konec (10:11)

17.11.2022, 19:30 • ZDT Aréna, Nové Veselí • 13. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.75 7.62 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TJ Sokol Nové Veselí – SKKP Handball Brno 19:19 (10:11)
Nejvíce branek: Hajko 6/2, Gregorovič 4, Bartůněk 3 – Kocich 7/3, Ratkovský 4/1, Bosák 3. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/4. Vyloučení: 1:2. ČK: Kolečkář (BNO). (21:19:17)
Je konec! Dramatický souboj nakonec končí remízou 19:19. V první půli si sice Brno vytvořilo menší náskok, ale poté mu na několik minut vypadl střelec Martin Kocich, což domácí využili ve vyrovnání. Ve druhé půli se oba týmy přetahovaly o vedení, ale deset sekund před koncem zařídil konečný remízový stav Bartůněk.

60

Druhý poločas skončil. (19:19)

60

Deset sekund před koncem vyrovnal z levého křídla Bartůněk. (19:19)

60

Oddechový čas pro tým TJ Sokol Nové Veselí. (18:19)

58

Kanonýr Kocich vzal odpovědnost na sebe a poslal Brno do vedení. (18:19)

58

Kocich na sebe na levé straně navázal dva soupeře, ale nakonec se do zakončení nedostal. (18:18)

57

Bosák dostal přihrávku do běhu na levé křídlo a únik přetavil ve vyrovnání. (18:18)

55

Opuštěnou branku Brna trefil pět minut před koncem duelu Miroslav Štohanzl. (18:17)

55

Flajsar se dral do zakončení, ale Martin Kocich jej zastavil čistým způsobem. (17:17)

54

Kolečkář dostává za loket v obličeji soupeře červenou kartu. (17:17)

54

Martin Kocich se trefil do protipohybu domácího brankáře. (17:17)

52

Hosté sice dopravili míč do branky, ale sudí odpískal prorážení. (17:16)

52

Jakub Flajsar po dlouhé době pohnul výsledkem. Iličovi prolétl míč kolem nohy. (17:16)

51

Ilič si připsal další parádní zákrok proti ráně z pravého křídla. (16:16)

50

Ani Brno se nyní nedostalo do zakončení. Dnešní duel je ve znamení obran obou týmů. (16:16)