2:4

konec (2:2, 0:1, 0:1)

21.12.2022, 18:00 • 27. kolo • Michal Heřman

Tipsport: 8.64 7.5 1.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme nadprůměrné druholigové utkání, které nabídlo šest gólů a vítězství favorizovaného Chomutova 4:2. Jablonec byl ale zdatným soupeřem a Pirátům zápas hodně ztížil. Diváci se museli hlavně první a druhou třetinu hokejem bavit, kdy oba týmy hrály ve svižném tempu. Třetí třetina již byla mírně pomalejší, ale i v ní bylo k vidění hodně pěkných hokejových momentů. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (20:05:23)

59:41

Blíží se konec utkání, hosté vedení již udrží.

59:02

59:02 František LUKEŠ - 2:4

59:02

Piráti právě vstřelili branku!
Po buly se přes Hübla dostal k puku Váchal, který přihrál na vrcholek mezi kruhy FRANTIŠKU LUKEŠOVI. Ten tvrdou ranou z první propálil brankáře! Je pravděpodobně rozhodnuto. Asistence: Váchal, Hübl.

58:54

Pavlů zablokoval střelu z hostujícího protiútoku. Puk končí v ochranné síti a hra je přerušena. Domácí tým si bere oddechový čas.

58:01

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:13

Blíží se konec třetí třetiny, domácí zatím brankáře neodvolali.

56:58

Chomutov vyhazuje šikovně, aby nebylo zakázané uvolnění. A ihned spěchá vystřídat.

56:09

Chomutov se dostal do zakončení. Koblížkův pokus byl ale zablokován.

55:23

Domácím utíká rychle čas, hosté se dopředu už tolik neženou a snaží se hlavně pozorně bránit přechod přes střední pásmo.

54:03

Hosté jsou kompletní a i přes závěrečný tlak oslabení ustáli.

53:42

Jablonec teď měl velký tlak a několik střel. Adam Horák ale odolal a drží vedení pro hosty.

52:38

Hübl dokázal vyrazit v oslabení dopředu. Puk pak předal na Lukeše, jehož pokus byl tečován do ochranné sítě. Buly bude po pravici domácího brankáře.

52:03

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
Váchal – 2 min., zásah do nohou.

51:02

Kostourek neprošel podél mantinelu a o puk přišel. Do útoku tak jdou domácí.

50:28

Hynek po přihrávce Lukeše nahodil od modré. Puk si v pohodě našel brankář a hru přerušuje.

50:04

Začala poslední desetiminutovka základní hrací doby. Oproti první a druhé třetině tempo hry o něco opadlo a vidíme i poměrně dost nepřesností na obou stranách.

49:36

Po sražené střele se bude vhazovat před brankou Chomutova.

2:4

Branky a nahrávky: 2. Brokeš (Koutecký), 17. Maďar – 2. Hübl (Lukeš), 10. Lukeš (Hübl, Chrpa), 27. Kostourek, 60. Lukeš (Váchal, Hübl)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: T. Horák (Leško) – Abraham, Koutecký, Starý, Had, Pavlů – Kačírek, Špaček, Maďar – Brokeš, Foerster, Jursa – Švík, Folda, Kapička – Bouřil
Trenér: Jan Šuráň

Piráti Chomutov: A. Horák (Tuček) – Seemann, Hynek, Žižka, Váchal, Filip – Lukeš, Hübl, Chrpa – Kostourek, Koblížek, Mála – Zajíček, Veselý, Ekrt – Mežnar, Vostiňák
Trenér: Kamil Koláček

Rozhodčí: Bernar – Brož, Hofman