Střely na bránu: 34 – 24 | Přesilová hra: 1/3 – 1/3 | Trestné minuty: 6 – 6

Stuart Skinner (EDM) – 16 zákroků, 4 OG, úspěšnost 80,0 %, odchytal 35:48
Jack Campbell (EDM) – 3 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100,0 %, odchytal 23:00
Martin Jones (SEA) – 32 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,1 %, odchytal 59:51

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Tři hvězdy utkání
1. Jaden Schwartz (SEA) 1+2
2. Matthew Beniers (SEA) 1+1
3. Yanni Gourde (SEA) 1+0 (05:46:12)
Hostující Seattle vyhrává tento zápas díky povedené druhé třetině, ve které otočil stav zápasu z 0:2 na 4:2. Domácí hokejisté měli šance, vypracovali si dobré střelecké pozice, ale brankáře soupeře překonali jen dvakrát.

59:40

Kailer Yamamoto se dostal do zakončení, brankáře nepřekonal.

59:20

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.

58:44

Connor McDavid se dostal do zakončení, ale jeho projektil končí v moci brankáře. Bude se vhazovat.

58:24

Přesilovka pro domácí celek přichází v samotném závěru zápasu.

58:24

Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
Ryan Donato – 2 min., sekání.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:29

57:29 Alexander WENNBERG - 2:5

57:29

Seattle právě vstřelil branku!
A je to jasné, hostující celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky poslal aktivně hrající ALEXANDER WENNBERG. Asistence: Brandon Tanev a Jaden Schwartz.

57:00

Martin Jones kryje kotouč, bude se vhazovat.

56:41

Domácí hrají v šesti.

56:20

Komerční přestávka.

56:07

Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

55:41

Jack Campbell se vyznamenal proti střele soupeře, obrovskou šanci měl hostující hráč, ale nedokázal přesněji zakončit.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek stále drží dvoubrankový náskok.

54:45

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

54:04

2:5

Branky a nahrávky: 13. Nugent-Hopkins (Draisaitl, Hyman), 21. McDavid (Janmark, Kulak) – 25. Beniers (Sprong, Schultz), 26. Schwartz (Beniers, A. Larsson), 33. Gourde (Tolvanen, Schultz), 36. McCann (Wennberg, Schwartz), 58. Wennberg (B. Tanev, Schwartz)

Edmonton Oilers: S. Skinner (36. Campbell) – Nurse (A), Ceci, Kulak, Barrie, Broberg, Bouchard – Hyman, McDavid (C), Puljujärvi – Foegele, Draisaitl (A), Yamamoto – Janmark, Nugent-Hopkins, Kostin – Holloway, R. McLeod, Ryan.
Trenér: Jay Woodcroft

Seattle Kraken: Mar. Jones (Grubauer) – Dunn, A. Larsson, Oleksiak, Schultz, Soucy, Borgen – Burakovsky, Beniers, Eberle – McCann, Wennberg, Schwartz (A) – Tolvanen, Gourde (A), Bjorkstrand – B. Tanev, Donato, Sprong.
Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Schlenker, Lee – Hughes, Galloway

Diváci: 18 297

12:08 SEA 2 Sprong, podrážení
12:47 EDM 1:0 Nugent-Hopkins (Draisaitl, Hyman)