4:3

konec (2:1, 1:1, 1:1)

22.01.2023, 16:00 • 32. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 2.37 4.04 2.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci vyhrávajú tento tesný zápas 4:3. V tretej tretine skóroval domáci Jendek. Následne ešte zdramatizoval zápas Kotvan, ale domáci si to už postrážili. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (18:27:09)

59:36

Záborský vypálil z kruhov a Belányi vytiahol veľmi dobrý zákrok a podržal svoje mužstvo.

59:01

Začala posledná minúta tretej tretiny a Poprad hrá v šestici.

58:36

Razgals sa predral až pred Belányiho, ale zakončenie nebolo presné.

58:00

Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:24

Bíreš vyhadzuje puk na zakázané uvoľnenie.

57:01

Bystričania držia súpera ďaleko od svojej brány.

56:23

Aktuálny pomer vyhraných buly 26:35

55:10

Domáci hráči vyhadzujú puk z tretiny, aby mohli ísť striedať. Popradčania mieria do útoku.

53:37

Poprad dal gól! Hostia sa vracajú do zápasu! OLDRICH KOTVAN schoval svoju strelu za protihráča a prekvapil Filipa Belányiho v domácej bráne. Asistencie: Valigura, Kundrík.

53:02

Domáci hokejisti sú v laufe a hostí nepúšťajú do záverečného tlaku.

51:59

Banská Bystrica dala gól! Bystričania idú do dvojgólového trháku! DOMINIK JENDEK dostal puk do jazdy a strelou švihom prekonáva Petersa v bráne hostí! Bez asistencie

51:22

Sukeľ posunul puk na Gašpara, ktorý z kruhov vypálil, Peters puk vyráža.

50:01

Začala sa nám posledná 10 minútovka základnej hracej doby.

49:05

Watling sa dostal k puk. vystrelil. S jeho strelou nemal Peters problémy. Poprad ide do útoku.