Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Dukla Praha

konec (14:16)

27.11.2022, 17:00 • Hala Frýdek-Místek • 15. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 2.05 7.6 2.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Dukla Praha 28:32 (14:16)
Nejvíce branek: Choleva 9/2, Gřešek 4/1, Chudoba 3/1 – M. Březina 8, Krušberský 7, Rumian 4/1. Rozhodčí: David Šlezingr – Jiří Špunar. Sedmimetrové hody: 9/4 – 6/4. Vyloučení: 7:4. ČK: Hlinka (DUK). (18:36:58)
Je konec. Dukla si připsala dva body a může být spokojena. Závět vyrovnaného zápasu ukázkově zvládla. Naopak Frýdek-Místek selhal, v posledních třech minutách neproměnil čtyři útoky v řadě a naději na body z těžkého zápasu zahodil.

Konec zápasu. (28:32)

60

Martin Březina ještě kosmeticky upravuje a Dukla vyhraje o čtyři branky. (28:32)

60

Jiří Vojtela se prosadil střelou z levého křídla a definitivně tak potvrdil výhru Dukly, která už nyní náskok neztratí. (28:31)

59

Frýdek-Místek teď nevyužil další dva útoky a pohřbil tak svou šanci na výhru. (28:30)

58

Daniel Valo si vzal poslední oddechový čas. (28:30)

58

Martin Březina dost možná rozhoduje utkání! Frýdek-Místek totiž neproměnil a dvě minuty do konce je to tak o dvě branky! (28:30)

57

Martin Rakouský se prosadil po čtvrté, a vrátil vedení na stranu Dukly. (28:29)

56

Na druhé straně se z pravého křídla opět prosadil Mathias Choleva, dnes už po deváté. (28:28)

56

Útok Dukly byl po timeoutu úspěšný, míč do sítě dostal Jakub Rumian. (27:28)

55

Pět minut do konce. Michal Tonar si bere druhý oddechový čas. (27:27)

54

Na druhé straně však téměř okamžitě srovnal Martin Březina. (27:27)

54

Neuvěřitelnou rychlostí dokázal vyslat míč z výskoku do levého dolního růžku Jan Mucha. (27:26)

52

Jakub Rumian neměl se sedmimetrovým hodem na druhé straně naopak žádný problém a míč umístil do levé spodní části branky. (26:26)

52

Ani Radim Chudoba neproměnil sedmičku! Míče se k němu ale odrazil zpět a hráč Frýdku-Místku ho následně vhodil pod gólmanem do svatyně. (26:25)

52

Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
(25:25)

52

Na druhé straně byl naopak úspěšný Martin Březina, a tak je srovnáno. (25:25)

51

Domácí hrozně chybují. Opět se mohli dostat do náskoku, jenže Adam Gřešek neproměnil sedmičku a ani se netrefil do branky. (25:24)

28:32

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Pyško – Sklenák, Moješcik, Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, S. Mlotek, Choleva, Mazur, Zbránek, Ondrušík, Hustopecký.
Trenér: D. Valo

HC Dukla Praha: Votava, Petržala – Zelenka, Vojtela, Sviták, F. Březina, Rumian, Krušberský, Dokoupil, Křístek, J. Rakouský, Hlinka, M. Březina, Moravčík, M. Rakouský, Šůstek.
Trenér: M. Tonar

Rozhodčí: David Šlezingr – Jiří Špunar