Univerzitní liga ledního hokeje

UK Kings Prague – Akademici Plzeň

0:2

konec (0:1, 0:0, 0:1)

12.12.2022, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha 10–Vršovice • 17. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.6 5.0 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:00

Dvacet trestných minut za napadání rozhodčích si do statistik po siréně zapisuje David Volf (UKA).

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:38

Domácí si vzali timeout, při kterém odvolali Michala Pícla! Jejich klec tak zeje prázdnotou.

57:38

Viktor Martínek (UKA) a Dominik Beer (AKP) míří po svém tanečním vystoupení předčasně do sprch s většími tresty za bitku, Jan Vávra (UKA) a Jakub Šucha (AKP) pak inkasují dvě minuty za hrubost.

54:56

Mohlo být definitivně rozhodnuto, Markov ale tentokrát trefil jen tyč domácí klece!

54:20

Rejzkovu střelu někdo na kruhu tečoval přímo mezi tři tyče, přičemž překvapený Pícl se jen tak tak natáhl a pryž udržel před čarou!

50:55

David Volf (UKA) vysokou holí připravil svůj tým o šanci snížit, poměr sil na ledě se rychle srovnává.

50:31

Pražané si znovu zahrají přesilovku, za podrážení stráví dvě minuty na trestné Matěj Morawetz (AKP).

47:20

Tým Akademici Plzeň právě vstřelil branku!
Tak teď už to domácí budou mít pořádně těžké, pokud stále pomýšlí na bodový zisk! Poněkud laxní přístup UKáčka potrestal DAVID MARKOV, který vybojoval puk v rohu kluziště, přesunul se před brankoviště a zakončil přesně za nepřipraveného Pícla – 0:2! Bez asistence.

40:20

Reitspies se hned zkraje periody ocitl v obrovské šanci, z úniku ale přestřelil! Obrovská škoda pro Akademiky, obrana UKáčka úvod nezvládla!

39:00

Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

37:59

Ale pozor, domácí jdou na půl minuty do tří! Odehnalovi bude dělat společnost Prokop Limanovský (UKA), který je sudím trestán za krosček.

36:34

Poměr sil na ledě se vyrovná, po hákování Matěje Odehnala (UKA) uvidíme hru čtyři na čtyři.

35:01

Další početní výhoda pro Karlovku, Jakub Šucha (AKP) je po zákroku na Volfa vyloučen za faul kolenem.

33:58

Martínek z ideální příležitosti nastřelil jen tyčku! Štekr byl mimo brankoviště a na domácího forvarda zívala prázdná klec, útočník ale velkou šanci v gól nepřetavil!

33:20

Nebezpečná skrumáž před Štekrem k vyrovnávací trefě nevedla, hostující brankář udržel neposednou pryž před brankovou čarou!

30:27

Plzeňští málem ve Vršovicích vedli o dvě branky! Soukup se uvolnil na pravém kruhu a následně nastřelil vzdálenější tyč domácí branky!

19:00

Ohlášena poslední minuta první třetiny!

10:27

Viktor Martínek (UKA) se vrací na trestnou lavici, tentokrát míří ven z hrací plochy za vysokou hůl.

09:20

Hosté se v polovině desáté minuty ujímají vedení, po souhře s Reitspiesem a Kalusem Pícla střelou pod víko o čisté konto připravil JAKUB ŠTOCHL! Asistence: Jan Kalus, Vít Reitspies.

04:05

Po čtyřech minutách hry přichází první vyloučení. David Prachař (AKP) a Viktor Martínek (UKA) dostávají shodné tresty za hrubost, přičemž první jmenovaný inkasuje ještě dvě minuty za držení. Ty odsedí Filip Králíček, domácí si tedy vyzkouší přesilovku.