1:3

konec (1:0, 0:1, 0:2)

28.01.2023, 18:00 • 42. kolo • Michal Pospíšil

Tipsport: 2.92 4.2 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dlouho to vypadalo, že by utkání druhého týmu s předposledním mohlo dojít do prodloužení, jenže rozhodující trefu vystřelil Vsetínu v 57. minutě Jiří Říha, který trefil na přední tyč. Do prázdné brány pojistil výhru hostů v posledních vteřinách Radek Číp. (20:06:06)

59:52

59:52 Radek ČÍP - 1:3

59:52

Vsetín právě vstřelil branku! Nepřesnou přihrávku od mantinelu zachytil RADEK ČÍP, jenž poslal puk ze středního pásma do prázdné brány – 1:3! Bez asistence

59:32

Domácí se musí vrátit pro puk do středního pásma.

58:50

Milan Klouček je na střídačce, Dynamo v šesti!

58:22

Riku Sihvonen je za bránou Kloučka.

57:52

Hosté se drží na puku a zakládají útočnou akci.

56:19

56:19 Jiří ŘÍHA - 1:2

56:19

Vsetín právě vstřelil branku! Vsetínští hokejisté odskakují do vedení tři minuty před koncem třetí třetiny! JIŘÍ ŘÍHA vyplaval kousek za modrou čárou a prostřelil Kloučka pod horní tyč – 1:2! Asistence: Štěpán Bláha a Roman Přikryl

55:47

Zeman zkoušel oblouček, ten ale Urbanovi na hokejce nepřistál.

55:03

Tomáš Svoboda ve dvou obrovských šancích! Nejprve se protlačil k dorážce a následně z blízkosti přestřelil poloodkrytou bránu.

54:20

Hořanskému se nepovedla přihrávka a puk skončil po odrazu v síti nad Kloučkem.

54:03

Pochobradský přejížděl pásmo na hraně, rozhodčí hru ale ponechal dál plynout. Jenže přes Říhu se k zakončení nepropracoval.
Dnešní utkání sleduje 725 diváků.

52:43

Ondřej Rohlík nahazoval puk na bránu, Vošvrda puk raději sebral do lapačky.

51:56

Hosté jsou také v plném počtu.

50:53

Ani teď se zatím Dynamo neusadilo v pásmu...

50:24

Svoboda zavezl puk do pásma, hosté ale následně vyhazují.

1:3

Branky a nahrávky: 15. Kubíček (Drtina, Kaut) – 23. Sihvonen (Říha, Přikryl), 57. Říha (Š. Bláha, Přikryl), 60. Číp

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Zdráhal (A), Bukač, Hrádek, Chabada, Drtina (A), Kubíček, Oliva – T. Svoboda, Kaut (C), Kaplan – O. Rohlík, T. Urban, T. Zeman – Lichtag, P. Machač, Rouha – Pochobradský, M. Rohlík, M. Machač.
Trenér: Václav Baďouček

VHK ROBE Vsetín: Vošvrda (Žukov) – Smetana (A), Krajčík, O. Němec, Jenáček, Říha, Hryciow – Hořanský, Bērziņš, Rob (C) – R. Půček, Klhůfek, Sihvonen – Přikryl, Š. Bláha, Štefka – Lichanec, Berger, Klímek – Číp.
Trenér: Jiří Weintritt

Rozhodčí: Bejček, Kosnar – Bohuněk, Kotlík