Turnaj tří zemí

Česko U19 – Maďarsko U19

0:5

konec (0:2)

10.12.2022, 17:00 • SH Krásná Pole • Přátelské utkání • Info o změnách stavu (Vít Káňa)

38

Maďarsko právě vstřelilo branku! Maďaři dvě minuty před koncem přidali do české branky pátou branku.

36

Maďarsko právě vstřelilo branku! Maďarsko pevně drží otěže zápasu a čtyři minuty před koncem druhého dějství navyčuje svůj náskok.

34

Maďarsko právě vstřelilo branku! Hosté se dostali už do tříbrankového vedení.

15

Maďarsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je .. Pět minut před koncem prvního dějství se Maďarsko ujímá dvoubrankového vedení.

3

Autorem branky je .. Maďaři se ujali v zápase vedení.

0:5

konec (0:2)

Branky: 3. Gaspar (Levai), 15. Knizs, 34. Hadzsi (Levai), 36. Kovacs (Lux), 38. Knisz (Kovacs)

Česko U19: Richard Bílý, (Michal Špánik) – Jan Gajdoš, Jan Palatka, Štěpán Krotil, Filip Tilinger, Radek Šiler, Lukáš Třeštík, Adrian Tomek, Jaroslav Zápotocký, Lukáš Kuča, Matěj Zlatníček, Tomáš Jakeš, Jiří Zápotocký

Maďarsko U19: Kinics – Kajtar, Levai, Katona, Szabó, Belavari, Kovasc, Hadzsi, Gaspar, Knizs (C), Knizs, Kiss Esikos, Lux, Gemesi

Rozhodčí: Přemysl Havlík, Jiří Honěk