12.12.2022, 00:00 • Nationwide Arena, Columbus • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.96 4.16 2.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:40

60:40 Johnny GAUDREAU - 6:5

60:40

Columbus právě vstřelil branku! Teď JOHNNY GAUDREAU skóroval po fantastickém zákroku Jonathana Quicka u pravé tyče do prázdné brány, respektive Kevin Fiala, který puk těsně před brankovou čárou ještě lehce přizvedl! Gól by měl platit, ale ještě se zkoumá video. Skutečně platí! Asistence: Patrik Laine a Vladislav Gavrikov.

53:53

53:53 Elvis Merzlikins senzačně zasáhl horní stranou lapačky!

53:53

Alexander Edler vypálil na levém křídle po zpětné přihrávce podél hrazení bez přípravy od modré čáry a puk mířil ke vzdálenější pravé tyči, Elvis Merzlikins ho ale senzačně horní stranou lapačky vytáhl do ochranné sítě! Další parádní zákrok.

51:58

Jeden z hokejistů Kings šlápl na levém křídle do pedálů a chtěl vymést vzdálenější pravý horní roh brány, Elvis Merzlikins ale vytáhl úžasný semafor – 5:5! Následuje komerční přestávka.

45:31

45:31 Adrian KEMPE - 5:5

45:31

Los Angeles právě vstřelilo branku! Domácí brankář Elvis Merzlikins nejprve dobře odpálil hokejkou nahození Kings do strany, jenže puk se před jeho bránu rychle vrátil a nepřehledné situace využil ADRIAN KEMPE, který puk bez přípravy napálil z pravého kruhu pod víko! Kings podruhé smazali ztrátu o dva. Bez asistence.

44:52

44:52 Anže KOPITAR - 5:4

44:52

Los Angeles právě vstřelilo branku! Sean Walker vypálil na pravém křídle ihned po vhazování a Elvis Merzlikins vůbec nevěděl, kde má puk, který u pravé tyče zasunul do prázdné brány ANŽE KOPITAR – 5:4! Asistence: Sean Walker.

44:43

Phillip Danault vystřelil na vrcholu levého kruhu zápěstím a Elvis Merzlikins senzačně zasáhl horní částí hokejky! Poté byl puk sražen mezi lavice.

41:44

Alex Iafallo vypálil na levém křídle z ostrého úhlu a domácí brankář Elvis Merzlikins puk vykopl levým betonem. K dorážce se dostal Adrian Kempe, ale minul pravou tyč brány! Málem.

40:56

Dnešní utkání sleduje 14560 diváků.

39:31

39:31 Jack ROSLOVIC - 5:3

39:31

Columbus právě vstřelil branku! JACK ROSLOVIC si najel na pravém křídle na zpětnou přihrávku od Johnnyho Gaudreaua a nádhernou bombou bez přípravy vymetl pravý horní roh brány! Je to 5:3! Asistence: Johnny Gaudreau a Patrik Laine.

39:10

Kevin Fiala chtěl přihrávat zpět na modrou čáru, jenže zlomil hůl a vzápětí u hrazení zahrál bruslí. Dvě minuty za hraní se zlomenou hokejkou a krátká hra 4 na 4.

38:00

38:00 Jack ROSLOVIC - 4:3

38:00

Columbus právě vstřelil branku! Jedno varování Kings nestačilo a gól v oslabení od Columbusu přece jen přišel! JACK ROSLOVIC si najel na bodu levého kruhu na přihrávku Erica Robinsona přes osu pásma a střelou bez přípravy skóroval do odkryté brány! Domácí znovu vedou. Je to 4:3. Asistence: Eric Robinson a Vladislav Gavrikov.

37:23

Andrew Peeke dostal dvě minuty za vražení na hrazení poté, co zezadu poslal na mantinel Gabriela Vilardiho.

35:02

35:02 Jaret ANDERSON-DOLAN - 3:3

35:02

Los Angeles právě vstřelilo branku! Sean Durzi krásně pronikl do útočného pásma na pravém křídle a MIKEY ANDERSON dokonale využil jeho skvělé práce, když nádhernou střelou z bodu levého kruhu pro vhazování zamířil do pravého horního rohu brány – 3:3! Asistence: Sean Durzi.

30:03

30:03 Patrik LAINE - 3:2

30:03

Columbus právě vstřelil branku! Blue Jackets vyrazili do přečíslení dva na jednoho a PATRIK LAINE propálil hostujícího brankáře po přihrávce Jacka Roslovica naslepo ránou bez přípravy z vrcholu levého kruhu! Blue Jackets znovu vedou! Asistence: Jack Roslovic a Erik Gudbranson.

28:27

28:27 Blake LIZOTTE - 2:2

28:27

Los Angeles právě vstřelilo branku! Napadající Carl Grundström předvedl za bránou Columbusu skvělý forčeking a po jeho zpětné přihrávce puk poskakoval u brankoviště, čehož využil BLAKE LIZOTTE, když z úhlu skóroval do prázdné brány – 2:2! Asistence: Carl Grundström a Alex Iafallo.

25:15

Kirill Marčenko dnes vstřelil svůj první gól v NHL, nyní ale fauloval a byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

24:42

24:42 Anže KOPITAR - 2:1

24:42

Los Angeles právě vstřelilo branku! Útočník ANŽE KOPITAR dostal kolmou přihrávkou od Arthura Kaliyeva a po vymíchání domácího brankáře u levé tyče zvedl puk pod horní tyč zcela odkryté brány! Asistence: Arthur Kaliyev a Kevin Fiala.

23:59

23:59 Viktor Arvidsson se řítil po nádherné žabce sám na bránu!

23:59

Viktor Arvidsson dostal nádhernou žabku do jízdy a řítil se sám na bránu, mezi betony ale Elvise Merzlikinse nepřekonal! Parádní zákrok.

12:41

Blake Lizotte fauloval v pravém rohu obranného pásma a dostal dvě minuty za podrážení. Další přesilová hra.

09:28

09:28 Boone JENNER - 2:0

09:28

Columbus právě vstřelil branku! Jack Roslovic vystřelil na vrcholu mezikruží a BOONE JENNER clonil před bránou tak dobře, že se puk od jeho hole odrazil do levého ramene Jonathana Quicka a poté k pravé tyči! Přesilová hra byla využita. Asistence: Jack Roslovic a Johnny Gaudreau.

09:11

09:11 Jonathan Quick vytáhl dva spektakulární zákroky po sobě

09:11

Sean Walker byl vyloučen na dvě minuty za sekání poté, co Jonathan Quick vytáhl úžasný zákrok lapačkou!

06:44

06:44 Kirill MARČENKO - 1:0

06:44

Columbus právě vstřelil branku! Alexander Edler předvedl strašidelnou rozehrávku, kterou vystihl Kent Johnson. Johnson se vzápětí s kotoučem pomazlil a předložil ho KIRILLOVI MARČENKOVI, který střelou z pravého kruhu prostřelil dvojici hráčů Kings a skóroval do prázdné brány! Jeho první gól v NHL vůbec! Asistence: Kent Johnson.

02:21

Tobias Björnfot vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a po jeho nahození se před bránou ocitl ve velké šanci Gabriel Vilardi, jenže trefil pouze levým beton domácího brankáře – 0:0!

6:5

Branky a nahrávky: 7. Marčenko (K. Johnson), 10. Jenner (Roslovic, J. Gaudreau), 31. Laine (Roslovic, Gudbranson), 38. Roslovic (E. Robinson, Gavrikov), 40. Roslovic (J. Gaudreau, Laine), 61. J. Gaudreau (Laine, Gavrikov) – 25. Kopitar (Kaliyev, Fiala), 29. Lizotte (Grundström, Iafallo), 36. Anderson-Dolan (Durzi), 45. Kopitar (Se. Walker), 46. Kempe

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Greaves) – M. Bjork, Gavrikov, Gudbranson, Berni, Peeke, Christiansen – Nyquist (A), Jenner (C), J. Gaudreau – Laine, Roslovic, Činachov – Marčenko, Sillinger, K. Johnson – Olivier, Kuraly, E. Robinson.
Trenér: Brad Larsen

Los Angeles Kings: Quick (Copley) – Björnfot, Mik. Anderson, M. Roy, Durzi, Se. Walker, Edler – Kaliyev, Kopitar (C), Fiala – Arvidsson, Danault (A), Moore – Vilardi, Kempe, Iafallo (A) – Grundström, Lizotte, Anderson-Dolan.
Trenér: Todd McLellan

Rozhodčí: Chris Rooney, Beau Halkidis. Čároví: Jesse Marquis, Devin Berg

Diváci: 14560

06:44 CBJ 1:0 Marčenko (K. Johnson)
09:11 LAK 2 Se. Walker, sekání
09:28 CBJ 2:0 Jenner (Roslovic, J. Gaudreau)