konec (1:0)

20.11.2022, 10:15 • Viktoria Žižkov, Praha 3 • 14. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 1.15 6.8 7.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:15. (12:12:40)
Viktoria Žižkov zakončila v dohrávce podzimní část ČFL těsnou výhrou nad obhájcem prvenství v této skupině ze Záp. Utkání rozhodl již v 9. minutě proměněnou penaltou Radek Voltr, několik dalších náznaků na obou stranách celkově nepříliš pohledného utkání již v síti neskončilo a domácí slaví. Přezimují na čele s výrazným devítibodovým náskokem a jsou na dobré cestě zpět do druhé ligy. Zápy utrpěly teprve třetí porážku a jsou po podzimu sedmé.

90+3

90+3

Zápy vhazují pár metrů od vlastního rohového praporku.

90+3

Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
ze hřiště odchází Súkenník, přichází Buneš.

90+1

90+1. Klusákovu ránu vyráží efektně Vejmola

90+1

Viktoriáni vysokým presinkem napadali rozehrávku soupeře, Hönig přinutil k chybě Hajda a předal míč Petráňovi, který posunul diagonálně na Davida Klusáka. Ten vyslal parádní ránu z úhlu a nechal vyniknout mrštného Luďka Vejmolu, který vyráží jednou rukou.

90

Rozhodčí Vladimír Melničuk nastavuje poslední zápas podzimu o dvě minuty.

90

Na začátku poslední minuty řádné hrací doby rozehrály Zápy roh, na malém vápně došlo k několika hlavičkovým soubojům a nakonec k nelibosti hostů píská rozhodčí útočný faul.

89

Petrlákova tečovaná střela se snesla vysokým obloukem za bránu.

88

Střídání v týmu SK Zápy:
ze hřiště odchází Kavalír, přichází Janko.

87

Střídající Tomáš Matějka se snažil prosmýknout za obranu Viktorie, odstavil ho však čistě Jaroslav Tregler.

87

Zápy ubránily roh, jenže protiútok hned v zárodku ztroskotal na Jelínkově nepřesné přihrávce.

86

S rozběhnutým Kadlecem se stačil stáhnout Duben a skluzem přizvedl jeho prudký projektil z úhlu nad břevno.

85

Po třetím rohu červenobílých se prosadil k hlavičce Batioja, nenamířil ji však na bránu.