22.11.2022, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.64 4.71 4.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Cody GLASS - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
Je rozhodnuto. Samostatné nájezdy byly velmi dramatické, v sedmi sériích jsme viděli hned sedm gólů a ten rozhodující dal CODY GLASS a měl u toho kopu štěstí. Už to totiž vypadalo, že Ingram jeho pokus zastavil, jenže puk doklouzal až za brankovou čáru a jelikož hostující Gostisbehere poté nedal, zůstal prémiový bod v Nashvillu.

62:10

Před následující přesilovkou si lavička Nashvillu bere oddechový čas.

62:10

Přesilovka pro Nashville! V útočném pásmu přehnal důraz Lawson Crouse a dostal dvě minuty za držení.

57:08

Hosté budou mít velkou příležitost případně rozhodnout zápas, nebož si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Zachary Sanford.

53:16

53:16 Nick BJUGSTAD - 3:3

53:16

Arizona právě vstřelila branku!
No a pozor, je tu srovnání skóre! Ve vlastním oslabení se Arizona dostala do přečíslení dva na jednoho, vše na sebe vzal NICK BJUGSTAD a prudkou ranou okolo Sarosova ramene trefil prostor pod horní tyčkou – 3:3! Bez asistence.

51:37

Další vyloučení na straně Arizony, dvě minuty za vysokou hůl dostal Juuso Välimäki.

47:00

Jacob Chychrun musel sáhnout k faulu, aby zastavil unikajícího Granlunda a dostal za to dvě minuty za držení.

43:58

43:58 Josi trefil tyčku Ingramovy branky

43:58

Josi dostal až moc času na svou akci, z modré čáry si sjel mezi kruhy a svým pokusem zápěstím trefil Ingramovu tyčku!

41:31

41:31 Matt DUCHENE - 3:2

41:31

Nashville právě vstřelil branku!
Tak tohle je opravdu bleskový obrat ve skóre! Domácí podnikli výpad pravou stranou, už to vypadalo, že z toho nic nebude, když v tom Sissons přihrál pod sebe a dojíždějící MATT DUCHENE zvedl zblízka puk pod horní tyčku a je to už 3:2! Asistence: Colton Sissons.

41:03

41:03 Roman JOSI - 2:2

41:03

Přesilovka je využitá a máme zase srovnáno! Puk se dostal na modrou čáru, odkud vystřelil ROMAN JOSI a jeho golfák prošel přes houštinu těl až za Ingramova záda – 2:2. Asistence: Ryan Johansen, Mikael Granlund.

40:27

Hned v úvodu třetí části tu máme vyloučení, přesilovku si zahraje domácí Nnashville. Dvě minuty za podrážení dostal Matias Maccelli.

37:21

Vylučuje se na obou stranách. Domácí Ryan Johansen dostal dvě minuty za sekání, hostující Patrik Nemeth zase dvě minuty za držení. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

35:56

35:56 Nick BJUGSTAD - 1:2

35:56

Hosté se ale vrátili k puku a po svém následném útoku už vedou. Saros sice dokázal zastavit střelu z levého kruhu, akce ale pokračovala a i když NICK BJUGSTAD napoprvé z bekhendovým zakončením neuspěl, tak už vlastně ze záporného úhlu dokázal svou dorážkou dostal puk odrazem od Sarosovy brusle za brankovou čáru – 1:2! Asistence: Nick Ritchie, Janis Moser.

34:05

34:05 Maccelli trefil tyčku Sarosovy branky

34:05

Tyčka! Puk se zase dostal k Maccellimu, ten zakončoval od levého kruhu a puk se odrazil od brankové konstrukce za Sarosovými zády zpět do hry!

32:11

Navíc je tu přesilovka pro hosty, dvě minuty za podrážení dostal Dante Fabbro.

28:50

28:50 Lawson CROUSE - 1:1

28:50

Je srovnáno! Hosté si ve vlastním pásmu vybojovali puk, přešli do rychlého protiútoku, přihrávku na levou stranu dostal volný LAWSON CROUSE a ten svou prudkou střelou překonal Sarose. Rána skončila pod břevnem a je to tak 1:1. Asistence: Nick Bjugstad, Matias Maccelli.

24:32

24:32 Pärssinen na Ingrama nevyzrál

24:32

Po rychlé akci domácích se puku ujal Pärssinen a levou stranou se dostal před Ingrama. Zkusil na něj kličku, gólman Arizony ale na brankovišti předvedl zákrok betonem a šanci Nashvillu zmařil.

16:53

U branky Arizony se nám strhla krátká šarvátka, které se zúčastnili domácí Cole Smith a hostující Josh Brown. Tu vyhrál hostující obránce, oba borci pak ale dostali stejně po pěti minutách za bitku.

07:04

07:04 Mikael GRANLUND - 1:0

07:04

Ve třetí přesilovce se už domácí dočkali a otevřeli skóre zápasu. Z modré čáry posunul Josi hru na levý kruh, odkud vystřelil Forsberg, ten trefil pouze obránce, od kterého se puk odrazil na hůl MIKAELA GRANLUNDA a ten pohotově dorazil za Ingramova záda – 1:0. Asistence: Filip Forsberg, Roman Josi.

06:35

Aby toho nebylo málo, tak je tu třetí oslabení Arizony, dvě minuty za faul loktem dostal Nick Schmaltz.

04:02

Na trestnou lavici ale míří další hráč hostů, takže tu bude druhá přesilovka pro Nashville. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Juuso Välimäki.

01:33

Hned v úvodu je tu první vyloučení na straně Arizony, dvě minuty za podrážení dostal Barrett Hayton.

4:3

Branky a nahrávky: 8. Granlund (F. Forsberg, Josi), 42. Josi (R. Johansen, Granlund), 42. Duchene (Sissons), rozh. náj. Glass – 29. Crouse (Bjugstad, Maccelli), 36. Bjugstad (N. Ritchie, Moser), 54. Bjugstad