2:3

po s.n. (0:1) (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)

22.11.2022, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 2.36 4.06 2.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:31:34)

Střely na bránu: 25 – 35 | Přesilová hra: 0/1 – 1/6 | Trestné minuty: 27 – 7
Colorado Avalanche tedy získává bonusový bod za výhru po samostatných nájezdech, ve kterých byl jediným úspěšným střelcem Avs Rantanen.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Colorado Avalanche.
Autorem vítězné branky je MIKKO RANTANEN.

Jason ROBERTSON

3. série 0:1

Robertson se svou přímou střelou přestřelil bránu Colorada.

Mikko RANTANEN

2. série 0:1

Rantanen se trefil přesně pod lapačku Oettingera.

Joe PAVELSKI

2. série 0:0

Pavelski se svou kličkou do bekhendu neuspěl.

Nathan MACKINNON

1. série 0:0

MacKinnon prostě v tomto utkání Oettingera nepřekoná, když se svou střelou trefil připravenou lapačku.

Tyler SEGUIN

Jako první se k nájezdu rozjel Seguin, avšak před Georgijevem mu ujel puk z hole.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani v prodloužení jsme nepoznali vítěze tohoto utkání, když v něm Colorado mělo k dispozici i přesilovou hru, jenže branku jsme nakonec neviděli, a tak o vítězi tohoto zápasu musí rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:42

Robertsonovu střelu se hostující obraně podařilo zastavit.

64:19

V závěru přesilové hry ještě let í jedna střela z hole MacKinnova, avšak kotouč zaletěl přesně do lapačky Oettingera.

63:55

Dallasu se podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.

63:38

Rantanen posílal puk před bránu, kde byl připravený Lehkonen, avšak tomu se nepodařilo usměrnit touš do domácí klece.

62:55

Rantanen nabil na střelu z první Makarovi, avšak jeho střela šla hodně mimo bránu Dallasu.

62:40

MacKinnon hned dvakrát střílel z levého kruhu a až jeho druhý pokus mířil do brány, kde však byl připravený Oettinger.

62:21

Colorado si samozřejmě bere svůj oddechový čas.

62:21

Mason Marchment (DAL) naopak je hráčem, který putuje na trestnou lavici, jelikož podrazil MacKinnona a navíc hned směrem k rozhodčím přidal několik poznámek, kterým si kromě dvou minut vysloužil ještě osobní desetiminutový trest.

61:58

Marchment se velmi dobře uvolnil otočkou až do zakončení, jenže zřejmě byl následně faulován, ale rozhodčí nic nepískají.

61:39

Střelu Rantanena se podařilo Dallasu zblokovat do ochranné sítě.

61:23

Dallas se v prodloužení ještě vůbec ani nedostal k puku, když ho stále kontrolují hostující hokejisté.

61:03

MacKinnon ve středním pásmu nabral rychlost a díky tomu se následně dokázal dostat až před Oettingera, kterého chtěl překonat střelou po ledě, ale domácí brankář tento prostor stihl uzavřít.

60:18

Jako první se do útoku vydal MacKinnon, který mířil do vzdálenějšího rohu, ale bránu Dallasu nakonec minul.

60:01

Colorado se ve třetí třetině dostalo znova do vedení, když se Newhook prosadil z dorážky. Avs následně nedokázali zužitkovat svou herní převahu, jelikož parádní výkon v bráně Dallasu předvedl Oettinger, který svůj tým udržel ve hře, a to se nakonec vyplatilo.

Při závěrečné power play se totiž domácím hokejistům podařilo vyrovnat, protože svou druhou branku v utkání vstřelil Robertson, jenž tak poslal zápas do prodloužení.

60:00

59:46

Faksa vyhrál vhazování v obranném pásmu Dallasu, ale Lindell poté s pomocí mantinelu poslal puk do hlediště, takže nás čeká ještě jedno vhazování před bránou Oettingera.

59:34

59:34 Jason ROBERTSON - 2:2

59:34

Dallas právě vstřelil branku!
Domácí hokejisté vyrovnávají stav utkání v poslední minutě třetí třetiny! Hintz si narazil puk s Millerem a poté přihrál JASONU ROBERTSONOVI, který trochu nachytal Georgijeva, když jeho střela k vzdálenější tyči prošla za záda hostujícího brankáře. Asistence: Roope Hintz, Colin Miller.

59:19

Střela Millera od modré čáry trefil boční konstrukci hostující klece.

58:59

Coloradu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

58:31

Oettinger míří na svou střídačku a domácí hrají v šesti!

58:04

Coloradu se podařilo zastavit další snahu domácích, když hosté opět jen vyhodili puk do středního pásma.

57:39

Domácí pouze protečovali kotouč do svého útočného pásma, jenže zde se k němu dostávají hostující hokejisté.

56:44

Suterova střela od modré čáry byla hostující obranou sražena až do ochranné sítě.

56:11

Lehkonen vyslal další střelu směrem na domácí bránu, kde si Oettinger připsal úspěšný zákrok a kotouč vyrazil za svou klec.

55:43

Další útočná snaha Dallasu končí na útočné modré, kde se domácí hokejisté dostali do ofsajdového postavení.

55:22

Toews zpoza své klece jen poslal kotouč až do středního pásma, kde se k němu dostávají domácí, jenž se stále nemohou dotlačit k nějakému střeleckému zakončení.

54:31

Johnsonovo nahození se dostalo až k domácímu brankáři, který musel zasáhnout svým betonem.

53:42

MacKinnon nahrál na střed pravého kruhu Lehkonenovi, jehož okamžitá střela končí ve výstroji domácího brankáře.

53:32

Miller pouze po pravém mantinelu poslal puk až na zakázané uvolnění a vhazovat se tedy bude před Oettingerem.

52:37

Po delší době se do útoku dostali i domácí hokejisté, kde nakonec nepřesně střílel Robertson.

52:24

Po konci přesilové hry se ještě k další střele dostal Rodrigues, jenže jeho pokus skončil přesně ve výstroji domácího brankáře.

52:03

MacKinnon vystřelil z pravého kruhu a jeho pokus byl ztečován mimo bránu Dallasu.

51:28

Hosté měli několik velkých příležitostí k tomu, aby přidali svou třetí branku, jenže Oettinger drží svůj tým stále ve hře.

51:06

Dallas poté vyhrál vhazování a domácí poslali puk přes celé kluziště.

50:58

Nyní už však Makar kotouč na modré čáře neudržel, když ho sebral až ve středním pásmu, takže je Coloradu odpískán ofsajd.

50:26

Lindell nedokázal vyhodit puk z obranného pásma, když Makar na modré čáře udržel kotouč.

50:19

Colorado bude hrát už svou pátou přesilovou hru v tomto utkání. Luke Glendening (DAL) za bránou Colorada zcela zbytečně podrazil Eglunda a za své počínání dostává dvě minuty.

49:47

Colorado dělá to nejlepší co může, aby udrželo své vedení, když domácí celek vůbec nepouští do útoku.

48:55

Po chybě v domácí rozehrávce se k puku dostal MacKinnon, který vzápětí obkroužil bránu Dallasu a přihrával mezi kruhy, ale zde nebyl žádný z jeho spoluhráčů.

48:04

Colorado nyní pouze poslalo puk na zakázané uvolnění a hra se tedy přesune před bránu Georgijeva.

47:30

Vypadá to tak, že Dallas přežije i tohle oslabení, protože do konce Johnstonova trestu už zbývá posledních pár vteřin.

47:02

Po dalším úspěšném zákroku Oettingera se domácím hokejistům podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.

46:45

Makarovu střelu od modré čáry dokázal zblokovat Glendening.

46:22

Rantanen připravil střeleckou pozici pro Rodriguese, kterého však ve velké příležitosti vychytal Oettinger.

45:54

Faksa zastavil přihrávku Rantanena a český útočník poté vyhodil puk ze svého obranného pásma.

45:40

Colorado bude hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za vysokou hůl dostává Wyatt Johnston (DAL).

45:18

Hostující hokejisté se hnali do útoku tří na dvě, ale Kautovi nakonec domácí hokejisté vysekli puk z hole.

44:31

Coloradu se podařilo zastavit útočnou snahu druhé formace Dallasu a Avs následně jen poslali kotouč do středního pásma.

43:19

Robertson vystřelil od pravého mantinelu a jeho pokus zaletěl přesně do lapačky Georgijeva.

42:23

Málem to bylo o dvě branky, protože na domácí bránu ujížděl Blidh, avšak toho nakonec vychytal Oettinger, který i udržel kotouč ve své výstroji.

42:06

42:06 Alex NEWHOOK - 1:2

42:06

Colorado právě vstřelilo branku!
Střela od modré se odrazila na hůl Rodriguese, jenž se svou dorážkou trefil vyjetého Oettingera, avšak kotouč se poté odrazil přímo před prázdnou bránu k ALEXI NEWHOOKOVI, jenž už uklidil touš do domácí klece a poslal Colorado znova do vedení. Asistence: Evan Rodrigues, Andreas Englund.

41:29

Colorado nahodilo puk do svého útočného pásma, ale zde si ho za svou bránou přebírají domácí hokejisté.

40:28

Domácí začali závěrečnou třetinu ve svém útočném pásmu, ale Stars se zde nedostali do žádného střeleckého zakončení.

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 19:17
Zblokované střely: 7:15
Hity: 11:11
Vyhraná vhazování: 22:9
I ve druhé dvacetiminutovce jsme mohli vidět pouze jedinou branku, kterou však tentokrát vstřelili domácí hokejisté. Robertson totiž dokázal propasírovat kotouč za Georgijeva, a tak se do závěrečné třetiny půjde za nerozhodného stavu 1:1.

40:00

39:32

Coloradu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma až do hlediště, ale bylo to s pomocí mantinelu, takže k žádnému trestu za zdržování nedojde.

39:16

Kiviranta zatlačil na Eglunda, který musel hodně přidat, aby se za něj domácí útočník nedostal .

38:36

MacKinnon nahrál na pravou stranu napřaženému Lehkonenovi, jehož dělovku vyrazil Oettinger za svou klec.

38:00

Hintz přihrál na střed útočného pásma Pavelskému, který se poté pokusil o překvapivou střelu z otočky, což mu málem i vyšlo, ale Georgijev stihl zasáhnout.

37:26

Kaut zavezl puk do útočného pásma, kde ho přenechával za sebou MacDonaldovi, jemuž však kotouč ujel z hole až za bránu Dallasu.

36:20

O kotouč se bojovalo v rohu obranného pásma Colorada, odkud ho sice vybojovali domácí, jenže Faksa poté poslal puk znova za bránu Avs, kde si ho už sebrali hostující obránci.

35:43

Avs byli nakonec vytlačeni do středního pásma, odkud se jim poté nepodařilo přejít přes útočnou modrou, kde se dostali do ofsajdového postavení.

35:28

V posledních momentech mají navrch hostující hokejisté, kterým se povedlo uzavřít domácí tým v jeho obranném pásmu, jenže Colorado zde zatím nijak neohrozilo domácího brankáře.

34:18

Robertson posunul puk vedle sebe na projíždějícího Sutera, jehož střela na vzdálenější tyč jen těsně minula hostující klec.

33:08

MacKinnon z pravé strany vyslal svou navštívenku, jenže jeho střela byla zastavena ještě někde před Oettingerem.

32:16

MacKinnon zavezl puk do útočného pásma, kde poté přihrál na pravou stranu Rantanenovi, jehož pokus proletěl kolem brány Dallasu.

32:06

Hostující hokejisté jsou konečně osvobozeni, protože Faksova střela ze středu útočného pásma byla zblokována až do ochranné sítě.

31:48

Nicméně útok Dallasu pokračuje a na hráčích Colorada už je vidět obrovská únava, protože stále nestihl vystřídat.

31:15

Domácí hokejisté dokázali uzavřít hostující celek v jeho obranném pásmu, avšak Stars se zde nedostali do nějakého přímého ohrožení Georgijeva.

30:07

Na druhé straně zavezl puk do útočného pásma Cogliano, jenž poté přihrál Johnsonovi, jehož rána též skončila na některém z bránících hráčů.

29:46

Dellandrea si s pukem nabruslil na střed útočného pásma, jenže se svou následnou střelou trefil hned prvního hráče Colorada.

29:15

Dallas zvládl ubránit další přesilovou hru Colorada a domácí hokejisté mohou opět pomýšlet na útok.

28:30

Rantanen zpoza klece nahrával před bránu Compherovi, který do kotouče kopl a poslal ho mimo tři tyče.

27:55

Po neúspěšné střele MacKinnona se k puku dostali domácí, kteří ho vyhodili co nejdále od svého brankáře.

27:23

Domácí hokejisté vyhráli následné vhazování a Glendening poté vyvezl kotouč až do útočného pásma Dallasu.

27:12

Nicméně Colorado dostává k dispozici svou třetí přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavici míří Ty Dellandrea (DAL), jenž si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

26:55

Blümel se hnal do útočného pásma za kotoučem, avšak jeho následný bekhend se podařilo zblokovat Toewsovi za bránu Colorada.

25:33

25:33 Jason ROBERTSON - 1:1

25:33

Tak branka domácích nakonec platí! Dellandrea od levého mantinelu nahodil puk směrem na hostující klec, kde následně kotouč zůstal ležet vedle klece, kde do něj práskl JASON ROBERSTON a Georgijevovi kotouč prošel jeho výstrojí. Trest Englunda se tedy ruší. Asitence: Ty Dellandrea.

25:33

Hlavní rozhodčí ještě přezkoumávají následnou situaci, protože Robertson do kotouče ještě stihl prásknout a puk poté skončil za zády Georgijeva. Nicméně zatím není dostupný žádný jasný záběr, zda k tomu došlo před posunutím brány.

25:33

Dellandrea poslal puk od levého mantinelu před bránu Colorada, kde k němu rychle skočil Robertson, jenž však chytil krosček od Englunda, a tak skončil na tyči hostující klece.

24:35

Josh Manson (COL) si u mantinelu vyhlédl Marchmenta, kterého šel následně potrestat Jamie Benn (DAL), avšak bitku nakonec vyhrál hostující obránce, jenž seslal domácího kapitána k ledu.

24:22

Útok Colorada byl zastaven na útočné modré, kde je hostujícím hokejistům odpískáno ofsajdové postavení.

23:31

Domácí hokejisté nahodili puk směrem na hostující bránu, kde ho raději Georgijev zakryl svou lapačkou, a přerušil tak hru.

22:52

Heiskanenovo nahození od modré čáry bylo na své cestě ještě lehce tečováno a Georgijev nakonec zasahovat nemusel, když kotouč zaletěl za jeho bránu.

22:23

Stars se nevydařil přechod přes útočnou modrou, kde se domácí hokejisté dostali do ofsajdového postavení.

22:02

Na druhé straně se do střeleckého zakončení z modré čáry dostal Englund a jeho pokus skončil na vyrážečce Oettingera.

21:37

Z levé strany zkoušel překvapit Georgijeva Heiskanen, jenže jeho střela nakonec ani nemířila mezi tři tyče.

20:34

Hintz zpoza hostující klece nahrál Robertsonovi, jehož střelu na bližší tyč se Georgijevovi podařilo zastavit.

20:13

Robertson chtěl nahodit puk do útočného pásma Dallasu, jenže kotouč byl hostující obranou sražen na domácí střídačku.

20:01

Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 11:11
Zblokované střely: 3:2
HIty: 7:4
Vyhraná vhazování: 11:5
První třetina tohoto zápasu je minulostí. Šťastnější po ní jsou hostující hokejisté, jenž ukázali svou sílu v početních výhodách, protože Avs využili hned první nabídnutou početní výhodu, ve které poslal Colorado do vedení obránce Makar.

20:00

19:55

V závěru přesilové hry a i první třetiny ještě přichází dělovka Toewse od modré čáry, kterou však Oettinger vyrazil do ochranné sítě za svou klecí.

19:08

Stars zastavili hostující kombinaci a domácí hokejisté posílají puk až k Georgijevovi.

18:45

Makar poslal puk k bráně na Rantanena, jenž ho chtěl ztečovat do brány, ale kotouč jen těsně minul domácí klec.

18:12

Dallas vyhrál následné vhazování a domácí hokejisté vyhodili puk přes všechny čáry.

18:01

Nils Lundkvist (DAL) je druhým vyloučeným hráčem Dallasu v tomto utkání, jelikož je obránce Stars trestán na dvě minuty za hákování.

17:37

Avs od pravého mantinelu nahodili puk směrem na domácí bránu, kde si ho Oettinger sebral svou lapačkou.

17:09

Domácí se dostali do rychlého protiútoku, kde nakonec Hintz nahrával do druhé vlny Marchmentovi, jenže tomu přeskočil kotouč přes jeho hůl.

16:09

Makarovo nahození zaletělo přesně do lapačky Oettingera, který tentokrát raději přerušuje hru a po reklamní pauze se bude vhazovat po jeho levici.

15:32

Domácí brankář se musel mít znova na pozoru, jelikož si musel poradit s rychlou střelou Cogliana, jenž si najel na přihrávku mezi kruhy.

15:04

Na druhé straně střílel z hranice pravého kruhu Rodriques a jeho střelecký pokus vyráží Oettinger.

14:22

Robertson poslal přihrávku na modrou čáru Lundkvistovi, jehož následnou střelu brankář Colorada vytěsnil mimo svou klec.

13:30

Pavelski vyzkoušel pozornost Georgijeva se svou střelou z pravého kruhu, kterou hostující brankář chytá svou lapačkou.

12:50

Cogliano velmi dobře poslal puk za obrnu na najíždějícího O´Connora, jenže Heiskanen se skvěle vrátil a kotouč hostujícímu útočníkovi vysekl z hole.

11:53

MacDonald dostal přihrávku na modrou, odkud následně vyslal své schované nahození, které však Oettinger dokázal vyrazit do rohu kluziště.

11:30

Stars nahodili puk do svého útočného pásma, jenže kotouč byl nakonec přizvednut příliš vysoko a puk skončil až v ochranní síti.

10:59

Kaut byl v útočném pásmu Colorada sražen a následně velmi nepříjemně narazil do mantinelu. Českému útočníkovi následně museli pomoct na střídačku jeho spoluhráči a uvidíme zda bude v utkání pokračovat.

10:10

10:10 Cale MAKAR - 0:1

10:10

Avs využívají svou přesilovou hru! Rantanen dostal puk za bránu Dallasu, odkud poté nahrál na hranici pravého kruhu najíždějícímu CALE MAKAROVI, jehož rána zaletěla přesně pod břevno domácí klece. Asistence. Mikko Rantanen, Artturi Lehkonen.

09:33

Rodrigues nezpracoval přihrávku mezi kruhy, a tak toho rychle využili domácí hokejisté, kteří vyhodili puk ze svého obranného pásma.

09:05

Dallasu se však podařilo vyhrát následné vhazování a kotouč ihned míří k Georgijevovi.

08:41

Nicméně zde došlo k faulu domácích, a tak na trestnou lavici míří na dvě minuty za hákování Joel Kiviranta (DAL).

08:32

08:32

08:32

MacKinnon se dostal za obranu Dallasu, jenže tváří v tvář Oettingerovi se mu nepodařilo překonat domácího brankáře, jenž jeho střelu vyrazil mimo svou klec.

08:10

Colorado tedy zvládlo ubránit své první oslabení v utkání a hostující hokejisté opět mohou pomýšlet na útok.

07:39

Georgijev v závěru oslabení několikrát podržel svůj tým, když si hostující brankář musel poradit hned s několika střelami Johnstona.

06:58

Hostující hokejisté se dokonce dostali i do rychlého protiútoku, ve kterém to Cogliano vzal na sebe a Oettinger jeho pokus zastavil.

06:34

Lavinám se podařilo získat puk za svou bránou a hosté jej vzápětí rychle vyhazují přes všechny čáry.

05:52

Hintz nahrál na modrou Heiskanenovi, jenž se do toho pořádně opřel a Georgijev jeho ránu vyrazil mimo sovu klec. Colorado navíc následně vyhodilo puk.

05:38

Tak to bylo hodně těžké střídání pro Joshe Mansona (COL), jenž nejprve ztratil svou hůl a následně u mantinelu podrazil Paveslkého, takže za své počínání dostává dvě minuty a Dallas bude hrát první přesilovou hru v utkání.

05:05

Coloradu se nevydařila útočná rozehrávka, jelikož kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.

04:48

Georgijev se za svou bránou málem dostal to menších potíží, když se mu kotouč zasekl u mantinelu, kam rychle přiletěl Dellandrea a hostujícímu brankáři museli rychle pomoct jeho obránci.

04:08

Kaut dostal přihrávku na modrou čáru, jenže jeho střela mu absolutně nesedla a kotouč si následně sebrali domácí hokejisté.

02:45

MacKinnon se dostal do první větší šance, když si s pukem nabruslil na střed pravého kruhu a Oettinger si proti jeho střele lehce povyjel a vyrazil touš do rohu kluizště.

02:24

Domácí zavezli puk do svého útočného pásma, jenže ho zde ihned ztratili. Nicméně Colorado poté poslalo kotouč na svou střídačku, takže se bude vhazovat před Georgijevem.

00:57

O´Connor se snažil po pravé straně prodrat do útočného pásma Colorada, jenže hned u mantinelu mu domácí obrana vystavila tvrdou stopku.

00:24

Millerovo nahození do útočného pásma ukořistil Makar, který však následně poslal kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

00:01

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen (A), C. Miller, R. Suter, Lundkvist, Lindell, Hakanpää – Pavelski (A), Hintz, J. Robertson – Marchment, Ja. Benn (C), Seguin – Blümel, W. Johnston, Dellandrea – Kiviranta, Faksa, Glendening.
Trenér: Peter DeBoer

Colorado Avalanche: Georgijev (Francouz) – D. Toews, Makar, MacDonald, Manson, Englund, E. Johnson – Lehkonen, MacKinnon, Rantanen – Newhook, Rodrigues, Kaut – Cogliano, Compher, L. O'Connor – Blidh, Megna, Hunt.
Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: L’Ecuyer, St. Laurent – Gawryletz, O´Quinn.
Dallas Stars
(11-5-2)

Hokejistům Dallasu zatím jejich sezóna vychází velmi dobře. Změna trenéra se projevila především na jejich ofenzivní hře, jelikož Hvězdy v tomto ročníku patří k nejlepším týmům co se týče vstřelených branek.

Nicméně, jak už bylo zmíněno o příspěvek níže, tak velkým problémem Dallasu jsou v tomto ročníku vyloučení. Hokejisté z Texasu patří k nejvylučovanějším týmům soutěže. I tak však svá oslabení relativně zvládají ubránit, jelikož jim v této disciplíně patří osmá příčka.

Poslední zápasy

Dallas Stars – New York Islanders 5:2
Florida Panthers – Dallas Stars 3:5
Tampa Bay Lightning – Dallas Stars 5:4 pp.
Colorado Avalanche
(10-5-1)

Současní držitelé Stanley Cupu měli sice trochu pozvolnější rozjezd, ale postupně už se dostávají do svého vítězného režimu. Nicméně Colorado zatím velmi trápí zranění některých klíčových hráčů, jako jsou například Landeskog či Ničuškin.

Nicméně jestli je něco, o co se mohou Avs opřít, tak to jsou přesilové hry, které mají hokejisté z Denveru absolutně nejlepší v soutěži a právě proti velmi často vylučovanému Dallasu by se jim to mohlo hodně hodit.

Washington Capitals – Colorado Avalanche 0:4
Carolina Hurricanes – Colorado Avalanche 2:3 pp.
Colorado Avalanche – St. Louis Blues 2:3
Vítám vás u on-line přenosu ze zámořské NHL, ve kterém se podíváme na velmi atraktivní souboj z Centrální divize. První Dallas Stars totiž na svém ledě přivítá druhý celek a současného držitele Stanley Cupu Colorado Avalanche.

Zápas startuje něco málo po půl třetí ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

2:3

Branky a nahrávky: 26. J. Robertson (Dellandrea), 60. J. Robertson (Hintz, C. Miller) – 11. Makar (Rantanen, Lehkonen), 43. Newhook (Rodrigues, Englund), rozh. náj. Rantanen