konec (12:18)

19.11.2022, 15:00 • Sportovní hala Eden, Praha 10 • 8. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 1.66 8.0 2.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Dvě vteřiny před sirénou se ještě trefuje do sítě Beatrix Élőová a hosté mohou slavit přímo na palubovce. (28:31)

60

Slavii srážejí laciné chyby, po zisku míče přichází místo rozhodujícího brejku nepřesná rozehrávka a Hornyáková pečetí skóre. (28:30)

59

Pražanky jsou ve strhujícím závěru opět na dostřel, sedmičku proměnila Martina Weisenbilderová. (28:29)

57

Julie Franková využívá přesilovou hru. (27:29)

56

Druhé vyloučení nejlepší střelkyně Dunajské Stredy Beatrix Élőové. (26:29)

56

Ihned po rozehrání se však trefuje o břevno na druhé straně Bernadett Hornyáková. (26:29)

55

Za technickou křížnou střelou Weisenbilderové se Gajdócziová natahovala rozštěpem, přesto na ni nedosáhla. (26:28)

54

Beatrix Élőová navíc proměňuje i nařízenou sedmičku a je to opět klidnější pohled na světelnou tabuli pro přítomné fanoušky z jihu Slovenska. Hosté vedou o tři branky a ze zbylých šesti a půl minuty stráví dvě v přesilovce. (25:28)

54

Další nepříjemnost pro domácí, vyloučena byla Nikola Motejlová. (25:27)

53

Beatrix Élőová proměňuje trestný hod a Dunajská Streda znovu odskakuje. (25:27)

52

Slovo si teď po přelití hry ze strany na stranu vzala Veronika Holečková. (25:26)

51

Rychlá odpověď z ruky nebezpečné Juhosové. (24:26)

50

Krásnou rychlou kombinací rozebraly Pražanky obranu hostů a z pivota zavěsila Anna Jestříbková. (24:25)

50

Hned po rozehrání pálí přesně Kata Juhosová. (23:25)

49

Slavia ještě využívá početní převahu, do sítě míří Julie Franková a jsme ve skóre na kontaktu. (23:24)

48

48. Martina WEISENBILDEROVÁ - 22:24

48

Faul navíc trestá proměněnou sedmičkou Martina Weisenbilderová. (22:24)

48

Na dvě minuty byla vyloučena nejlepší střelkyně Dunajské Stredy Beatrix Élőová. (21:24)

47

Sáriová se poprvé prosazuje i ze hry a částečně napravuje dvě neproměněné sedmičky. (21:24)

47

Premiérový zápis Anny Jestříbkové přichází stále ještě v oslabení o jednu hráčku. (21:23)

46

Pastorková skóruje pod břevno krátce poté, co se vrátila první z vyloučených házenkářek Slavie. (20:23)

45

To je velká komplikace pro Slavii, vyloučena byla Barbora Vavroušková a domácí hrají ve čtyřech. (20:22)

44

Denisa Holeňáková se prosazuje ve vlastním oslabení. (20:22)

44

Vůbec první vyloučení Slavie obstarala Nikola Švihnosová. (19:22)

43

43. Beatrix ÉLŐOVÁ - 19:22

43

Přesilovka se Slavii zatím nedaří, naopak inkasuje po ráně Élőové z výskoku k levé tyči. (19:22)

41

Druhé vyloučení v řadách DAC Dunajská Streda, pykat jde Kristína Pastorková. (19:21)

41

Barbara Sáriová uspěla i z druhého sedmimetrového hodu v dnešním utkání. (19:21)

40

40. Denisa HOLEŇÁKOVÁ - 19:20

40

Denisa Holeňáková vlétla na hřiště a z brejku propálila střídající Gajdócziovou. (19:20)

39

A na druhé straně se prosazuje Tereza Vostárková. Slavia vycítila šanci, prohrává rázem už jen o dva góly. (18:20)

37

Hala jásá po zdařilé střele Veroniky Holečkové, manko je opět poloviční oproti poločasovému stavu. (17:20)

36

36. Beatrix ÉLŐOVÁ - 16:20

36

Beatrix Élöová si seběhla středem kolem protihráčky na přesnou ránu levačkou z uctivé vzdálenosti. (16:20)

36

Po nepřesném zakončení úplně volné hostující hráčky z brankoviště snižuje Vendula Fryčáková. (16:19)

35

Repete si ze sedmimetrového hodu dala nejlepší střelkyně Slavie Praha Martina Weisenbilderová. (15:19)

33

Réka Bíziková však trochu zarazila dobrý nástup slávistek do druhé půle. (14:19)

32

Julie Franková se ještě prosazuje v početní převaze, vzápětí je Dunajská Streda v šesti. (14:18)

31

Po 18 vteřinách hry využívá pokračující přesilovku domácí Martina Weisenbilderová. (13:18)

30

Kata Juhosová to ještě stihla a v oslabení proměňuje rychlý kontr v poslední vteřině poločasu. (12:18)

30

Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Monika Pénzesová). (12:17)

29

Monika Pénzesová z dalšího brejku zvyšuje již na rozdíl pěti branek. (12:17)

29

Slávistická střela končí nad břevnem, z rychlé protiakce založené brankářkou naopak trefuje správnou síť Réka Mészárosová. (12:16)

28

Vyraženou dělovku Élőové zachytila Kata Juhosová a doráží míč do šibenice. (12:15)

27

27. Nikola ŠVIHNOSOVÁ - 12:14

27

Nikola Švihnosová dokázala využít minima prostoru na pravém křídle ke snížení. (12:14)

25

Sérii Dunajské Stredy přerušila svým gólem z levé spojky Veronika Holečková. (11:14)

24

Další gólový zápis rychlonohé Pénzesové poměrně nenápadným pokusem. (10:14)

22

Dunajské Stredě teď padá úplně vše. Znovu Élöová se trefuje v pádu z devíti metrů. (10:13)

21

21. Monika PÉNZESOVÁ - 10:12

21

Monika Pénzesová zavěsila z křídla. (10:12)

20

Julie Franková ukrytou střelou zamířila přesně k tyči. (10:11)

19

Beatrix Élöová se prosazuje potřetí. (9:11)

18

Adriana Míšová nezaváhala ani ze své druhé sedmičky. (9:10)

17

Beatrix Élöová pokračuje v přestřelce, brankářky teď na obou stranách pouze loví míče ze sítě. (8:10)

17

Nikola Motejlová se protáhla na brankoviště a překonala Magerovou v bráně Dunajské Stredy. (8:9)

16

O bleskovou odpověď jihoslovenského družstva se postarala Bernadett Hornyáková. (7:9)

16

Střela Terezy Vostárkové jen pleskla o břevno a končí v síti. (7:8)

16

Žlutá karta pro tým HC DAC Dunajská Streda (Natália Némethová). (6:8)

15

Kata Juhosová z křídla obstřelila domácí brankářku a Dunajská Streda vede znovu o dva góly. (6:8)

15

Adriana Míšová se ze sedmimetrového hodu nemýlila. (6:7)

14

Slávistky musely položit míč po technické chybě a z protiútoku zavěsila Natália Némethová. (5:7)

13

Weisenbilderová napravuje své zaváhání přesnou trefou. (5:6)

12

Kata Juhosová z pravého křídla vymetla vzdálenější šibenici. (4:6)

9

Po výborném zásahu slávistické brankářky nohou proti osamocené hráčce z protiútoku zavěsila Veronika Holečková. (4:5)

8

Z dálky pálí pod břevno Bernadett Hornyáková. (3:5)

7

Další trefa Vostárkové dostává Slavii na kontakt. (3:4)

6

Adriana Míšová tvrdou střelou snižuje. (2:4)

5

Vzápětí chybu Pražanek v rozehrávce trestá z brejku Beatrix Élőová. (1:4)

5

Opět Pastorková pálí přesně z levého křídla, kde byla zcela osamocena. (1:3)

2

Barbara Sáriová proměňuje nařízenou sedmičku. (1:2)

2

Za domácí odpovídá po neméně povedené souhře Tereza Vostárková průnikem do mezery v obraně a gólovou střelou z pravé spojky. (1:1)

1

1. Kristína PASTORKOVÁ - 0:1

1

Rozehrávala Dunajská Streda a kombinaci zakončila úspěšnou střelou z pivota Kristína Pastorková. (0:1)

28:31

DHC Slavia Praha: Vrbková, Malá, Kudláčková – Holečková, Franková, Motejlová, Vostárková, A. Novotná, Holeňáková, V. Fryčáková, Zimová, Míšová, Weisenbilderová, Švihnosová, Vavroušková, Jestříbková.
Trenér: Salač

HC DAC Dunajská Streda: Magerová, Gajdócziová – Pénzesová, Kovácsová, Costová, Juhosová, Mészárosová, Desortová, Némethová, Pastorková, Sáriová, Demeterová, Hornyáková, Bíziková, Élöová.
Trenér: Debre

Rozhodčí: Veselý, Zelenka