10.12.2022, 17:00 • ČPP Aréna Ostrava • 14. kolo • Adam Náhončík

Tipsport: 1.5 6.1 3.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a děkuji Vám za pozornost. (18:49:18)
Je konec! Ostrava si nakonec ponechá všechny tři body, která si zapíše velice ráda i do tabulky. Otrokovice zůstanou na předposlední příčce.
Branky a nahrávky: 19. Kuczera (Pešat), 21. Daniš, 25. Pešat (Kuczera), 26. Mikoláš (Gál), 32. Bräuer (Pešat), 46. Bräuer (Chatrný), 51. Kuczera (Bräuer), 60. Bräuer (Šubert) – 13. Sovják (Grlický), 35. Grlický (Nehila), 38. Minich (Sovják), 42. Vykopal (Minich). Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Zásahy brankářů: 9:9. Diváci: 81. Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč..

59:35

59:35 Marek BRÄUER - 8:4

59:35

Ostrava právě vstřelila branku!
Ostrava rozhoduje definitivně utkání! MAREK BRÄUER ze své poloviny zamířil přesně do odkryté branky hostů, kterou bez problémů trefil! Asistence: Filip Šubert.

59:09

Střela Hrabala šla pouze do boční sítě.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:15

Binder nic neviděl, ale ani nemusel protože tu byla další zablokovaná střela mimo hřiště.

57:48

Domácí vykrývají všechny hráče a brání se zatím na výbornou.

57:00

Otrokovice hrají v šesti hráčích!

56:22

Ostrá střela od levého mantinelu od Vykopala byla jen zablokovaná domácími hráči.

55:35

Hosté se snaží vytáhnout napadání, ale Ostravě to nedělá žádný problém a nadále v poklidu kombinuje.

54:39

Sovják tvrdě narazil do svého soupeře a ještě si něco vyříkává hlasitě s rozhodčím, který říkal, že viděl vrážení a to já také.

54:03

Obrovská šance Kelemena, který před odkrytou brankou netrefil míček!

53:12

Otrokovice stále ztrácí tři branky a podle jejich herního projevu to vypadá, že se jim asi srovnat nepodaří.

52:30

Daniel Chatrný se dostal do středu hřiště, ale Kohút proti němu vytáhl skvělý zákrok.

52:00

Nehila byl seknut zezadu do své hole, když chtěl vystřelit, ale rozhodčí opět celou situaci pouští a hraje se dál.

51:34

Otrokovice jednoduše získaly míček, ale stejně tak ho i odevzdaly soupeři.

50:54

Domácí nikam nespěchají a šetří čas na své polovině.

50:17

50:17 Šimon KUCZERA - 7:4

50:17

A Otrokovicím zase ujíždí vlak! Marek Bräuer našel na druhé straně hřiště ŠIMONA KUCZERU, který měl dost prostoru a přesně zamířil ke vzdálenější tyči a Kohút byl bez šance. Asistence: Marek Bräuer.

50:01

Přesunuli jsme se do druhé poloviny třetí třetiny.

49:42

Sovják zatím hraje dobré utkání společně s Grlickým, ale od jejich spoluhráčů by to chtělo více.

48:59

Otrokovicím se krátí čas, ale na druhou stranu ve florbale góly mohou padnout rychle po sobě.

48:14

Sovják byl jasně podražen, ale rozhodčí celou situaci vyhodnotili jako čistou.

47:23

Na druhé straně výborně zasáhl Kohút!

46:56

Otrokovice měly tlak, ale nakonec ho ukončuje střela vysoko nad branku Bindera.

46:04

Otrokovicím se opět body vzdálily a musejí opět přidat o něco více.

45:11

45:11 Marek BRÄUER - 6:4

45:11

Ostrava dává důležitý gól! Po buly u Bindera vyslal Daniel Chatrný svého spoluhráče do samostatného úniku, kterým byl MAREK BRÄUER a ten v klidu umístil míček k bližší tyči Kohútovy branky. Asistence: Daniel Chatrný.

44:38

Trenéři nabádají své hráče, aby si každý hlídal svého soupeře a proto se nic zatím neděje.

43:50

Dobrá přihrávka před branku na Halamu, ale ten domácího gólmana sekl a rozehrávat tak budou domácí od svého gólmana.

43:14

Sledujeme velmi klidnou pasáž a ani jeden tým se nikam nehrne.

42:24

Otrokovice jsou nyní týmem, který diktuje tempo hry a nepouští Ostravu k míčku.

41:32

41:32 František VYKOPAL - 5:4

41:32

Otrokovice právě vstřelily branku!
Otrokovice dávají branku na 5:4! Daniel Minich skvěle vystihl přihrávku a ihned nahrál na FRANTIŠKA VYKOPALA, který sám proti Binderovi uspěl, když umístil míček ke vzdálenější tyči! Asistence: Daniel Minich.

41:16

Friedel faulovaný v rohu hřiště za Kohútem. Rozehrávat bude Ostrava.

40:39

Otrokovice zatím volí postupný útok na polovinu soupeře.

40:01

Úvodní buly vyhráli hosté.

40:01

Střely ve druhé části 6:6.
Další třetina začne přibližně v 18:18.
Je za námi druhá třetina, která přinesla šest branek! Domácí skvěle vstoupili do třetiny a v čase 31:46 už vedli 5:1, ale Otrokovice dokázaly vstřelit do konce třetiny dvě branky a tak je to stále všechno otevřené. Stav je po druhé třetině 5:3.

40:00

39:45

Ostrava je na balónku a do konce třetiny se už nic nestane.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:34

Ostrava takticky drží míček a bude si ho chtít ponechat až do konce periody.

37:27

37:27 Daniel MINICH - 5:3

37:27

Otrokovice snižují na 5:3! Na polovině hřiště si DANIEL MINICH pohrál s míčkem, který dokázal přesně umístit ke vzdálenější tyči! Asistence: Tomáš Sovják.

37:05

Pomalu se mi zdá, že Otrokovicím docházejí síly a ve třetí třetině to budou mít o něco složitější.

36:15

Otrokovice se snaží o podobný styl jako Ostrava, ale na rozdíl od nich prohrávají o tři branky.

35:22

Chatrný vystřelil z levé strany, ale netrefil branku a k balónku se tak dostanou hosté.

34:33

34:33 Martin GRLICKÝ - 5:2

34:33

Otrokovice snižují! Peter Nehila našel na středu hřiště MARTINA GRLICKÉHO, který se z otočky prosazuje a dává svému týmu jiskru naděje. Asistence: Peter Nehila.

34:14

Šimon Kuczera měl dost prostoru a vystřelil, ale trefil jen blok Otrokovic.

33:21

Domácí hráči si věří v soubojích 1 na 1 a to je také důležitý prvek, proč domácí vedou.

32:47

Sovják zkusil vystřelil z poloviny hřiště, ale nalezl pouze dobře postaveného Bindera v domácí brance.

32:25

Ostrava i nadále svírá svého soupeře, který se jen brání.

31:46

31:46 Marek BRÄUER - 5:1

31:46

Ostrava se dostává do vedení o čtyři branky! Lukáš Pešat ze středu hřiště našel na pravé straně MARKA BRÄUERA, který z první přesně zamířil do Kohútovy branky! Asistence: Lukáš Pešat.

30:28

Stále je vidět na hrací ploše stejný obrázek, jak Ostrava kombinuje a nepouští svého soupeře k míčku.

30:01

Přesunuli jsme se do druhé poloviny dnešního zápasu.

29:31

Na druhé straně se snažil zahrozit Nehila, ale jeho střela mířila vedle Binderovy branky.

28:40

Trenér Ostravy se snaží stále nabádat své svěřence, aby útočili a nehráli pasivně.

27:58

Další možnost dát další gól měli domácí, ale Kohút tentokrát kryje svou svatyni.

27:14

Domácí se snaží při takovém skóre nikam nespěchat a neudělat zbytečnou chybu.

26:25

Otrokovice jsou značně otřeseny a kupí jednu chybu za druhou.

25:47

25:47 Adam MIKOLÁŠ - 4:1

25:47

Ostrava se dostává do trháku! Situaci 2 na 1 vyřešil přihrávkou Ladislav Gál na volného ADAMA MIKOLÁŠE, který už jen dostal míček do prázdné branky! Asistence: Ladislav Gál.

25:02

Adam Kohút nyní výborně zasáhl a drží svůj tým.

24:13

24:13 Lukáš PEŠAT - 3:1

24:13

Ostrava jde do dvoubrankového vedení! Šimon Kuczera křižnou přihrávkou našel nabíhajícího LUKÁŠE PEŠATA, který ze středu hřiště prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Šimon Kuczera.

23:21

Otrokovice jsou od začátku třetiny pod menším tlakem a napomohl tomu i rozhodně rychlý gól na začátku třetiny.

22:34

Kelemen zariskoval na středu hřiště, ale nakonec si pro míček doběhl a nic tak hostům nehrozilo.

21:52

Ostrava je na koni a snaží se dostat blíž ke Kohútovy s míčkem.

21:14

Začíná se nám na hřišti přiostřovat, doufejme, že to nepřeroste ve větší konflikt.

20:31

20:31 Jan DANIŠ - 2:1

20:31

Chyba Grlického znamená vedení Ostravy 2:1! Grlický z otočky u mantinelu našel na středu hřiště svého soupeře, kterým byl JAN DANIŠ a ten si připisuje svou první trefu v nejvyšší soutěži! Bez asistence.

20:01

20:01

Střely v první části 5:5.
Další třetina začne přibližně v 17:40.
Je za námi první třetina, která přinesla dvě branky. Jako první se prosadili v přesilové hře Otrokovice po přesném zásahu Sovjáka. Domácí odpověděli kousek po skončení přesilovky díky dobré dorážce Šimona Kuczery. Stav je tedy po první třetině 1:1.

20:00

19:57

Střela z výběhu od Františka Vykopala skončila jen v bloku domácích.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:02

18:02 Šimon KUCZERA - 1:1

18:02

Ostrava srovnává stav utkání! Lukáš Pešat vystřelil jedovku, kterou Kohút vyrazil jen před sebe a ŠIMON KUCZERA s přehledem dopravil balónek do branky hostí! Asistence: Lukáš Pešat.

17:57

17:21

Skvělý zákrok Kohúta, který vychytal křižnou přihrávku!

16:56

Střela Šimona Kuczery mířila těsně vedle levé tyče Kohúta.

16:21

Ostrava zatím nemůže v přesilovce nic vymyslet.

15:57

Vyloučení v týmu PSG PANTHERS OTROKOVICE:
Martin Grlický – 2 min., Sekání.

15:35

A bude se vylučovat na straně hostů!

14:50

Otrokovice se ale dobře brání a nyní jsou na balónku hosté.

14:02

Ostrava začíná hrát na útočné polovině a chtěla by určitě co nejrychleji srovnat stav utkání.

13:28

Střela na Kohúta mířila vysoko nad a k míčku se dostanou Otrokovice.

12:59

12:59 Tomáš SOVJÁK - 0:1

12:59

Otrokovice využívají přesilovou hru! Martin Grlický posunul balónek na pravou stranu, kde TOMÁŠ SOVJÁK se podíval kde je branka a přesně do ní zámířil! Asistence: Martin Grlický.

12:46

Otrokovice mají velký tlak!

12:24

Obrovská šance Nehily, který netrefil trestuhodně odkrytou klec!

11:50

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava:
Marek Bräuer – 2 min., Sekání.

11:25

Ostrava se snaží opět dostat přes obraný blok soupeře, ale zatím se jim to nedaří.

10:48

Jan Binder nyní nešahal na míček, který těsně minul horní tyč jeho branky!

10:08

Ke střele z rychlého protiútoku se dostal Grlický a Binder skvěle zasáhl svou pravou rukou!

10:01

Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

8:59

František Vykopal se vytočil u levého mantinelu a vystřelil, ale opět byla hostující střela zablokovaná.

8:30

Chatrný faulovaný na polovině soupeře. Rozehrávat bude Ostrava.

7:58

Velmi opatrný zápas sledujeme na hrací ploše.

7:25

Otrokovice nikam nespěchají a čekají spíše na chybu soupeře.

6:48

Zajímavé dva pokusy téměř poloviny hřiště mířily na Kohúta, ale ten dokázal oba míčky vyrazit ramenem mimo svou branku.

6:11

Riskantní přihrávky před svou brankou předváděl Grlický, ale nakonec se z toho hosté v pohodě dostali.

5:42

Otrokovice se teď snaží chvíli držet na míčku a otupit soupeře.

5:02

Dobré nahození od Sovjáka před Bindera, ale ten si vše v klidu pokryl.

4:14

Domácí jsou zatím na míčku aktivnější, ale nedokážou z toho zatím vytěžit první branku.

3:35

Grlický šikovně posunul na Halamu, který se dostal do středu hřiště, ale jeho zakončení zablokovali domácí.

2:51

První pokus vyslali i domácí na Kohúta, ale ten sražený míček v poklidu ukryl do svých rokavic.

2:27

Tvrdý střet u hostující střídačky, nakonec si oba borci podali ruce a jdou na svou střídačku.

1:58

Oba týmy zatím hrají pečlivě odzadu.

1:27

První střela zápasu, ke které se dostal z poloviny hřiště Sovják, ale napálil jen dobře bránící blok před sebou.

1:07

Hosté zatím zvolili postupnou rozehrávku od svého brankáře.

0:31

První se vrhli do útoku domácí, ale Otrokovice jim odebrali míček a mohou sami zaútočit.

0:01

Úvodní buly vyhráli domácí.

00:01

Oba týmy už jsou na hrací ploše a za chvíli můžeme začít.
Úvodní sestavy

Ostrava: Binder (Klinka) – Friedel, Herblich, Mikoláš, Šubert, Kuczera, Barabáš, Daniš – Choma, Šulc, Soukup, Gál, Jakubec, Chatrný, Pešat, Bräuer, Marčon, M. Sedláček, Němec.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

Ostravané mají zatím v tabulce 12 bodů, 13 odehraných zápasů a jsou na jedenácté pozici tabulky. FBC odehrálo minulé kolo na půdě Tatranu Střešovice a dá se říci, že první třetina rozhodla o tom, že si domů neodvezli ani jeden bod a Tatran vyhrál 6:2. Uvidíme, jak se jim bude dařit dnes.

Bodování

1. Marek Bräuer – 25 kanadských bodů
2. Lukáš Pešat – 17 kanadských bodů
2. Šimon Kuczera – 17 kanadských bodů

PSG PANTHERS OTROKOVICE

Pantheři Otrokovice jsou zatím v tabulce na třinácté pozici se ziskem 8 bodů a 13 odehranými zápasy. V minulém kole Otrokovice zavítaly do České Lípy, kde díky skvělé první třetině, kterou vyhrály 5:1 a dotáhly zápas do vítězného konce a braly tři body do tabulky (8:6). Uvidíme, jak se jim bude dařit dnes v Ostravě.

Bodování

1. František Vykopal – 20 kanadských bodů
2. Peter Nehila – 17 kanadských bodů
3. Ronald Gašparík – 14 kanadských bodů
Vítáme vás u on-line přenosu z florbalové Livesport Superligy mužů. Dnes se proti sobě postaví týmy FBC ČPP Bystroň Group Ostrava a PSG PANTHERS OTROKOVICE . Utkání začíná v 17:00.