27.11.2022, 18:00 • SH Kadaň • 10. kolo • Marcel Zelenka

Tipsport: 1.3 5.5 6.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:35:40)

39:32

Pár sekund před koncem se Olomouci povedlo snížit o gól, ale stále je ve vedení domácí Spartak.

39:28

Olomouc právě vstřelila branku!
Autorem branky je MINX.

39:17

Žlutá karta pro tým Spartak Perštejn (Kiliján).

38:31

Stav na akumulované fauly je 3:2 a do konce utkání zbývá už pouze 89 sekund, ve které mají stále oba týmy možnost ukázat co v nich je.

38:23

Perštejn právě vstřelil branku!
Autorem branky je CARDEAL DE JESUS CAIO CESAR.

38:06

Hrají se poslední dvě minutky tohoto utkání a ve vedení se už od konce prvního poločasu stále drží Spartak Perštejn.

37:32

Oddechový čas pro tým Spartak Perštejn.

35:19

Neuvěřitelný gól Daniela Klímy, který navyšuje skóre u Spartaku.

35:06

Autorem branky je KLÍMA. Asistence: Holman.

34:16

Skvělý kop Jaroslava Holmana, kterému nechybělo málo a málem vstřelil další branku.

32:42

Těžké zjistit co chválit více zda perfektní útok Spartaku, a nebo senzační obranu Olomouce, oba okamžiky stojí za to!

31:45

Stav na akumulované fauly je 1:1.

31:24

Žlutá karta pro tým SKUP Olomouc, z. s. (Zapletal).

30:29

Autorem branky je LOŠŤÁK.

30:02

Dostáváme se do půlky druhého poločasu, ve kterém je výsledek stále ještě stejný jako byl na konci prvního poločasu.

27:45

Perfektní zákrok Fernanda, který byl opět ve správný čas na správném místě.

26:17

Stále zbývá spoustu času, ve kterém se může odehrát naprosto cokoliv, ale to co je teď jisté je to, že ve vedení je Spartak, který se zároveň drží i na míči.

25:03

Skvělá obrana domácího Spartaku, který se právě zabránil inkasované brance.

7:5

konec (5:3)

Branky: 12. Holman, 14. Cesar, 17. Chmelan, 20. Tavares, 20. Kiliján, 36. Klíma (Holman), 39. Cesar – 1. Martin, 9. Minx, 12. Janečka, 31. Lošťák, 40. Minx

Karty:   6. Fernando (PER), 25. Klíma (PER), 25. Caio (PER), 40. Kiliján (PER) – 32. Zapletal (OLO)

International Futsal Club Kadaň: Gabriel Fernando Santos Silva – Novák Radek, Sussmilch Jakub, Kiliján Jakub, Holman Jaroslav, Klíma Daniel, Caio Cesar Cardeal De Jesus, Belej Michal, Tavares Dos Santos Viktor, Chmelan Jiří, Baran Jiří. Vedoucí: Kocourek Pavel Asistent: Filinger David Asistent: Schreiner Martin
Trenér: Veljkovič Nenad

SKUP Olomouc, z. s.: Janečka Radek – Kmínek Patrik, Zapletal Martin, Lošťák David, Brázdil Petr, Janečka Martin, Minx Jan, Fialka Tomáš. Vedoucí: Janečková Vladimíra
Trenér: Janečka Martin

Rozhodčí: Dragoun – Vlašič, Chládek, delegát: Smreček