konec (15:21)

16.12.2022, 17:00 • SH 1 Plzeň • 18. kolo • Jan Zatočil

Tipsport: 1.39 8.95 3.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Talent tým Plzeňského kraje – HC Dukla Praha 31:33 (15:21)
Nejvíce branek: Režnický 6, Douda 6/1, Stehlík 5/2 – F. Březina 8, M. Březina 7, J. Rakouský 6. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 5/3 – 2/0. Vyloučení: 3:5. (18:41:22)
Dukla Praha svůj výkon z prvního poločasu, kde vedla v jednu chvíli už o devět branek nezopakovala. Domácí naopak hru ve druhé půli zlepšili a v závěru utkání jsme měli možnost sledovat drama s dobrým koncem pro Duklu. Zápas rozhodl až v poslední minutě Matúš Moravčík a to znamená, že Plzeň poprvé v letošní sezoně přišla doma o body. Pokud dnes Lovosice vyhrají v Zubří, tak přezimují na čele tabulky a odsunou Plzeň na druhé místo!

Konec zápasu. (31:33)

60

Matúš Moravčík rozhoduje o osudu tohoto utkání a Dukla Praha si odveze z Plzně překvapivě dva body! (31:33)

59

Jan Stehlík dává gól a je to už pouze o jednu branku! (31:32)

58

Jakub Douda opět snižuje! (30:32)

58

Jiří Rakouský byl úspěšný na straně hostů! Sledujeme napínavý závěr zápasu! (29:32)

57

Opět to byl Daniel Režnický, který skóruje a Plzeň už je zase na dostřel. (29:31)

56

Filip Herajt předvedl důležitý zákrok! (28:31)

55

Režnický z protiútoku ještě dává domácím naději. (28:31)

55

Další branku hostů přidává Martin Březina. (27:31)

54

Marek Hlinka dává snadnou branku, Plzeň totiž často hraje bez brankáře. (27:30)

53

Tomáš Nejdl zvládl zakončit rychlý protiútok domácích a opět je to jen o dvě branky. (27:29)

52

Vypadalo to na prorážení Filipa Březiny. Rozhodčí ale nakonec uznal jeho trefu. (26:29)

51

Martin Říha snižuje z křídla na rozdíl dvou branek! (26:28)

50

Další neúspěšný útok Dukly! (25:28)

49

Další gól přidává Jan Stehlík a už je to jen o tři branky. Plzeň je zpátky ve hře! (25:28)

48

Martin Říha opět ukrojil kousek z náskoku hostů, který se začíná ztenčovat! (24:28)

31:33

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Šmíd – Douda, Bernhard, Terzić, Kosteski, T. Nejdl, Zeda, Dubský, Bláha, Tonar, Stehlík, Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.
Trenér: Petr Štochl

HC Dukla Praha: Graberman, Votava, Petržala – Zelenka, Vojtela, F. Březina, Bolehovský, Rumian, Krušberský, Křístek, J. Rakouský, Hlinka, M. Březina, Moravčík, M. Rakouský, Šůstek.
Trenér: Michal Tonar

Rozhodčí: Králíček, Letev