3:4

konec (1:2, 1:1, 1:1)

17.01.2023, 18:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • 30. kolo • Klaudia Kadlecová sk

Tipsport: 2.51 4.0 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Aj keď Trenčania v tretej tretine stav zápasu opäť vyrovnali, tak Michalovčania po dvoch minútach strelili gól, ktorý je aj víťazný. Hviezdou zápasu je Joseph Garreffa, ktorý pomohol k výhre s tromi presnými zásahmi. Domáci robili čo mohli, ale záverečný tlak im nevyšiel. Z tohto prenosu je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám pekný utorkový večer. (20:33:09)

59:50

Sojčík mohol vyrovnať, už to pred bránou horelo, ale brániaci hostia to ustáli!

59:14

Trenčiansky tlak je enormný, ale nevedia streliť gól.

58:15

Durný je na striedačke, domáci v snahe vyrovnať!

57:38

Hosťujúca Dukla sa veľmi dobre držala v útočnom pásme a získala dôležité sekundy.

56:45

Pietroniro sa s pukom hrnul do pásma, v ktorom bol usídlený ešte Čacho a odpískal sa ofsajd.

56:11

Sloboda svojou strelou aspoň vybojoval vhadzovanie v útočnom pásme.

55:35

Zlá presilová hra Trenčanov, čo ich môže ešte mrzieť.

55:00

Ďalší puk ďaleko od Škorvánka.

54:30

Domáci majú veľkú šancu na vyrovnanie, to by ale museli byť v útočnom pásme.

54:01

Mihálik posunul puk do stredného pásma.

53:43

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce:
Paločko – 2 min., podrazenie.

53:22

Icing Trenčína. Vhadzovanie pred Durným.

52:19

Hostia v plnom počte.

52:18

Valach z ľavého krídla len do lapačky Škorvánka.

52:09

Michalovčania tečovali puk na striedačku.

3:4

Branky a nahrávky: 6. Petráš (Čacho, Obdržálek), 21. Nemčík (Hudec), 45. Sloboda (Čacho, Starosta) – 15. Garreffa, 18. Garreffa (Pavlovs, Puliš), 32. Žitný (Valentini, Pereskokov), 47. Garreffa (Galamboš, Macejko)

HK DUKLA Trenčín: Durný (Borák) – Tourigny, Starosta – Nemčík, Pietroniro – Ozols, Ulrych – Petrovický; – Sloboda, Čacho, Petráš – Valach, Flick, Thelin – Krajčovič, Sojčík, Hudec – Obdržálek, Jurík, Stahoň
Trenér: Róbert Döme

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Košarišťan) – Glazkov, Macejko – Hammond, Osburn – Mihálik, Michalčin; – Galamboš, Valentini, Pereskokov – Garreffa, Pavlovs, Puliš – Paločko, Bjalončík, Žitný – Suja, Buc, Vašaš

30:49 TRE 2 Sloboda, hrubost
31:31 MIC 2:3 Žitný (Valentini, Pereskokov)
37:47 TRE 2 Starosta, podrážení
41:01 TRE 2 Petráš, hákování
44:39 TRE 3:3 Sloboda (Čacho, Starosta)
44:39 MIC 2 Garreffa, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
46:48 MIC 3:4 Garreffa (Galamboš, Macejko)
48:03 TRE 2 Petráš, nedovolené bránění
48:05 TRE 2 Ulrych, sekání
50:20 MIC 2 Mihálik, vysoká hůl
53:43 MIC 2 Paločko, podrážení