3:0

konec (0:0, 1:0, 2:0)

09.12.2022, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 22. kolo • Natália Poláčková sk

Tipsport: 1.65 4.5 3.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skalica dokázala nakoniec doviezť tento zápas do víťazného konca. Slovan sa snažil zo všetkých síl vyrovnať, ale skvele chytajúceho Branislava Bernáta prekonať nedokázali. Víťazný gól strelil v druhej tretine v čase 33:50 obranca Adam Jombík. Záhoráci si víťazstvo poistili dvomi gólmi v samom závere. Najprv do prázdnej brány Janáč, a 45 sekúnd pred koncom prekonal strelou od modrej čiary hosťujúceho brankára VIdovič. Skaličania si teda pripisujú do tabuľky ďalšie tri body.
Prajem Vám ešte pekný zbytok večera. (19:27:51)

59:15

Skalica dala gól!
FILIP VIDOVIČ dostal prihrávku od Nemca, napálil puk od modrej čiary, a prekonal bezmocného Samuela Baroša. Skalica dvoma gólmi v posledných minútach tohto zápasu rozhodla o svojej výhre.
Asistencie: Richard Nemec, Michal Šátek

58:18

Skaličania vybojovali puk v útočnom pásme. PATRIK JANÁČ strelou do prázdnej brány rozhoduje tento zápas.
Asistencie: René Jarolín

57:26

Skalica v plnom počte.

56:34

Šiesti hostia proti štyrom domácim.

56:24

Preisinger hľadal hokejku Lipianského, ale Bernát je naďalej neprekonaným mužom.

54:05

Šátekov pokus znovu kryje brankár hostí.

53:28

Jarolín dostal puk do dobrej príležitosti, ale Baroš je naďalej pozorný.

52:14

Hauserova strela bola zblokovaná.

51:48

Bezákov pokus minul bránku.

50:55

Bernát si musel dať pozor na dorážajúceho Lipianského.

50:27

Zakázané uvoľnenie Skaličanov.

49:21

Zakončenie domácich zblokoval jeden z hosťujúcich hráčov na ochrannú sietť.

47:46

V páde zakončoval Landrigan, ale Baroš bol pozorný.

46:30

Nebezpečný teč Fatulovej strely končí na žrdke Barošovej brány.

46:04

Trubač zakončoval, ale už z veľkého uhla.

45:00

Zakončenie na Bernáta. Skalický gólman puk udržal v náručí.

44:24

Kadlečíkovú strelu má Baroš v lapačke.

44:00

Súboj pri mantineli vyhrali hostia a môžu ísť dopredu.

42:35

Fetkovič sa snažil dorážať strelu jedného so spoluhráčov, ale domáci ho stihli zablokovať.

41:37

Hostia v plnom počte. Skalici sa nepodarilo využiť dlhú presilovú hru o dvoch hráčov.

40:30

Skaličania rozostavení v útočnom pásme.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Tretia tretina začne približne o 18:41.
.
Druhú tretinu začali aktívnejšie hostia. Mali niekoľko dobrých šancí, ale Bernáta v bráne prekonať nedokázali. Nakoniec udrela Skalica, keď v čase 13.50 nenápadnou strelou Baroša ADAM JOMBÍK. Skaličania budú hrať na začiatku tretej tretiny presilovku 5 proti 3.

38:28

Landriganova strela, ale Baroš zakročil lapačkou.

38:04

Postavenie mimo hru domácich hráčov.

37:00

Ďalší dobrý zákrok Branislava Bernáta.

33:50

Gól strelil JOMBÍK.
Nenápadné nahodenie ADAMA JOMBÍKA od modrej čiary končí za chrbátom prekvapeného Samuela Baroša.
Asistencie. Michal Búlik, Maximilián Mikula

31:30

Zakázané uvoľnenie domácich presúva hru pred bránu Bernáta.

30:27

Záhoráci uspeli na vhadzovaní, ale je s toho postavenie mimo hry.

29:10

Kvalitný zákrok Samuela Baroša po strele domácich.

28:15

Zakončenie Rajčáka skončilo na pravom betóne brankára hostí.

26:39

Fereta to skúsil od modrej čiary, Bernát puk chytil do náručia.

26:35

Puk vytečovaný na ochrannú sieť.

25:27

Zakázané uvoľnenie hostí.

24:95

Janáč sa natláčal pred Baroša, ale je s toho len posunutá brána.

23:55

Jarolín v samostatnom úniku. Vyskúšal bekhendové zakončenie ale Baroš si s jeho strelou poradil.

22:30

Hostia nasťahovaní v útočnom pásme. Túto tretinu začali oveľa lepšie ako prvú.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Druhá tretina začne približne o 17:50.
Máme za sebou prvú tretinu v ktorej mali viacej gólových šancí domáci. Krátko po skončení presilovky bol v dobrej šanci Denis Kadlečík, ale trafil len žrďku Barošovej brány. Modré Krídla mali pár šancí, ale dobrými zákrokmi sa prezentoval domáci brankár. Uvidíme, čo prinesie ďalšia tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

18:56

Dobrý návrat Kadlečíka, keď zblokoval strelu Ožvalda.

17:27

Fetkovič tečoval strelu od modrej čiary, Bernát s ďalším zákrokom.

16:27

Veľká šanca domácich. Kadlečík sám pred bránou hostí, trafil len žrďku.

14:45

Záhoráci nasťahovaní v útočnom pásme. Strelu Kristiána Rajčáka chytil Baroš do náručia.

08:09

Strelu domácich od modrej čiary chytá Baroš bez problémov do lapačky.

07:33

07:20

Nepresná strela Kadlečíka.

06:15

Pekná prihrávka na Patrika Janáča, puk mu nedosadol ideálne pred bránou Baroša.

05:00

Skaličania nasťahovaní v útočnom pásme, ale žiadnu veľkú šancu si nevypracovali.

03:00

Zatiaľ sme nevideli veľkú gólovú príležitosť.

01:30

Zákrok Bernáta po akcii Modrých Krídel.

00:33

Prvá strela na bránu v podaní Skalice úspech neslávila.

00:08

Prvé vhadzovanie vyhrali domáci.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK ESMERO Skalica: Bernát – Hílek, Jombík – Janík, Kadlečík – Fatul, Vidovič – Sovel, Semandel – Rajčák, Jarolín, Janáč – Šátek, Landrigan, Nemec – Kotvan, Včelka, Kuba – Šišolák, Búlik, Mikula

Modré Krídla Slovan:.Baroš – Žabka, Demo – Hauser, Fereta – Březák, Myšiak – Jendek, Lopuchovský – Ožvald, Mamonov, Preisinger – Dej, Lipianský, Fetkovič – Matoušek, Bezák, Múčka – Trubač, Petráš, Bubica
HK ESMERO Skalica – Skaličanov po štyroch vyhraných zápasoch čakalo mikulášske derby na pôde Trnavy. Hostia prehrávali 3:0, 4:2 aj 5.4, ale dokázali minútu pred koncom tretej tretiny vyrovnať na 5:5 vďaka Hujsovi. Nakoniec zápas prehrali 6:5 po predĺžení. Záhoráci sa nachádzajú na 4,mieste o skóre za Žilinou.

Modré Krídla Slovan – Tím z Bratislavy neprežíva dobré obdobie. Posledné dva zápasy schytali debakel. Na domácom ľade prehrali s vlkmi zo Žiliny 1.7 a v minulom kole na pôde Humenného 1:5. Modrým Krídlam patrí 7.priečka keď na šiestu Dubnicu strácajú 1 bod.

Vzájomné zápasy v sezóne 2022/23
Modré Krídla Slovan 3:2 HK ESMERO Skalica
Prajem Vám pekný piatkový podvečer. V 22.kole privíta HK ESMERO Skalica na svojom domácom ľade Modré Krídla Slovan
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

3:0

Branky a nahrávky: 34. Jombík (Búlik, Mikula), 59. Janáč (Jarolín), 60. Vidovič (Nemec, Šátek)

HK Skalica: Bernát – Hílek, Jombík – Janík, Kadlečík – Fatul, Vidovič – Sovel, Semandel – Rajčák, Jarolín, Janáč – Šátek, Landrigan, Nemec – Kotvan, Včelka, Kuba – Šišolák, Búlik, Mikula
Trenér: Michal Ružička

Modré Krídla Slovan: Baroš – Žabka, Demo – Hauser, Fereta – Březák, Myšiak – Jendek, Lopuchovský – Ožvald, Mamonov, Preisinger – Dej, Lipianský, Fetkovič – Matoušek, Bezák, Mučka – Trubač, Petráš, Bubica
Trenér: Ján Lipiansky

Rozhodčí: Lesay, Rehák, Vido, Hanko

14:00 MKD 2 Bezák, podrážení