Tipos Extraliga (SR)

HC MIKRON Nové Zámky – HK DUKLA Ingema Michalovce

1:3

konec (1:1, 0:0, 0:2)

27.11.2022, 17:00 • Zimný štadión Nové Zámky, Nové Zámky • 21. kolo • Matej Valkár (@matejovnik) sk

Tipsport: 2.17 4.13 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohto stretnutia je to všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (19:27:00)
Máme hotovo. Michalovce rozhodli o svojom triumfe v tretej tretine, víťazný gól dal desať minút pred koncom v presilovke o dvoch hráčov po vylúčeniach Juraja Mikúša a Mišiaka Lapšanský. Skóre potom uzavrel presným zásahom do prázdnej bránky Zabusovs.

60:00

57:56

Tím HK Dukla Ingema Michalovce dal gól!
S najväčšou pravdepodobnosťou je rozhodnuté, puk úspešne doviezol do prázdnej bránky dôrazný PATRIKS ZABUSOVS. 1:3. Asistencia Matúš Paločko.

57:41

Opustenú bránku sa z vlastného obranného pásma snažil trafiť Štajnoch, minul ju len naozaj tesne.

57:15

Nové Zámky hrajú s prázdnou bránkou.

57:10

Ďalšia strela od modrej čiary, tentokrát aj so snahou o teč od Juraja Mikúša. To už narobilo Vošvrdovi výraznejšie ťažkosti, opäť si však poradil.

57:04

Hatala prudko pálil od modrej, puk vyrazil betónmi pripravený Vošvrda.

56:00

Puk skončil na ochrannej sieti, hra je prerušená. Pokračovať budeme po reklamnej prestávke.

55:18

Johnson sa uvoľnil a spomedzi kruhov vypálil vedľa bránky.

54:38

Jackson v snahe vystreliť nastrelil hokejku brániaceho Lapšanského, tá sa zlomila. Akciu útočiacich domácich to ukončilo.

54:16

Ondrušek strieľal z ľavej strany, bránku ale netrafil.

53:41

Zabusovs sa natlačil do zakončenia z ľavého krídla, Kantor ho pokryl.

53:25

Krásne to urobil Lee, Chovan ale svojou ranou nenarobil Vošvrdovi žiadne problémy.

51:58

Farley bol v ofsajde. Pokračovať budeme po reklamnej prestávke.

51:24

Oba tímy hrajú v plnom počte.

50:13

Prihrávku od Pavlovsa prepasíroval za Kantora aj s poriadnu dávkou šťastia z bezprostrednej blízkosti bránky ADAM LAPŠANSKÝ. 1:2. Asistencie Vitalijs Pavlovs a Martin Štajnoch.