyhráva od 54. minúty po góle Okafora 1:0. Nás však ešte čaká extra porcia 30 minút, na ktorej sa oba tímy dohodli.

85

Žltá karta pre tím FC Salzburg (Koita).

65

Koita (FC Salzburg) nepremenil pokutový kop.

65

Chovan vychytal Koitu! Hodil sa na pravú stranu a vyrazil Koitovu strelu z bieleho bodu.

65

Pokutový kop pre Salzburg!

54

Salzburg dal gól!
Salzburg vyhráva 1:0, no vôbec nemusel, NOAH OKAFOR uzatváral priestor na zadnej žrdi, poslal loptu na bránu, Chovan ju vytesnil do brvna, odkiaľ sa odrazila na čiaru, kde sa jej opäť zmocnil. Lopta s najväčšou pravdepodobnosťou nebola celým objemom za čiarou, no gól platí a Salzburg vyhráva 1:0.

32

Faulovaný Okafor rozohral priamy kop z ľavej strany kúsok za šestnástkou, mieril k bližšej žrdi, no Chovan vytiahol výborný zákrok!