Tipsport: 1.76 4.43 3.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 37 – 29 | Přesilová hra: 0/2 – 1/2 | Trestné minuty: 4 – 4

Pheonix Copley (LAK) – 27 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,0 %, odchytal 60:00
James Reimer (SJS) – 33 zákroků, 4 OG, úspěšnost 89,2 %, odchytal 57:42

Tomáš Hertl (SJS) – 1+0, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 19:28

Tři hvězdy utkání
1. Quinton Byfield (LAK) 1+1
2. Drew Doughty (LAK) 1+0
3. Adrian Kempe (LAK) 1+0 (06:50:29)
Los Angeles Kings vyhrává tento zápas těsně 4:3 a získává další body do tabulky. Sharks se snažili, zápas zdramatizovali, ale vyrovnat se jim už při hře bez brankáře nepodařilo.

59:40

Puk je ve středním pásmu, hosté už mnoho času nemají.

59:23

Erik Karlsson minul branku, následná rána končí vedle.

59:00

Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:16

Hosté hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.

57:54

Oddechový čas pro tým San Jose Sharks.

57:54

57:54 Tomáš HERTL - 4:3

57:54

San Jose právě vstřelilo branku!
A je sníženo na rozdíl jediné branky, Timo Meier dostal puk do útočného pásma, Drew Doughty situaci podcenil, a pak zakončoval z druhé strany volný TOMÁŠ HERTL. Asistence: Alexandr Barabanov Timo Meier.

56:20

V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí hokejisté míří za výhrou a za ziskem dalších bodů.

55:09

Hosté se dostali do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí hokejisté mají dvoubrankový náskok.

54:44

Brankář Kings přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.

53:33

53:33 Drew DOUGHTY - 4:2

53:33

Los Angeles právě vstřelilo branku!
V pohodě hrající domácí celek přidává další branku a dostává se do dvoubrankového vedení. Tvrdou ránou z mezikruží se prosazuje po rychlé akci DREW DOUGHTY. Asistence: Phillip Danault a Alex Iafallo.

53:04

Komerční přestávka.

52:40

52:40 Gabriel VILARDI - 3:2

52:40

Domácí celek si bere vedení zpět. Po střele od modré čáry dokázal šikovně tečovat kotouč mimo dosah brankáře Sharks GABRIEL VILARDI. Asistence: Sean Durzi a Matt Roy.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Kempe (Byfield, Kopitar), 28. Byfield (M. Anderson), 53. Vilardi (Durzi, M. Roy), 54. Doughty (Danault, Iafallo) – 22. Bonino, 51. Meier (Couture, E. Karlsson), 58. Hertl (Barabanov, Meier)

Los Angeles Kings: Copley (Quick) – M. Anderson, Doughty (A), Durzi, M. Roy, Edler, Se. Walker – Byfield, Kopitar (C), Kempe – Iafallo, Danault (A), Anderson-Dolan – Fiala, Lizotte, Vilardi – Lemieux, Kupari, Grundström.
Trenér: Todd McLellan

San Jose Sharks: Reimer (Kähkönen) – Jayc. Megna, E. Karlsson, Ferraro (A), Benning, Harrington, Vlasic – Meier, Hertl, Labanc – Nieto, Couture (C), Barabanov – Bonino (A), Sturm, Eyssimont – Gadjovich, Lorentz, Lindblom.
Trenér: David Quinn

Rozhodčí: Charron, McCauley – Gawryletz, Apperson

Diváci: 16 717

05:59 LAK 1:0 Kempe (Byfield, Kopitar)
06:22 SJS 2 Vlasic, držení