3:2

po prodl. (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)

21.01.2023, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Nadstavba A • Jan Koudelka

Tipsport: 1.75 4.8 3.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nakonec velmi napínavé utkání končí ústeckou výhrou v prodloužení, ve kterém trefil bonusový bod domácím Kordule.
Já Vám děkuji za pozornost a někdy zase napočtenou. (18:20:31)

62:58

62:58 Pavel KORDULE - 3:2

62:58

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
O bonusovém bodu nakonec rozhodl PAVEL KORDULE, který byl dnes ze všech hráčů vidět asi nejvíce, po přihrávce od Roubíka neváhal a trefil se přesně pod horní tyčku Šorfovy svatyně – 3:2! Asistence: Jaroslav Roubík.

62:31

Šinágl poslal na svého spoluhráče těžkou přihrávku, dále na puku Příbram.

62:03

Další šance měl Kordule, Šorf drží Baník!

61:15

Další šance Bláhy, dostal přihrávku zpoza brány, trefil ale jen hruď Šorfa.

61:00

Bláha dostal nabito do mezikruží, kde byl úplně sám, nezpracoval ale kotouč ideálně.

60:39

Puk drží na hokejkách Příbram.

60:01

Tak toto byl strhující závěr tohoto utkání, nejprve se podařilo Slovanu obrátit vývoj utkání díky brankám Tůmy a Roubíka. Příbram ale nakonec využila čtyřminutové powerplay po sérii ústeckých hrubek a Havlín poslal zápas do prodloužení.

60:00

59:47

59:47 Ondřej HAVLÍN - 2:2

59:47

Příbram právě vstřelila branku!
Obrovský nedůraz v ústecké obraně nakonec hosté potrestali, puk doklepl za bezmocného Cikánka ONDŘEJ HAVLÍN, o tento gól si domácí dlouho dobu koledovali – 2:2! Asistence: Petr Kafka a Lukáš Bednařík.

59:34

Obrovský tlak hostí, jestli tohle domácí ustojí, můžou nosit svého gólmana na ramenou.

59:18

Saňa střílel od modré, Cikánek vyráží.

58:45

Slovan vyhazuje, velmi napínavá koncovka.

58:05

Cikánek vyrazil puk až někam do příbramského kotle.

57:36

Oddechový čas pro tým HC Baník Příbram.

3:2

Branky a nahrávky: 49. Tůma (Bláha), 52. Roubík (Drtina), 63. Kordule (Roubík) – 31. Bednařík (Kafka), 60. Havlín (Kafka, Bednařík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek (Stahl) – Drtina (A), Vacík, Trefný (C), Funk, Záruba, Bartoš, Šefl – Bláha, Tůma (A), Roubík, Kordule, Kuchynka, Horký, Damašek, Smola, Berčík, Costa, Daniel
Trenér: Čaloun

HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Saňa (A), Malý, Jelínek, Zdeněk, Zedek, Havlín, Patzelt – Brzák, Bednařík, Šinágl, Eret, Bečvář, Josefus (C), Kafka (A), Pinkas, Furch
Trenér: Marek

Rozhodčí: Hlinka K. – Kučera, Hlinka E.