22.12.2022, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 30. kolo • Anna Ardonová

Tipsport: 3.05 4.3 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeji hezký zbytek večera. (20:33:13)
Nejlepší hráči utkání: Tomáš Plekanec – Oliver Okuliar.
Kladenští nedokázali po první třetině dát ani gól a tak si Hradec odváží všechny tři body. V poslední třetině se prosadili Jakub Lev, Radovan Pavlík a Kevin Klíma. I když to dlouho vypadalo, že se hra protáhne do prodloužení, Hradec rychle rozhodl a nedovolil zdramatizování zápasu.

59:40

Hradec je teď v pásmu Kladna, ale hráči se ke střele nedostali.

57:31

57:31 Kevin KLÍMA - 3:6

57:31

Hradec právě vstřelil branku! Rychlý výpad a Hradec už vede 6:3. KEVIN KLÍMA společně s Alešem Jerglem vystřelili dopředu a Bow byl na střelu Klímy krátký. Asistence: Aleš Jergl.

56:47

56:47 Radovan PAVLÍK - 3:5

56:47

Hradec právě vstřelil branku! A máme tady odskočení o dvě branky. RADOVAN PAVLÍK se po vhazování dostal sám před Bowa a zasunul kotouč mezi jeho betony. Asistence: Oliver Okuliar.

56:43

Hned po vhazování obrovská šance Mounfieldu, ale Bow chytá.
Dnešní utkání sleduje 2047 diváků.

56:19

Střela Lva na druhé straně byla sražená.

53:13

Rytíři se tlačí za vyrovnáním, ale zatím nemají štěstí. Melkova střela od modré také neúspěšná.

50:42

Plekancovu přihrávku zachytili pouze hradečtí a tak se Kladno musí znovu prodírat do pásma hostů.

50:08

Hráči Hradce jeli dva na dva, ale dopustili se ofsajdu.

48:52

Cibulskisovu střelu bekhendem Růžička chytá a přerušuje hru.

47:49

47:49 Jakub LEV - 3:4

47:49

Hradec právě vstřelil branku! Z velkého tlaku Hradce se stává gól! Cingel poslal přesnou přihrávku JAKUBU LVOVI, který se nemýlil a trefil se pod horní tyč. Asistence: Lukáš Cingel, Jérémie Ouellet-Blain.

46:39

Kevin Klima s Perretem teď v obrovské možnosti, ale i když Bow nechal odkrytou celou branku, u puku po střele byl první kladenský hráč.

3:6

Branky a nahrávky: 7. Plekanec (Kubík, Brodecki), 10. Kubík (Plekanec, Cibulskis), 15. Beran (Plekanec, Cibulskis) – 5. Okuliar (R. Pavlík, Pilař), 14. R. Pavlík (Okuliar, Blain), 34. Pilař (Jank), 48. Lev (Cingel, Blain), 57. R. Pavlík (Okuliar), 58. Kev. Klíma (Jergl)

Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Kehar, Dotchin (A), Sotnieks, Slováček, Cibulskis, Babka – Brodecki, Plekanec (C), Kubík – O. Bláha II, Indrák, Pytlík – M. Procházka, Filip, Jágr – Michnáč, Zikmund (A), Melka – Beran.

Mountfield HK: J. Růžička (Kiviaho) – Jank, McCormack, Marcel, Blain, Rosandić, F. Pavlík (C), Piegl – Cingel, Lalancette, Lev (A) – R. Pavlík, Pilař, Okuliar – Perret, Kev. Klíma, Jergl – Doležal, Štohanzl, Kel. Klíma.

Rozhodčí: Sýkora, Ondráček – Ondráček, Rampír