01.12.2022, 18:00 • 12. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.05 5.0 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:10:09)

Jakub RENČÍN - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Black Angels. Autorem vítězné branky je JAKUB RENČÍN!

3. série 0:1

Gál se umotal ve vlastních kličkách a neprostřelil brankáře!

2. série 0:1

Matouš BURIAN neproměňuje.

Marek Bräuer z těsné blízkosti netrefil branku.

1. série 0:1

Renčín posílá hosty do vedení!

1. série 0:0

Pavel Barabáš v úvodním nájezdu trefil tyč!

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:21

Adam Mikoláš se snažil obejít brankáře, ale vyhnal se až za branku.

63:37

Hosté už opět drží míček na svých hokejkách, ale prakticky se nedostávají vpřed.

62:26

Hosté měli první zakončení prodloužení, ale domácí brankář vytáhl skvělý zásah.

61:20

Do ofenzivy se nyní tlačí hosté, ale v prodloužení je to zatím z obou stran hodně opatrné.

60:36

Martin Šulc se málem utopil v moři svých kliček, ale nakonec si pomohl rozehrávkou do zadních řad.

60:10

Domácí uspěli na úvodním vhazování prodloužení. ČPP si pomaličku klestí cestičku vpřed.

60:01

Šedesát minut nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Ve třetí části sice poslal domácí do vedení Marek Brauer, ale po velké chybě vyrovnal Jakub Boček. Následovat bude prodloužení.

60:00

59:35

59:03

Ani další projektil z hole domácího střelce nemířil mezi tři tyče.

58:36

Zadáci Black Angels vystihli přihrávku před branku, získali míček a odehráli jej do bezpečí.

58:06

Domácí kombinují na polovině soupeře za enormního fandění svých příznivců.

57:35

Vyloučení v týmu Black Angels:
Jan Bauman – 2 min., Nedovolené vrážení.

57:15

Vladimír Bačinský přenesl hru křížnou přihrávkou na levé křídlo, jenže tam neměl volného spoluhráče v bílém dresu.

56:45

Hosté vysunuli napadání vysoko na polovinu domácího celku, ale zatím se ne a ne dostat k míčku.

56:12

Ostrava se usadila na polovině soupeře a snaží se rozhodnout před třetí sirénou.

55:23

Další nebezpečné zakončení domácích prolétlo kousek nad břevnem hostující klece.

55:04

54:18

Po rychlé souhře zakončoval těsně před brankou Lukáš Herblich, ale brankář Black Angels skvěle zasáhl.

54:00

Domácí v přesilovce uzamkli soupeře před jeho brankou, ale zatím tomu chybí zakončení.

53:04

Vojtěch Novotný – 2 min., Nedovolené vrážení.

52:36

Martin Obuškevič z pravé strany přihrál před branku Ostravy, ale neměl tam nikoho, kdo by pobídku usměrnil do sítě.

52:06

Martin Obuškevič střílel z levé strany, ale na jeho pobídku nikdo v bílém dresu nedosáhl.

51:36

Hosté jsou po vyrovnání hodně nabuzení a tlačí se do útoku. Ostrava brání v pevném bloku kolem vlastní branky.

51:03

Hosté se dostali vpřed po levém křídle, nicméně nahození bekhendem před branku neoslovilo nikoho v bílém dresu.

50:26

Právě autor vyrovnávací branky Jakub Boček znovu střílel z nebezpečného prostoru, ale trefil nohu obětavého obránce.

50:00

Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a zatím sledujeme vyrovnaný duel. Čeká nás dramatická koncovka.

49:47

49:47 Jakub BOČEK - 3:3

49:47

Black Angels právě vstřelili branku! Hosté potrestali velkou chybu Ostravy a jsou zpátky v utkání! Přihrávku před branku dostal nehlídaný JAKUB BOČEK a střelou z první vyrovnal!

49:20

Vladimír Bačinský vytáhl hru hostujícího celku na polovinu Ostravy, nicméně nahození od mantinelu skončilo vedle branky.

48:49

Domácí rozehrávali v rohu hrací plochy. Na pobídku před branku však nikdo ve žlutém dresu nedosáhl.

48:00

Brankář hostujícího celku si dal pozor na nahození z poloviny hrací plochy a schoval míček pro sebe.

47:12

Black Angels se dostali vpřed po pravé straně, jenže jejich akce skončila v rohu hrací plochy.

46:36

Martin Obuškevič dostal přihrávku do vynikající pozice, ale jeho projektil forhendem skončil daleko od branky domácích.

46:12

Black Angels na obdrženou branku reagují zvýšenou aktivitou v ofenzivě. Ostrava zatím brání pozorně.

45:43

45:43 Marek BRÄUER - 3:2

45:43

Ostrava právě vstřelila branku! Domácí celek se potřetí v duelu dostává do vedení! Po rychlé akci se k míčku před brankou dostal MAREK BRÄUER a díky důrazu přidal svou druhou branku v utkání! Asistence: Lukáš Pešat.

45:36

Martin Obuškevič poslal přihrávku na levou stranu, kde měl Marka Fryše, ale toho ubránil domácí obránce.

45:06

Lukáš Pobořil se hnal za obranu Black Angels, ale poslední obránce v bílém mu na poslední chvíli vypíchl míček špičkou čepele.

44:35

Domácí fanoušci opět hlasitým skandováním tlačí hráče ČPP vpřed.

44:03

Ladislav Gál vybojoval míček v rohu hrací plochy, odkud jej posunul před branku, nicméně tam neměl spoluhráče.

43:06

Další zakončení na opačné straně obstaral Lukáš Pobořil, ale hostující gólman jeho ránu udržel ve výstroji.

42:36

Black Angels se vydali vpřed po levé straně. Do zakončení se dostal Vojtěch Novotný, ale jeho pokus minul branku.

42:03

Domácí Ostrava se středem dostala na polovinu soupeře, nicméně nikdo ve žlutém už si netroufl na zakončení.

41:32

Šimon Soukup prošel po levém křídle na polovinu soupeře, ale tísněn obráncem nedokázal zakončit.

40:35

Zadáci Black Angels kombinují s míčkem na hokejkách. Nikdo v bílém dresu se ale v ofenzivě nenabízí do volného prostoru.

40:10

Domácí celek uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Uvidíme, zda třetí část přinese rozhodnutí.

40:01

Druhá třetina končí! I po čtyřiceti minutách platí v Ostravě nerozhodný stav. Domácím vrátil vedení ve 28. minutě Ladislav Gál, ale ve 32. minutě se trefil Matěj Boček.

40:00

39:35

Hosté v závěru třetiny podnikli výpad středem hřiště, ale nakonec udělali oblouk zpět a vůbec nezakončili.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:29

Zadáci Black Angels uklidňují hru na vlastní polovině a nikam se neženou. Ani jeden z týmů nechce v závěru druhé třetiny chybovat.

38:03

Vladimír Bačinský dostal přihrávku na levou stranu, prošel na polovinu domácího celku, jenže nedokázal obejít prvního soupeře.

37:29

Adam Mikoláš napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině, nicméně zadáci Black Angels si dali pozor a udrželi míček pro sebe.

37:03

Lukáš Herblich zkoušel zakončení z velké vzdálenosti. Jeden ze spoluhráčů jeho pobídku tečoval jen mimo branku.

36:26

Martin Šulc si dal pozor na napadajícího soupeře a klamavým pohybem vybojoval kousek prostoru pro domácí.

36:06

Black Angels se vydali vpřed, nicméně nikdo v bílém si netroufl na zakončení. Obrana ČPP se stačila vrátit.

34:28

Domácí brankář si dal pozor na nepříjemný odraz od mantinelu a schoval míček pod sebe.

34:10

Domácí přestáli oslabení a už se s míčkem na hokejkách opět tlačí vpřed. Obrana Black Angels stojí hodně vysoko.

33:47

33:30

Domácí vybojovali míček a vyhodili jej přes celé hřiště.

32:30

Další projektil z levé strany z hole Matěje Bočka prosvištěl vysoko nad břevnem domácí branky.

32:10

Na brankovišti tečoval jeden z hostů nahození z levé strany. Gólman ČPP byl skvěle připraven.

31:47

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava:
Šimon Kuczera – 2 min., Nesportovní chování.

31:24

Hosté málem bleskově dokonali obrat. Sudí ale ukazuje, že míček nepřešel přes brankovou čáru.

31:06

31:06 Matěj BOČEK - 2:2

31:06

Black Angels právě vstřelili branku! Je znovu vyrovnáno! Hostující celek se prosadil v početní převaze! Střelou z prostoru před brankou se trefil MATĚJ BOČEK!

29:12

Lukáš Pobořil – 2 min., Sekání.

28:26

David Friedel napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Florbalisté Black Angels míček stačili vyhodit.

28:06

Domácí se drali vpřed po pravém křídle, ale tentokrát se Ladislav Gál až k zakončení nedostal.

27:26

27:26 Ladislav GÁL - 2:1

27:26

Ostrava právě vstřelila branku! Domácí celek si bere zpět ztracené vedení! Po odrazu od zadního mantinelu vrátil jeden z domácích míček před branku a LADISLAV GÁL jej napálil do sítě! Asistence: Lukáš Herblich.

27:16

Ladislav Gál dostal přihrávku na pravou stranu, odkud pohotově zakončil, jenže trefil prvního soupeře před sebou.

26:48

Hned dva domácí hráči se dostali do zajímavé pozice, nicméně nedokázali přesně zakončit.

26:03

Sůva si doběhl pro míček až za vlastní branku, odkud bez váhání rozehrál na levé křídlo.

25:37

Vilém Doležal dostal přihrávku na levou stranu, potáhl míček na polovinu soupeře, ale už nezakončil přesně.

25:03

Snad poprvé v utkání se probudili také domácí fanoušci, kteří hlasitým skandováním ženou ČPP vpřed.

24:47

Další ránu z velké vzdálenosti hostující brankář efektní zákrokem vyškrábl mimo tři tyče!

24:10

Domácí celek se vydal vpřed po pravé straně, nicméně nikdo ve žlutém na pobídku před branku nedosáhl.

23:32

Black Angels už znovu hrají s míčkem na hokejkách a snaží se uklidnit hru rozehrávkou na vlastní polovině.

23:00

Po závaru před hostující brankou se jeden z domácích snažil o zakončení bekhendem, ale trefil prvního soupeře.

22:20

Ostrava se dostala vpřed po levé straně hřiště, jenže obrana Black Angels se rychle srovnala.

21:32

Zadáci Black Angels kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou. Hráči Ostravy naopak napadají rozehrávku hodně vysoko.

21:12

Hráči domácího celku se dostali na polovinu Black Angels, nicméně jejich kombinace skončila nepřesným zakončením.

20:35

Black Angels se vydali vpřed po levé straně, ale Adam Mikoláš skvěle dostoupil soupeře a získal míček pro Ostravu.

20:10

Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé části. Uvidíme, zda se v prostřední periodě dočkáme více branek.

20:01

První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce platí v Ostravě nerozhodný stav 1:1. Domácí poslal do vedení už v první minutě Marek Bräuer. Na opačné straně ale v sedmé minutě vyrovnal Lukáš Sůva.

20:00

19:21

Adam Mikoláš se s dávkou štěstí prodral před brankáře Black Angels, ale bekhendem jej nedokázal prostřelit!

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:36

Hosté drží míček na svých hokejkách a hledají si cestičku do zakončení. Defenziva Ostravy ale drží kompaktní blok.

18:03

Šimon Soukup dostal přihrávku do obrovské šance před branku soupeře, ale zápěstím poslal míček vysoko nad břevno.

17:26

Na opačné straně měl domácí brankář zakrytý výhled proti ráně z velké dálky, ale nakonec i s velkou porcí štěstí zakročil.

17:02

Brankář hostujícího celku si znovu pohlídal střelu z levého křídla a schoval míček mezi nohy.

16:29

Hostující brankář si dal pozor na nahození od poloviny hřiště a připsal si snadný zákrok.

16:12

Ostrava se dostala vpřed, ale David Friedel střelou od mantinelu netrefil zařízení.

15:27

15:12

Domácí opět vybojovali míček a na polovině soupeře v jeho držení nasbírali cenné sekundy.

14:35

Hosté sice předvedli rychlou kombinaci na polovině soupeře, nicméně nikdo z nich včas nezakončil.

14:12

Ostrava se v oslabení dostala na polovinu Black Angels, ale nikdo z rozběhnutých hráčů už neměl sílu na zakončení.

13:27

Patrik Němec – 2 min., Sekání.

13:20

V posledních minutách sledujeme hodně ospalou kombinaci obou týmů. Na hřišti je k vidění minimum zakončení.

12:50

Black Angels kombinují s míčkem na hokejkách a postupně se dostávají vpřed. Nikdo ve žlutém tentokrát rozehrávku nenepadá.

11:35

Zadáci Ostravy získali míček za svou brankou a uklidnili rozehrávku. Nikdo v bílém dresu jejich kombinaci nyní neatakuje.

11:02

Domácí vyprodukovali další střelu z levé strany hřiště, ale ještě před hostujícím brankářem zakročil obětavý zadák.

10:35

Ostrava se dostala na polovinu Black Angels, jenže zakončení Lukáše Pobořila brankář hostující celku skvěle vyrazil nad břevno.

10:00

Je za námi polovina úvodní periody a zatím sledujeme velkou bitvu. Hráči k sobě přistupují s maximálním nasazením a důrazem.

09:18

Ostrava se v posledních minutách z tlaku Black Angels vymaňuje jen za cenu vyhozených míčků přes celé hřiště.

09:06

Hosté se dostali před domácí branku, nicméně ani jeden z hráčů v bílém nedokázal přesně zakončit.

08:12

Domácí florbalisté po delší době získali míček pro sebe a kombinací na vlastní polovině uklidňují hru.

07:29

Black Angels se dostali vpřed, jenže tentokrát neudrželi odražený míček na svých hokejkách.

07:12

Hosté se drali vpřed po pravém křídle, jenže bekhendová přihrávce do prostoru před brankou neprošla.

06:37

06:37 Lukáš SŮVA - 1:1

06:37

Black Angels právě vstřelili branku! Je vyrovnáno! Hosté se dočkali po rozehrávce volného úderu. Střelu od levého mantinelu tečoval do branky LUKÁŠ SUVA! Asistence: Adam Bouček.

06:12

Black Angels se usadili na polovině Ostravy, nicméně nikdo v bílém se nedostal do palebné pozice. Hráči ve žlutém brání výborně.

05:42

Hraje se v hodně vysokém tempu a oba týmy se zatím tlačí do ofenzivy.

05:12

Hráči ve žlutém se opět dostali do střelecké pozice, nicméně projektil z ostrého úhlu skončil na boční síťce.

04:55

Hosté se dostali za branku soupeře, jenže nikdo v bílém dresu nestačil zakončit. Obrana Ostravy zatím dostupuje skvěle.

04:12

Domácí vybojovali míček na vlastní polovině a bez problémů jej odehráli do bezpečí. Hráči v bílém ale napadají velmi důrazně.

03:36

Marek Fryš dostal přihrávku na pravou stranu, potáhl míček vpřed, jenže zakončením od mantinelu branku minul o parník.

03:00

Domácí uklidňují hru rozehrávkou na vlastní polovině. Nikdo v bílém dresu Black Angels akci soupeře prakticky neatakuje.

02:36

Vojtěch Novotný se otočil kolem domácí branky, ale jeho přízemní zakončení brankář Ostravy vykopl pravou nohou.

02:12

Domácí si dali pozor na rozběhnutého soupeře a Šimon Soukup skvělým pozičním blokem srazil míček k mantinelu.

01:35

Domácí hráči už opět hrají kolem branky soupeře, nicméně nikdo ve žlutém se ne a ne dostat k zakončení.

01:10

Hosté se poprvé v utkání vydali na polovinu Ostravy. Nikdo v bílém dresu Black Angels si ale na zakončení netroufl.

00:21

00:21 Marek BRÄUER - 1:0

00:21

Ostrava právě vstřelila branku! Fantastický vstup domácích do dnešního souboje! Po přihrávce z levé strany se z prostoru před brankou snadno prosadil MAREK BRAUER! Asistence: Šimon Kuczera.

00:10

Domácí uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Ostrava se ihned vydala vpřed, ale nikdo ve žlutém nezakončil.

00:01

Oba týmy už jsou na hrací ploše. Domácí budou hrát ve žlutém, zatímco Black Angels obléknou bílou sadu.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Binder – Barabáš, Friedel, Herblich, Kuczera, Mikoláš, Šubert – Bräuer, Gál, Chatrný, Choma, Jakubec, Marčon, Němec, Pešat, Pobořil, M. Sedláček, Soukup, Šulc.

Black Angels: Körber – Bauman, Bouček, Kocourek, Obuškevič – Bačinský, J. Boček, M. Boček, M. Burian, Čáslava, Doležal, Fryš, R. Hanák, Hromada, Neklan, V. Novotný, Renčín, Sůva, Svatoš.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

Domácí ČPP Ostrava je na tom o něco hůře. Po jedenácti odehraných kolech má celek z Ostravy na kontě jedenáct bodů a drží až desátou pozici. Zatím to vypadá, že ČPP bude muset v letošním ročníku pořádně bojovat o postup do play-off. Z dolních pozic na ostravský celek dotírají Královské Vinohrady i Pardubice. Naposledy ČPP padlo v derby výsledkem 4:7 proti Vítkovicím.
Black Angels

Hostující Black Angels zatím mohou být s průběhem letošního ročníku spokojení. V jedenácti duelech získali Black Angels třináct bodů a zatím drží devátou pozici ligové tabulky. Letos je zatím trápí defenziva, jelikož inkasovali už sedmdesát osm branek. Nyní ale drží sérii tří vítězných duelů v řadě. Naposledy přehráli 6:4 Otrokovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:4

Branky a nahrávky: 1. Bräuer (Kuczera), 28. Gál (Herblich), 46. Bräuer (Pešat) – 7. Sůva (Bouček), 32. M. Boček, 50. J. Boček, rozh. náj. Renčín