3:0

konec (1:0, 2:0, 0:0)

05.12.2022, 18:00 • 27. kolo • Michal Heřman

Tipsport: 1.1 9.5 10.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Letňany potvrdily roli favorita a porazily jihočeský Písek 3:0. Dva góly dal Labuzík, jeden Hozák. Zápas nabídl několik pasáží, kdy byla hra vyrovnaná. Domácí celek ale jinak měl utkání pod kontrolou a zaslouženě vítězí. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek pondělí. (20:10:09)

59:49

Zakázané uvolnění domácího týmu. Písek má poslední možnost, jak zkorigovat skóre.

59:31

Další průnik hostujícího týmu končí tentokráte na připravené obraně.

59:01

Začala poslední minuta třetí třetiny a pravděpodobně i celého zápasu. Puk sice drží Písek, ale do zakončení se nemůže probojovat.

58:23

Domácí tým je kompletní a stále tak může myslet na čisté konto.

58:13

Střelu Volfa od modré schovává do lapačky pozorný Kopřiva.

58:01

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:11

Domácí tým šel do protiútoku, který končí sraženou střelou.

57:00

Letňany výborně brání a nepouští Písek do zakončení.

56:23

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
Kolářík – 2 min., vražení na hrazení.

56:20

Hrakholski byl faulován a uvidíme další hostující přesilovku.

55:03

Pouzar si hledal prostor v mezikruží. Střela mu ale vůbec nesedla.

54:48

Po tečované střele je tu buly před Korytarem.

54:22

Macháček pálil tvrdé zprava. Puk šel ale vedle tyče.

53:49

Zakázané uvolnění domácího celku.

52:34

Turek sekl Dudáčka, který zůstal ležet na ledě. Tady se mělo vylučovat, ale rozhodčí tento prohřešek pravděpodobně neviděli.

51:45

Domácí jsou v plném počtu, Kynčl je na ledě.

51:31

Hosté se nemohou usadit před Kopřivou. Letňany jsou v defenzivě zatím výborné.

51:01

Letňany vyhazují.

50:02

Písek má v krátké době k dispozici další přesilovku. Zatím se mu ale nedaří dostat do vyložené šance.

49:45

Kynčl – 2 min., držení.

48:26

Domácí jsou kompletní.

47:39

Po další střele zůstal na ledě ležet jeden z domácích hráčů. Hra je přerušena.

47:32

Jako další střílel opět od modré Radoš. Brankář puk vyráží.

47:26

Střela Volfa od modré šla nad horní tyč.

47:02

Přesilovka se zatím Písku vůbec nedaří a Letňany drží puk v útočném pásmu.

46:26

Vacín – 2 min., sekání.

46:19

Hosté budou hrát přesilovku. Zatím mají výhodu.

44:06

Zakázané uvolnění Písku. Hra se vrací před Korytara.

43:13

Letňany zamknuly soupeře a hrají kolem Korytara.

41:49

Jeden z domácích hráčů měl slušnou pozici. Při střele ale zlomil hůl.

40:57

Třetí třetina začala náporem domácího celku. Písek se ale v pohodě ubránil.

40:01

Ve druhé třetině přidal domácí tým dva gól díky trefám Labuzíka a vede tak nad jihočeským Pískem 3:0. Letňany kráčí za třemi body, uvidíme, jestli se Písek ještě dokáže zvednout. Třetí třetina začne přibližně v 19:35.

40:00

39:58

Písek je kompletní.

39:42

Letňany kombinují, ale střelecké pozice zatím nemají.

38:49

Domácí teď protestují u rozhodčího, že neposílá hosty do tří. Sporný zákrok Písku prošel.

37:59

Domácí mají výhodu první přesilovky v utkání.

37:58

Vyloučení v týmu IHC Králové Písek:
Turek – 2 min., nedovolené bránění.

36:13

Hollar se u své branky mírně pošťuchoval s jedním z domácích hráčů. Nic víc z toho ale není.

35:02

Zakázané uvolnění Písku. Hráči se stěhují před Korytara.

34:51

Pouzar na přihrávku před branku těsně nedosáhl. Puk tak mají domácí.

34:01

Písek zatlačil na domácí a donutil je zahrát zakázané uvolnění.

33:30

Nahození na brankáře raději Kopřiva podržel. Následuje buly po jeho levici.

32:59

Neurovnaná minuta zápasu, kdy se oba týmy dopustily několika nepřesností v rozehře.

31:50

V další části přesilovky se Písek k vyložené šanci nedostal a domácí tak jsou kompletní.

30:59

Písek teď sevřel soupeře před brankářem. Ten ale Letňany drží.

30:14

Letňany vyhazují a jdou střídat.

29:50

Chalupa – 2 min., podrážení.

29:41

Jsme skoro v polovině základní hrací doby a domácí Letňany si jdou pro tři body. Uvidíme, jestli s tím Písek ještě něco udělá.

29:13

29:13 Tomáš LABUZÍK - 3:0

29:13

Letňany právě vstřelily branku!
Vacín na modré našel najetého TOMÁŠE LABUZÍKA, který sám proti brankáři věděl moc dobře, co udělat. Střelu švihem k pravé tyči nedal Korytarovi sebemenší šanci! Asistence: Vacín, Lytvynov.

28:31

I přes tabulkový rozdíl se Písek prezentuje sympatickou hrou a rozhodně není bez šance proti favoritovi. V posledních sekundách sledujeme hru nahoru-dolu.

26:10

Domácí Arnošt a následně Turek byli další, kdo se dostal do zakončení. Písecký brankář byl ale pozorný a střely zlikvidoval.

25:02

Hrakholski to zkusil od modré. Puk končí v ochranné síti.

24:41

Po delší době se hraje před domácím gólmanem. Písek se snaží o snížení.

23:49

Písecký brankář další domácí ofenzivu raději přerušuje za cenu buly.

22:15

22:15 LABUZÍK - 2:0

22:15

TOMÁŠ LABUZÍK využil výborné zpětné přihrávky před branku od Vacína a bez problémů trefuje odkrytou část. Asistence: Vacín, Poul.

22:03

Zakázané uvolnění Písku. Letňany pokračují v tlaku.

21:11

Letňany drží puk v útočném pásmu. Zatím se ale nemohou dostal ke střelbě.

20:35

Buly před Korytarem. Písek se musí bránit.

20:09

Buly do druhé třetiny vyhráli domácí a hned zkusili jít dopředu. Nahození ale sebrala obrana Písku.

20:01

Hráči se vrací na led. Za chvíli se bude pokračovat.
Úvodní dějství je u konce a stav je 1:0 pro domácí. Viděli jsme třetinu s minimem šancí. Druhá třetina začne přibližně v 18:47.

20:00

19:32

Zatím to vypadá, že první dějství se více dohrává, než aby se někdo pokusil ještě změnit skóre.

19:01

Začala poslední minuta první třetiny.

18:42

Ani domácím se nepovedlo proniknout do vyložené šance. Následuje buly před hostujícím gólmanem.

17:48

Písek je na puku v útočném pásmu a kombinuje kolem Kopřivy.

17:09

Uhlík se dostal před brnakáře Korytara, kterého zkusil prostřelit na přední tyči. Písecký gólman byl ale pozorný.

16:53

Písem sevřel domácí před Kopřivou. Vypracoval si i tři zakončení, ale ani jedno se k brankáři nedostalo. Obrana Letňan teď zafungovala velmi dobře.

15:42

Vacín zkusil zakončit bekhendem. Přízemní střela končí na betonu Korytara.

14:31

Uhlík mohl pádit sám na brankáře, stihl ho ale dojet a zastavit jeden z obránců Písku.

14:00

Chalupa je na ledě, domácí hrají v plném počtu.

13:02

Letňany jely do přečíslení 3 na 2. Zakončení zblokoval obránce a puk míří do ochranné sítě.

12:45

Domácí se zatím dobře brání a nepouští Písek do zakončení.

12:00

10:15

Radoš si najel na přihrávku zpoza branky a pálí z první. Brankář je opět v rozkleku připraven.

09:14

Hosté vstřelili gól. Sudí ale ukazuje, že Volf stál v brankovišti, takže branka není uznána!

09:03

Hostující Novotný se dostal do zakončení z mezikruží. Brankáře ale neprostřelil a následuje tak buly.

08:24

Je pískán postavení útočícího hráče v domácím brankovišti. Buly ve středním pásmu.

07:42

Nepřesnost na obou stranách. Hraje se tak ve středním pásmu.

06:53

Na druhé straně střílel od modré nepříjemně Hanus a brankář Kopřiva měl co dělat, aby puk vyrazil.

05:34

05:34 Jiří HOZÁK - 1:0

05:34

Akce začala tím, že bylo buly po pravici brankáře. Kastner ho vyhrál přímo na připraveného JIŘÍHO HOZÁKA, který potvrdil, proč je nejproduktivnější hráč Letňan. Z hranice kruhu zamířil přesně ke vzdálenější tyči! Asistence: Kastner.

04:49

Domácí zkusili jít do rychlého protiútoku. Akce ale končí zakázaným uvolněním.

03:41

Volf a Radoš zahrozili na druhé straně. Radoš pálil od modré, brankář puk vyrazil vyrážečkou a Volf následně dorážel. Skóre se ale nemění.

02:12

Vacín si hodně protáhl střídání a už neměl sílu na útok. Puk tak jen odevzdává.

01:11

Pokus domácích o zakončení končí na skrumáži těl před brankou.

00:07

Domácí tým sice vyhrál buly, ale nepřesná přihrávka znamená zakázané uvolnění.

00:01

Zápas za malou chvíli začne. Písek bude hrát v modrých dresech, domácí v bílém.

HC Letci Letňany: Kopřiva (Brázdil) – Fiala, Lytvynov, Guryevskiy, Kolářík, Chalupa, Kynčl – Labuzík, Hozák, Arnošt, Wojnar, Řepík, Švec, Vacín, Hrala, Uhlík, Kastner, Poul, Turek

IHC Králové Písek: Korytar (Kříž) – Turek, Dudáček, Dvořák, Novák, Brož, Pavlát, Radoš, Hanus – Matiášek, Novotný, Prášek, Macháček, Březina, Koupal, Volf, Hollar, Bednařík, Hrakholski, Pouzar

Rozhodčí: Bernat – Pěkný, Motl.
Přeji hezký den při sledování předehrávky 27. kola II. ligy mezi HC Letci Letňany a IHC Králové Písek. Jasným favoritem utkání budou domácí Letňany, které se dělí o první místo v západní skupině s Příbramí. Po 22. kole mají 59 bodů a lize vévodí s bilancí 19 výher, dvou proher v prodloužení (či nájezdech) a jen jedné prohry po šedesáti minutách. Písečtí hráči naopak bojují o pozice zaručující play-off. V tabulce jsou průběžně na 12. místě se ziskem 24 bodů. V soutěži mají bilanci 6-2-2-11. Letňany táhne hlavně Jiří Hozák, který má na kontě již 37 kanadských bodů (14+23), nejproduktivnějším hráčem Písku je Lukáš Prášek, který má za 12 branek a 19 asistencí 31 bodů. Písek v posledním utkání doma překvapil a porazil silné Ústí nad Labem. Podaří se mu překvapit i na horkém pražském ledě soupeře?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:0

Branky a nahrávky: 6. Hozák (Kastner), 23. Labuzík (Vacín, Poul), 30. Labuzík (Vacín, Lytvynov)

Rozhodčí: Bernat – Pěkný, Motl

05:34 LET 1:0 Hozák (Kastner)
12:00 LET 2 Chalupa, podrážení
22:15 LET 2:0 Labuzík (Vacín, Poul)
29:13 LET 3:0 Labuzík (Vacín, Lytvynov)
29:50 LET 2 Chalupa, podrážení
37:58 PIS 2 Turek, nedovolené bránění
46:26 LET 2 Vacín, sekání