4:3

po prodl. (2:2, 1:1, 0:0 - 1:0)

19.11.2022, 19:00 • MSH Mladá Boleslav • 10. kolo • MCh

Tipsport: 1.22 8.5 6.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Branky a nahrávky: 13. D. Šebek (Suchánek), 14. Krebner (Bína), 23. Punčochář (Tokoš), 63. Natov (Tomašík) – 12. Curney, 20. Mat. Čermák (Kareš), 27. Košir (Bartoš). Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 10:12. Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora. (20:58:33)
Mladá Boleslav dokázala zvítězit v prodloužení a připsala si tak bonusový bod do tabulky. Sparta se tak vrací domů do Prahy s jedním bodem. To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
Střely na branku v prodloužení: 1-1.
Nejlepší hráči: Martin Tokoš (Florbal MB) – Matěj Čermák (Sparta)

62:09

62:09 Jan NATOV - 4:3

62:09

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Je konec! Domácí vítězí v prodloužení, kdy se prosadit dokázal prosadit po přihrávce zpoza branky JAN NATOV. Asistence: Milan Tomašík.

61:53

Košír z otočky Bauera nepřekonal.

61:33

Domácí dobře napadají a nepouští tak hosty na svou polovinu.

61:15

Hra přerušena, Beneš potřebuje upravit masku.

61:07

Natov nedokázal potrestat chybu ve střídání hostí.

60:44

Na hřišti se nám začíná přiostřovat.

60:01

Začalo nám prodloužení, na buly uspěli hostující hráči.

60:01

Oba týmy tak z dnešního zápasu mají jistý bod.
Střely na branku ve třetí třetině: 5 – 4.
Třetí třetina žádnou regulérní branku nepřinesla. Následovat tak bude prodloužení 3 na 3.

60:00

59:58

Natov jen těsně minul branku!

59:42

I po shlednutí videozáznamu, rozhodčí svůj původní verdikt potvrdili! Gól neplatí!

59:42

V akci je video!

59:42

Tokoš dostal míček do branky! Ale podle rozhodčích to bylo s tečí nohou, gól neplatí!

58:59

Tomášík nedokázal přesně zakončit.

58:44

Volný úder pro domácí, oba týmy střídají.

58:00

Spatané na míčku a zkouší to postupným útokem.

57:01

Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny..

56:55

Tokoš nedokázal trefit zařízení.

56:46

Volný úder pro domácí ze středu hřiště.

55:30

Hra má spád příliš se nám nepřerušuje a čas oběma týmům hodně rychle utíká.

54:05

Oba týmy nám teď opět přidaly a jsou hodně aktivní. Snaží se rozhodnout v základní části hrací doby.

53:06

Volný úder pro hosty z rohu hřiště.

52:33

Domácí rozehrávají z rohu, oba týmy nám vystřídaly.

51:30

Opět je to takové klidnější, hraje se nám převážně ve středu hřiště.

50:01

Třetí třetina se nám dostala do své druhé poloviny.

49:30

Boleslav je teď momentálně hodně aktivní.

48:05

Suchánek v dobré příležitosti, ale opět to poslal pouze do míst kde byl Beneš.

46:55

Natov z pravé strany od mantinelu trefil pouze nohu Beneše.

46:00

Hraje se nám teď opět převážně ve středu hřiště, na nějakou větší akci na jedné či druhé straně momentálně čekáme.

44:45

Zakončení Krebnera si cestu mezi tři tyče hostujícího brankáře neneašla.

43:14

Hra má spád, přelévá se nám ze strany na stranu.

42:55

Košíř před brankovištěm na Bauera nevyzrál.

41:55

Oba týmy to zkouší hodně kombinačně, hra ale v zakončení zatím vázne.

40:55

Kareš dobře zaklekl proti střele Tokoše.

40:01

Domácí ovládli třetí zahajovací buly.

40:01

Ve druhé části nám hráči v Mladé Boleslavi přidali po jedné brance na každé straně. Do poslední dvacetiminutovky tak jdeme za nerozhodného stavu 3:3.
Střely na bránu ve druhé třetině: 5-6.

40:00

39:59

Juha ještě v poslední vteřině nepřekonal v zajímavém brejku Bauera!

39:01

Právě probíhá poslední minuta druhé části.

37:55

Sparťané jsou teď s míčkem na polovině domácích a zkouší s ním něco vymyslet.

36:55

Čermák nedokázal zakončit rychlý brejk.

36:30

Opět je to hodně nahoru – dolů. Oba týmy jsou hodně aktivní, ale v zakončení je to buď nepřesné, nebo to končí u obou výborných brankářů.

35:55

Volný úder pro domácí z rohu hřiště.

35:05

Juha vs Bauer v šanci před domácí brankou! Úspěšnější byl domácí brankář!

34:00

Sparťané teď začínají další akci kombinační hrou od vlastní branky.

33:20

Bauer výborným zákrokem podržel své spoluhráče.

31:30

Opět je to hodně taktické, nikdo nechce udělat důležitou chybu, která by zlomila celý zápas.

30:01

Zápas se nám dostal do své druhé poloviny.

28:33

Hra se nám přelévá ze strany na stranu, v zakončení nám to ale vázne.

27:30

Opět je to hodně nepřesné, převážně ve středu hrací plochy.

26:37

26:37 Robert KOŠIR - 3:3

26:37

Sparta právě vstřelila branku!
Máme opět vyrovnáno! Sparta sice nevyužila přesilovou hru ale zakončila pár vteřin po ní! Kdy tvrdou střelou od mantinelu na pravé straně se prosazuje ROBERT KOŠIR. Asistence: Dominik Bartoš.

26:34

Boleslav je kombpletní, oslabení ubránila.

25:52

Přesilovka se dostala do druhé části, stále domácí dobře brání.

25:40

Domácí dobře brání, nepouští hosty do zakončení.

25:05

Sparťané zaujali okamžitě přesilovkové postavení na polovině domácích.

24:34

Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB:
Patrik Suchánek – 2 min., Nedovolené vrážení.

24:15

Opět sledujeme rychlou hru, která se nám přelévá ze strany na stranu.

23:59

Zouzalova přihrávka na Košíra byla nepřesná.

23:30

Nic z toho ale nebylo, Beneš bez problému uklidnil hru.

23:05

Mladá Boleslav to zkouší znovu rychlým přechodem překvapit hostující obranu.

22:21

22:21 Lukáš PUNČOCHÁŘ - 3:2

22:21

Mladá Boleslav se vrací v zápase do vedení, když po přiťuknutí Tokoše se k míčku dostal LUKÁŠ PUNČOCHÁŘ, který si potáhnul balónek a chladnokrevně pod horní tyč dokázal zakončit do hostující branky. Asistence: Martin Tokoš.

21:30

Oba týmy jsou hodně aktivní.

20:01

Sparta zvládla zahajovací buly.

20:01

Přestávka je u konce, zápas nám bude za pár okamžiků pokračovat.
Skončila nám první třetina, která nabídla čtyři branky – dvě na každé straně. Sledujeme hodně vyrovnané utkání, kdy oba týmy hrají hodně kombinačně. Zajímavosti je že Sparta si vytvořila v první třetině dvě šance a obě dokázala proměnit!
Střely na bránu v první třetině: 5-2.

20:00

19:58

Beneš ještě v posledních sekundách dokázal podržet své spoluhráče.

19:40

19:40 Matěj ČERMÁK - 2:2

19:40

Sparťané se dočkali vyrovnání, když MATĚJ ČERMÁK si udělal prostor u mantinelu v souboji s domácí obranou, došel si s míčkem až k bráně, kde prostřelil domácího brankáře Bauera. Asistence: Michal Kareš.

19:01

Právě probíhá poslední minuta první třetiny.

18:45

Volný úder pro Spartu z rohu hřiště.

17:35

Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Oba týmy se snaží hrát kombinačně.

16:05

Domácí hráči to zkouší aktivní hrou se dostat znovu do zakončení.

15:05

Juha před brankou se dostal k míčku, ale balónek nedokázal propasovat za Bauera.

13:40

13:40 Matyáš KREBNER - 2:1

13:40

Chyby v rozehrávce se ale dopustili i hostující hráči. K míčku se tak dostal Bína, který nabídl míček MATYÁŠOVI KREBNEROVI, který chladnokrevně otočil vývoj dnešního utkání. Asistence: Jakub Bína.

13:05

Hra nám dál pokračuje v aktivním tempu.

12:05

12:05 Daniel ŠEBEK - 1:1

12:05

Máme vyrovnáno! O vyrovnání se postaral po rychlé kombinační akci DANIEL ŠEBEK. Domácí hráč dokázal přízemní střelou zužitkovat zpětnou přihrávku svého spoluhráče. Asistence: Patrik Suchánek.

11:23

11:23 Jiří CURNEY - 0:1

11:23

Sparta trestá chybu domácích v rozehrávce a to zásluhou JIŘÍHO CURNEYHO. Exmladoboleslavský hráč tak potrestal chybu svých bývalých spoluhráčů, potáhl si míček k brance a kličkou chladnokrevně zakončil do domácí branky. Bez asistence.

10:55

Fišer před odkrytou části domácí branky! Nepovedlo se mu ale míček dostat do branky Bauera.

10:01

První část se nám dostala do své druhé poloviny.

09:55

Čermák na druhé straně v zajímavé pozici, zamířil ale pouze vedle.

09:30

Menší mela před hostující brankou. Míček ale končí v ruce Beneše.

08:22

Hraje se nám hodně opatrně, je vidět že nikdo z hráčů nechce udělat chybu.

07:25

Je vidět, že se dnes potkali hodně kvalitní týmy a na nějakou tu přestřelku to dnes nevypadá.

07:05

Punčochář v náznaku šance. Ta ale mířila hodně vedle.

06:22

Sledujeme klidnější pasáž, bez nějaké te větší akce.

05:33

Domácí dobře napadají, hosté tak mají problém s míčkem se dostat na polovinu soupeře.

04:55

Je to hodně nepřesné v zakončení na obou stranách.

04:33

Sparťané to zkouší opět postupným útokem.

03:58

Beneš hned vzápětí předvedl další zákrok proti svému jmenovci v druhém dresu.

03:55

Natov v první šanci utkání, ale na Beneše nevyzrál.

03:44

K vidění jsou nepřesnosti na obou stranách, hraje se nám převážně ve středu hřiště.

03:17

Hosté jsou teď na míčku a drží se na polovině soupeře.

02:30

Sledujeme rychlou hru, příliš se nám nepřerušuje.

01:55

Sledujeme hodně aktivní hru, která se nám přelévá ze strany na stranu.

01:26

Domácí vybojovali volný úder z rohu hřiště.

00:55

První minuta byla spíše taková oťukávácí, oba týmy nám vystřídaly.

00:01

Domácí hráči vyhráli zahajovací buly.

00:01

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Hanuš) – Suchánek, Zakonov, Gruber, Punčochář, Seibert – Tomašík, D. Šebek, Sládek, Beneš, Natov, Tokoš, Krebner, Pěnička, Bína, Chroust, Korych, Zoufalý.
Trenér: Petr Novotný

ACEMA Sparta Praha: Beneš (Hejna) – Bartoš, Kozák, Pruner, Křenek, J. Sedláček, Marvánek – Zouzal, Košir, Mat. Čermák, Kareš, Curney, Juha, Jonsson, Fišer.
Trenér: Marek Vojta

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu ze zápasu LiveSport Superligy florbalu. ve kterém se proti sobě postaví florbalisté Předvýběru.cz Florbal MB a ACEMA Sparta Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

4:3

Branky a nahrávky: 13. D. Šebek (Suchánek), 14. Krebner (Bína), 23. Punčochář (Tokoš), 63. Natov (Tomašík) – 12. Curney, 20. Mat. Čermák (Kareš), 27. Košir (Bartoš)

Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 10:12.

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora

11:23 SPA 0:1 Curney
12:05 MBL 1:1 D. Šebek (Suchánek)
13:40 MBL 2:1 Krebner (Bína)
19:40 SPA 2:2 Mat. Čermák (Kareš)
22:21 MBL 3:2 Punčochář (Tokoš)
24:34 MBL 2 Suchánek, Nedovolené vrážení