2:3

po s.n. (0:1, 0:1, 2:0 - 0:0)

10.01.2023, 18:00 • 28. kolo • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.33 6.15 7.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nitra vyhrávala po góloch Sýkoru a Elmera 2:0. Slovan v tretej tretine zásluhou Takáča a Harrisa vyrovnal, v predĺžení gól nepadol, v samostatných nájazdoch bola úspešnejšia Nitra, ktorá vyhrala 3:2. Rozhodujúci nájazd premenil Krivošík. (20:52:19)

65:00

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Nitra.
Autorom víťazného gólu je KRIVOŠÍK.

Samostatné nájazdy začínajú.
Ani predĺženie o víťazovi duelu nerozhodlo, po krátkej úprave ľadu uvidíme samostatné nájazdy.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Po troch tretinách je skóre nerozhodné 2:2. Nasleduje predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

57:30

Krivošík nebezpečne strieľal spomedzi kruhov.

56:29

Nitra sa po vyhranom buly usadila v pásme, z vrcholu pravého kruhu strieľal Duke.

56:17

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava:
Zigo – 2 min., podrazenie.

53:23

Gachulicovu strelu z vrcholu kruhu O´Connor chytá.

51:20

Znova Pecararo s Harrisom v akcii, Nitra odoláva.

50:29

Vylúčenie v tíme HK Nitra:
Lacka – 2 min., podrazenie.

45:47

Slovan Bratislava dal gól!
Slovan trestá aj vylúčenie Vitaloša a razom je vyrovnané. BRANT HARRIS zo stredu pravého kruhu prestrelil O´Connora.
Asistencie: Liam Pecararo, Matthew MacKenzie

44:47

Vitaloš – 2 min., podrazenie.

44:42

Slovan po strelenom góle ožil. Strelu spoza kruhu skúsil Sersen.

43:03

Iba 14 sekúnd stačilo Slovanu na využitie presilovky a strelenie kontaktného gólu. SAMUEL TAKÁČ sa presadil koncovkou spomedzi kruhov.
Asistencie: Matthew MacKenzie, Brant Harris

2:3

Branky a nahrávky: 44. Takáč (MacKenzie, Harris), 46. Harris (Pecararo, MacKenzie) – 8. Sýkora (Bodák), 29. Elmer (Gill, Sýkora), rozh. náj. Krivošík

HC SLOVAN Bratislava: Hlavaj (Coreau) – MacKenzie, Golian, Maier, Ackered, Gachulinec, Sersen, Fereta – Pecararo, Harris, Takáč – Fominykh, Zigo, Török – Lukošík, Kytnár, Matoušek – Petriska, Preisinger, Šotek

HK Nitra: O´Connor (Kašík) – Bodák, Rais, Green, Gajdoš, Vitaloš, Pupák – Krivošík, Buncis, Čederle – Elmer, Gill, Sýkora – Duke, Hrnka, Pekarčík – Drábek, Lacka, Knies

Rozhodčí: Stano, Novák – D. Konc ml., Gegáň

07:10 NIT 0:1 Sýkora (Bodák)
11:35 SBA 2 Matoušek, podrážení
28:37 NIT 0:2 Elmer (Gill, Sýkora)