20.11.2022, 12:30 • Petr Dejnožka

Konec zápasu. (13:20:12)

39:48

Démoni právě vstřelili branku!
LUKÁŠ TŘEŠTÍK si s pokutovým kopem poradil, Svoboda sice vystihl stranu, ale na míč již nedosáhl – 3:3!

39:47

Faul ve vápně, penalta pro Démony!

39:35

Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
Nejzbach se dostává do vedení, JAN PALATKA zakončil svoji útočnou akci přesným zakončením a posílá Východočechy do vedení – 3:2!

39:24

Žlutá karta pro tým 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto (Štěpán Houdek).

38:54

Time out pro Nejzbach.

38:16

Utkání se chýlí ke konci, podaří se ještě jednomu z mužstev strhnout výhru na svoji stranu?

34:11

Ostřelování branky Poláka nebere konce, hostující gólman se rozhodně nenudí. A zatím stále drží remízový výsledek.

31:32

Nejzbach ožívá směrem dopředu a snaží se otočit skóre zpět ve svůj prospěch.

27:46

Žlutá karta pro tým 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto (Jan Novák).

25:43

Jakub Lacina akrobaticky zakončoval z bezprostřední blízkosti, pravačkou ale prostor mezi třemi tyčemi nezasáhl.

24:41

Vyrovnaný zápas pokračuje! Novák připravil chytře míč před branku na JANA PALATKU, jenž se v předbrankovém prostoru dobře zorientoval a vyrovnal na 2:2!

20:55

Začátek druhé půle vyšel mnohem lépe České Lípě, Třeštík našel z autu nohu JOSEFA MAJERECHA, který z první trefil po zemi přesně k tyči – 1:2!

20:01

20:00

19:19

Nejzbach je rázem na čtyřech faulech a má velké štěstí, že do konce první půle zbývají jen vteřinky.

15:53

Radost však Vysokému Mýtu příliš dlouho nevydržela! ADAM VÍT zakončil postup hostujícího týmu směrem k brankáři přesnou střelou pod nohama Svobody a srovnal stav na 1:1!

15:29

Jako první se prosazuje Nejzbach! Novák pěkným průnikem připravil pozici pro DAVIDA KUBATKU, jenž neměl před prázdnou brankou problém poslat Vysoké Mýto do vedení – 1:0!

14:52

Lukáš Třeštík měl obrovskou šanci po krásném individuálním průniku, Svoboda skvělým zákrokem vyškrábl míč mimo tři tyče!

12:28

Josef Wendler postupoval do slibné šance, do rány se mu ale položil Houdek a zabránil jakémukoliv ohrožení branky Nejzbachu.

3:3

konec (1:1)

Branky: 16. Kubatka (Novák), 25. Palatka (Novák), 40. Palatka – 16. Vít, 21. Majerech (Třeštík), 40. Třeštík (pen.)

Karty:   28. Novák (VMY), 40. Houdek (VMY)

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Svoboda – Novák, Kubatka, Škrabal, Palatka, Houdek, Kuta, Dolníček, Hošek

FC Démoni Česká Lípa: Polák – Třeštík, Vít, Erben, Majerech, Wendler, Hippman, Lacina, Bohatý, Kříž

Rozhodčí: L. Nagy, Z. Nagy