8:5

konec (2:2, 3:1, 3:2)

07.12.2022, 18:00 • 23. kolo • Michal Heřman

Tipsport: 2.69 4.7 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dramatické utkání II. ligy mezi Hronovem a Jabloncem končí divokou přestřelkou 8:5! V první i ve druhé třetině jsme viděli čtyři góly, ve třetí části dokonce pět. Diváky musel zápas bavit, viděli v něm plno vyloučení a navíc i boxerskou vložku. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek středečního večera. (20:25:43)

59:30

Probíhá poslední půlminuta zápasu. Jablonec je již bez šance.

58:55

58:55 PUTZ - 8:5

58:55

Hronov právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! DAVID PUTZ od vlastní modré čáry trefuje prázdnou branku a dává osmý gól Hronova! Bez asistence.

58:45

Hosté se radovali z gólu. Rozhodčí ale rozpažil, jelikož zapískal dříve, než jeden z hráčů v modrém pod brankářem puk dorazil.

58:31

Kapičkovi nesedla střela a domácí tak vyhazují.

58:01

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. Jablonec je stále na puku a hraje kolem domácí branky.

57:34

Jablonec zakombinoval a zkusil to. Ryšavý byl pozorný a drží domácí tým.

57:19

Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov:
Ryšavý – 2 min., hrubost.

57:18

Buly vyhráli hosté, kteří to hned zkusili od modré. Tam byl souboj, po kterém zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Domácí půjdou do čtyř!

57:14

Buly před domácí brankou. Jablonec to zkusí v šesti!

56:02

Akhmetianov pomohl obraně a Hronov posouvá puk do středního pásma.

55:21

Špaček vyvezl puk z vlastní třetiny a Jablonec tak jde do útoku.

53:23

Jablonec již hraje v pěti hráčích a může se tak pokusit ještě o korekci skóre.

52:37

Eremiáš jel zleva na brankáře a byl obráncem, který v pádu zkoušel zablokovat střelu, podražen. Sudí vylučovat nebude a za Eremiášem spěchá zdravotník.

51:23

Hosté jsou z nejhoršího venku a hrají ve čtyřech.

50:49

Hronov musí začít nový útok až ze středního pásma.

8:5

Branky a nahrávky: 13. Horký (Putz), 14. Putz (Horký), 25. Subbotin (Amirov, Putz), 32. Putz (Pavelka, Veselý), 40. Eremiáš (Horký, Štrombach), 42. Horký (Pavelka), 43. Hovsepjan (Amirov), 59. Putz – 14. Foerster (Jursa, Maďar), 19. Brokeš (Pilek, Foerster), 30. Špaček (Kačírek), 44. Kapička (Abraham, Brokeš), 46. Abraham (Brokeš, Kapička)

HC WIKOV Hronov: Ryšavý (Ševců) – Veselý, Amirov, Hovsepjan, Pavelka, Křivohlávek, Exner – Eremiáš, Subbotin, Horký, Lejdar, Salnikov, Putz, Poppel, Akhmetianov, Štrombach

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Horák) – Pilek, Koutecký, Pavlů, Starý, Abraham, Kollert, Had – Foerster, Kapička, Brokeš, Špaček, Jursa, Kačírek, Maďar, Bouřil

Rozhodčí: Bernat – Řezníček, Hofman

09:55 HRO 2 Eremiáš, podrážení
12:09 HRO 1:0 Horký (Putz)
13:16 HRO 2 Lejdar, podrážení
13:38 HRO 2:0 Putz (Horký)
14:00 JBL 2:1 Foerster (Jursa, Maďar)