77:83

konec (21:19, 33:48, 62:69)

14.12.2022, 17:00 • Skupina K • Jan Prošek

Tipsport: 4.49 15.0 1.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Žabiny hrály aktivně, s favorizovaným soupeřem zkoušely s protivníkem držet krok, chvíli vedly, ale nakonec Brno prohrálo. Sledovali jsme velmi dramatický basketbalové zápas.

Úspěšnost střelby za dva body vyzněla lépe pro hosty 43.48 % vs 46.67 %. Trojky měly úspěšnější také hostující hráčky a trestné hody rovněž pomohly hostujícím hráčkám k výhře v tomto zápase.

Žabiny vedly nad soupeřem lehce přes čtyři minuty, naopak Lyon vedl více než 31 a půl minuty.

Nejproduktivnější domácí hráčkou byla Petra Záplatová, která si připsala 20 bodů, o dva body méně měla Natálie Stoupalová. Lyonskou útočnou síla vedla Johannesová, která má na svém kontě 25 bodů. Druhou nejproduktivnější hráčkou byla Ciaková se 14 body. (18:42:14)

Konec zápasu. (77:83)

39:57

A je sníženo, koš za dva body dává Natálie Stoupalová. (77:83)

39:19

Záplatová to zkoušela individuálně, ale neuspěla. Na druhé straně minula koš Johannesová. (75:83)

39:16

Oddechový čas pro tým BK Žabiny Brno. (75:83)

39:14

Allemandová dává trojku, domácím se cesta za zdramatizováním zápasu komplikuje. (75:83)

39:00

Poslední minuta. (75:80)

38:41

Hostující Williamsová neuspěla. (75:80)

38:10

Natálie Stoupalová dává koš za tři body, rozdíl je pět bodů. (75:80)

37:45

Oddechový čas pro tým LDLC ASVEL Feminin. (72:80)

37:41

Výborně to udělala Holmesová, která zakončila po individuální akci a snižuje. (72:80)

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve čtvrté čtvrtině. (70:80)

36:54

Oddechový čas pro tým BK Žabiny Brno. (70:80)

36:38

Allemandová to zkoušela za tři body, hod hostující hráčky nebyl povedený. (70:80)

35:38

Nyní Záplatová zkoušela zakončit, ale její pokus končí velde. (70:80)

35:16

Natálie Stoupalová dává koš za dva body, domácí hráčky snižují na rozdíl deseti bodů. (70:80)

34:19

Elissa Cunaneová to zkoušela individuálně, míč dostala do koše, ale koš nakonec neplatí. (68:80)

33:27

Zakončovala domácí Holmesová, ale její pokus nebyl přesný. (68:80)

33:12

Allemandová dává koš za dva body, navíc to bylo s faulem a proměnila i trestný hod. (68:80)