Liga juniorů

VHK ROBE Vsetín – HK Mladí Draci Šumperk

5:1

konec (1:0, 2:0, 2:1)

15.01.2023, 14:45 • Zimní stadion Na Lapači • 28. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

54:04

Tomeš byl v obranném pásmu zfaulován Matějíčkem.

52:37

Hosté si zahrají oslabení, na trestnou lavici míří za háková Haas.

38:51

Ke konci druhé části hry se budou muset hosté bránit, Minařík je vyloučen za držení.

31:11

Jurek poslal na mantinel hostujícího hráče a půjde si za hákování na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

17:49

Další vyloučení, tentokrát na obou stranách, za zdržování hry je vyloučen domácí Šedlbauer a hostující Lichner.

16:14

Přesilová hra domácích neměla dlouhého trvání, Heinrich podrazil ve středním pásmu Minaříka a bude se hrát 4 na 4.

16:09

Další přesilová hra pro domácí, Miškovský se v obranném pásmu provinil hákováním.

05:32

Hned zrkaje dnešního zápasu se dlouho nehrálo v plné síle na obou stranách, nyní na trestnou lavici zamířil hostující Slováček.

04:06

Domácí jdou do čtyř, Stodůlka se provinil vražením na hrazení.

03:45

Přesilovou hru si zahrají i hosté, Vsetín bude pykat dvě minuty za podrážení Šedlbauera.

02:23

První přesilovku v dnešním zápasu si zahrají domácí, Křivohlávek je vyloučen za krosček.

5:1

Branky a nahrávky: 4. Heinrich, 27. Heinrich (Jurek, Velikovský), 40. Janíček (Mošnička, Hamřík), 57. Janíček (Jurek, Mošnička), 60. Janíček (Velikovský, Fojtík) – 48. Minařík (Šotkovský, Lichner)

VHK ROBE Vsetín: Vilém (Tesař) – Kráčalík, Fojtík (C), Hamřík, Machů, Šedlbauer, Velikovský, Mošnička – Matějíček, Frolo, Stodůlka, Heinrich, Janíček (A), Jurek, Rigo, Melenovský, Urge.
Trenér: Jan Srdínko

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Ondráček) – Šlahora, Netolický (A), Cekr, Křivohlávek, Slabý – Ševčík, Najman, Bařica, Szabó, Miškovský, Haas, Lichner, Minařík (C), Tomeš, Šotkovský, Slováček (A)
Trenér: Petr Rutar

Rozhodčí: Daniel Pavel — Matěj Bartoň, Michal Frais

02:23 MDS 2 Křivohlávek, krosček
03:36 VSE 1:0 Heinrich
03:45 VSE 2 Šedlbauer, podrážení