11.01.2023, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 37. kolo • Tomáš Taybner (@TTaybner)

Tipsport: 2.0 4.3 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, děkuji vám za pozornost a přeji vám hezký zbytek středečního večera.

U dalších textových přenosů ze zápasu Chance ligy, na počtenou. (20:27:54)
A je dobojováno. Ve třetí části jsme gól neviděli, přesto se naskytlo několik šancí, které mohly stav utkání změnit. V úvodu poslední dvacetiminutovky hráli lépe Draci, ale Kozlové si zbytek utkání pohlídali a vítězí výsledkem 3:2.

Góly začaly padat mezi 2. a 3. minutou, kdy Kozlové vsítili dvě branky, jednou se prosadili také hosté. Druhý takový úsek pak nabídlo rozmezí 30. – 32. minuty, kdy Šumperk vyrovnal a následovala vítězná trefa z hole Petra Koukala.

59:57

Sklenářovu přihrávku zablokovala šumperská hůl, zkušený útočník přihrávkou hledal Koukala, aby kapitán mohl zkompletovat hattrick.

59:47

Kozlové uspěli na vhazování.

59:44

Ke střele se na pravém kruhu dostal Bartoš, ale Soukup touš udržel pod svým tělem, ačkoliv působil nejistě.

59:30

Drtilova střela zblokována.

59:11

Draci se zatím nedostali ke střele, těžko se vůbec dostávají k puku.

58:40

Hamalčík se vrátil na led, ale teď už míří zpět na střídačku.

58:35

Síla puk dojel a přihrál Matějčkovi, ten ale před prázdnou brankou zklamal domácí diváky.

58:27

A další vyhození.

58:22

Kozlové ihned po buly vyhazují, čtyři sekundy utekly.

Hosté to zkusí v šesti, Hamalčík je na střídačce!
Oddechový čas pro tým DRACI PARS ŠUMPERK.

58:18

Kotouč vypadl ze hřiště.

57:59

Nedvídkovi na modré utekl kotouč a hosté musí začít znovu.

57:29

Žálčík z pravého kruhu příklepem trefil Soukupovu hůl.

57:16

Domácí hráči dostali puk ven.

3:2

Branky a nahrávky: 2. Lang (Cibák), 3. Koukal (Naar), 32. Koukal (Ouřada) – 3. Vachutka, 30. Vildumetz (Bartoš, Žálčík)

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Piegl (A), Čáp, Aubrecht, Naar, Cibák, Zajíc – Ouřada, Koukal (C), Z. Král (A) – J. Sklenář, Korkiakoski, Morong – Síla, Matějček, Lang – D. Šedivý, T. Jelínek.
Trenér: Jan Šťastný

DRACI PARS ŠUMPERK: Hamalčík (Lackovič) – Drtil (A), Dudycha, Kadeřávek, Eliáš, Hrachovský, Kunst – Průžek, Bartoš (A), Žálčík (C) – Vildumetz, Šuhaj, Š. Jelínek – Bernat, Nedvídek, Vachutka – Křemen, Matě. Svoboda, Jouza.
Trenér: Lukáš Majer

Rozhodčí: Mejzlík, Bejček – Jindra, Štofa