Connor Dewar – 2 min., hrubost + 5 min., nesportovní chování.

58:59

A další šarvátka a další vyloučení a další trestné minuty.

58:44

Troy Terry zakončoval, Filip Gustavsson byl připravený, vhazovat se bude před jeho brankou.

58:06

Domácí se dostali do útočného pásma, Max Jones pálil z mezikruží, ale branku trefit nedokázal.

57:28

Zakázané uvolnění proti Ducks. Vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.

57:00

Někteří fanoušci už opouštějí svá místa. Ví, že domácí tento zápas prohrají.

56:00

Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma, kde kombinovali. Do zakončení se nedostali.

55:16

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, za výhrou v tomto zápase míří hostující celek.

55:01

Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři.

54:20

Ryan Strome – 2 min., podrážení.

Matt Dumba – 2 min., hrubost.

54:10

Na ledě se za brankou Wild strhla potyčka. Uvidíme, zda budou sudí vylučovat. Nejprve ale komerční přestávka.

53:32

Cam Fowler našel spoluhráče v útočném pásmu, ale zakončení se hráčům Ducks nepodařilo.

52:53

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Hostující celek míří za výhrou v tomto zápase. Nyní se hraje převážně ve středním pásmu.

51:42

51:42 Joseph CRAMAROSSA - 1:4

51:42

Minnesota právě vstřelila branku!
Po špatné rozehrávce domácího brankáře získal puk JOSEPH CRAMAROSSA, který pak už celkem snadno dokázal poslat puk do branky. Asistence: Tyson Jost.

51:00

Maxime Comtois zkoušel napadat rozehrávku soupeře, což se mu sice podařilo, ale k zakončení se nedostal.

50:31

Po delší době se do útočného pásma dostali domácí hokejisté, kteří kombinují a pokouší se něco vymyslet. Zatím ale marně.

50:10

Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

49:18

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude po zákroku Gibsona před jeho brankou. Více ze hry mají nyní hosté.

48:31

Sam Steel vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně pálil jeho spoluhráč. Puk vyrazil betonem brankář.

47:45

Komerční přestávka.

47:38

26:30, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.

47:11

Hosté se znovu dostali do útočného pásma, Mason Shaw pálil, jeho rána byla zblokovaná před brankou.

46:40

Frank Vatrano se při vlastním oslabení dostal do zakončení, ale jeho bekhendová rána nebyla příliš důrazná.

46:22

Domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry až nyní.

46:00

Matthew Boldy mohl zakončovat, ale rozhodl se pro kombinační hru, více ze hry mají nyní jasně hosté.

45:23

Vstup do třetí třetiny mají hokejisté Wild velmi dobrý, díky přesilovce odskočili do vedení o dva góly.

45:12

Domácí hrají ve čtyřech.

44:56

Znovu si hosté zahrají přesilovku pět na tři, nyní už jen krátce.

44:56

John Klingberg – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

43:23

43:23 Kirill KAPRIZOV - 1:3

43:23

Přesilovku pět na tři dokázali hosté proměnit poměrně rychle, z ostrého úhlu pálil a o výstroj brankáře kotouč za čáru dostal KIRILL KAPRIZOV. Asistence: Mats Zuccarello a Joel Eriksson Ek.

41:41

Hostující celek otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení, po rychlé přihrávce před branku se z hranice brankoviště prosazuje neobsazený MATT DUMBA. Asistence: Connor Dewar a Mason Shaw.

40:45

Cam Fowler rozehrává od své branky, ale puk získali následně hosté. Do šance se nedostali.

40:01

Utkání pokračuje dál třetí třetinou. Stav je aktuálně vyrovnaný.

40:01

Tři góly jsme viděli ve druhé třetině, ale platily jen dva. Trevor Zegras michiganským způsobem překonal brankáře, ale gól pro ofsajd neplatil. Zatím tedy platí stav zápasu 1:1.

40:00

38:57

Jon Merrill to zkoušel individuálně, neměl podporu od spoluhráčů.

38:13

Minnesota pokračuje po střelené brance v aktivní hře, domácí se tak tak brání.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

36:37

36:37 Kirill KAPRIZOV - 1:1

36:37

Bleskově využitá přesilovka, povedenou střelou se prosazuje KIRILL KAPRIZOV. Jeho pokus mimo dosah brankáře tečoval ještě domácí hráč. Asistence: Matthew Boldy a Calen Addison.

36:24

Max Jones – 2 min., hákování.

36:09

Mats Zuccarello vypálil, jeho pokus kryje brankář.

35:37

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.

34:52

33:52

Domácí hráči pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení, obrana má plné ruce práce, aby toto ustála.

33:24

33:24 Pavol REGENDA - 1:0

33:24

Anaheim právě vstřelil branku!
Krásná domácí akce a Ducks jdou do vedení. Po šikovné přihrávce spoluhráče se prosazuje ránou z osy hrací plochy do horní části branky PAVOL REGENDA. První gól v NHL pro slovenského hráče. Asistence Frank Vatrano a Dmitrij Kulikov.

33:00

Calen Addison Calen Addison se probojoval do útočného pásma, ale trefil jen obránce.

32:32

Cam Fowler se dostal do útočného pásma, projel okolo obránců a vypálil. Jeho rána končí nad.

32:08

31:45

Jakob Silfverberg neuspěl ránou z pravé strany útočného pásma.

31:25

Mason McTavish vyslal dva dobré střelecké pokusy na branku soupeře, Filip Gustavsson Filip Gustavsson byl pozorný.

31:08

Wild dokázali vyhodit kotouč přes všechny čáry.

30:53

Domácí kombinují v útočném pásmu, čekají na možnost, jak se dostat ke střele.

30:40

Filip Gustavsson si dokázal poradit se střelou soupeře z bezprostřední blízkosti.

30:17

Domácí rozehrávají od své branky, čekají na možnost, jak se dostat do útočného pásma.

30:07

Přesilovku hraje Anaheim.

30:07

Max Jones – 2 min., hrubost.

Matthew Boldy – 2+2, hrubost.

29:38

Nyní už sledujeme hru pět na pět, hosté se tak tak dokázali ubránit hře domácích.

28:37

Až nyní se podařilo Wild přerušit hru a zastavit přesilovkový tlak. Hosté budou střídat.

28:18

Dlouhou jsou na ledě hostujícího hráči, ale zatím se jim nedaří vyhodit.

27:46

John Klingberg pálil po šikovné přihrávce, ale minul branku. Následně se domácí usadili v útočném pásmu. Troy Terry pálil nad.

27:13

Přesilovku hraje domácí celek, Mason McTavish se dostal do střelecké pozice mezi kruhy, jeho rána končí vedle.

26:58

Matt Dumba – 2 min., hákování.

26:35

Frédérick Gaudreau rychle dostal hru do útočného pásma, v akci pokračoval Matt Dumba. Vypálit ovšem nedokázal.

26:13

Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Střelecká převaha je na straně Wild.

25:34

Joel Eriksson Ek byl volný mezi kruhy v útočném pásmu, ale spoluhráči mu nedokázali poslat přihrávku.

25:11

Anaheim se nyní usadil před brankou, kde kombinuje, ale zatím se nemůže prosadit.

24:53

Dmitrij Kulikov pálil z dobré pozice před brankou, ale jeho rána končí vedle branky.

24:12

Nathan Beaulieu – 5 min., bitka.

Connor Dewar – 5 min., bitka.

24:01

Trevor Zegras nádherně dostal kotouč do branky, nabral jej na hokejku a hodil za brankáře, ale gól po trenérské výzvě pro ofsajd neplatí.

23:54

Cam Fowler pálil od modré čáry, jeho rána nebyla vůbec špatná.

23:07

Calen Addison má kotouč za svou brankou, sledujeme dobrou hru domácí čtveřice. Následně měli hosté velkou šanci, ale brankář Anaheimu zasáhl.

22:34

Domácí vyhazují až k brankáři soupeře. Tato pasáž oslabení se Ducks daří.

22:14

Jared Spurgeon se vrací do svého pásma, ve střední třetině nabral rychlost a postupoval do útoku.

21:51

Domácím se podařilo na chvilku dostat kotouč z pásma, a tak o útočnou třetinu musí hosté znovu bojovat.

21:37

Vhazovat se bude v útočném pásmu Minnesoty.

21:37

Přesilovka Wild pokračuje dál, následně ovšem byla hra přerušená.

21:23

Anaheim hraje ve čtyřech.

21:20

Dmitrij Kulikov – 2 min., hákování.

21:10

Matthew Boldy vypálil z dobré pozice, ale trefil jen brankáře.

20:48

Matthew Boldy kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale vypálit na branku nedokázal.

20:30

Zápas pokračuje třetí třetinou a hosté mají možnost přesilovky.

20:01

Po první třetině platí bezbrankový zápas, více ze hry měli hosté, ale prosadit se nedokázali. Ani domácí své šance nepřetavili v úvodní branku zápasu.

20:00

19:40

Wild se sice dostali do útočného pásma, ale rychle o něj přišli.

19:22

Přesilovku si zahraje v závěru třetiny hostující celek.

19:22

Nathan Beaulieu – 2 min., hrubost.

19:22

Před brankou se strhla potyčka, uvidíme, zda se bude vylučovat.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině, Wild se znovu nastěhovali do útočného pásma, Joel Eriksson Ek dostal puk, ale jeho rána byla zblokovaná.

18:43

V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina zápasu, zatím na první branku čekáme.

17:53

Jared Spurgeon z pravého kruhu trefil jen beton domácího brankáře. John Gibson snadno zasáhl proti této střele.

17:30

Wild se usadili v útočném pásmu, Jacob Middleton pálil od modré čáry, brankář v pohodě zasáhl.

16:40

Calen Addison pokračoval v akci po spoluhráčově přihrávce, Frédérick Gaudreau hlídkoval před brankou, ale neuspěl.

16:12

Jakob Silfverberg vedl akci domácích, dostal se přes modrou čáru do útočného pásma, ale vypálit už nedokázal.

15:44

Mason Shaw byl volný před brankou, čekal na přihrávku, ale spoluhráči mu kotouč poslat nedokázali.

15:20

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Střelecky jsou lepší hosté, vedou 12:11.

13:50

Jacob Middleton zakončoval z pravého kruhu, jeho rána končí vedle branky.

13:30

Domácí celek se dostal do útočného pásma, ale obrana si poradila.

11:29

Filip Gustavsson kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou. Komerční přestávka.

10:02

Dva dobré pokusy si vypracovali hostující hokejisté, ale střely končí ve středu branky. John Gibson v pohodě zasáhl.

09:03

Kirill Kaprizov Kirill Kaprizov vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně jeho spoluhráči nedokázali zakončit.

08:33

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.

08:05

Hostující celek se musí znovu bránit aktivní hře soupeře, Ducks se sice usadili v útočném pásmu, ale přihrávka se nepovedla.

07:11

Prakticky polovina přesilovky je pryč, zatím ale na výraznější šanci čekáme.

06:44

Cam Fowler kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, následně ovšem Wild dokázali vyhodit kotouč.

06:19

Přesilovku si zahraje domácí celek, Mason McTavish pálil od modré čáry a jeho pokus kryje brankář.

06:19

Tyson Jost – 2 min., podrážení.

05:51

Jacob Middleton nahazoval kotouč od modré čáry, ale jeho pokus nebyl přesný. Na druhé straně Ryan Strome trefil jen beton brankáře.

05:00

Hostující celek vede zatím 5:3 na střely, na výraznější šanci čekáme.

04:22

Jon Merrill dostal výbornou přihrávku na kruh, jeho zakončení mířilo vysoko nad branku.

03:40

Kirill Kaprizov se dostal po šikovné přihrávce spoluhráče do brejku, ale jeho rána končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.

02:20

Dmitrij Kulikov nahodil kotouč do útočného pásma, ale jeho akci chybělo přesnější finální řešení.

01:47

Cam Fowler má kotouč za svou brankou a čeká na dostřídání spoluhráčůů. Následně se jeho tým dostal do útočného pásma.

01:24

Mason Shaw dostal kotouč do útočného pásma, ale jeho rána byla zblokovaná.

01:00

Marco Rossi mohl zakončovat od modré čáry, ale jeho projektil byl zblokovaný.

00:15

Hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:01

Zápas začne ve 4:22.

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Kulikov, Klingberg, Benoit, Fowler, Beaulieu, Shattenkirk – Comtois, Zegras, Terry – McTavish, R. Strome, Vatrano – Max Jones, Lundeström, Silfverberg – Regenda, Gawdin, Leason.

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Middleton, Spurgeon, Brodin, Dumba, Merrill, Addison – Kaprizov, F. Gaudreau, Zuccarello – Eriksson Ek, Boldy, Dewar – Rossi, Shaw, Jost – Steel, Cramarossa.
Nastupují proti sobě dva kluby ze Západní konference, lepší výchozí pozici má Minnesota, která je v tabulce konference na jedenáctém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrála dvakrát. Anaheim Ducks je aktuálně v konferenci čtrnáctý. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři, ale všechny na prodloužení či nájezdy.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Minnesota Wild.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

1:4

Branky a nahrávky: 34. Regenda (Vatrano, Kulikov) – 37. Kaprizov (Boldy, Addison), 42. Dumba (Dewar, Shaw), 44. Kaprizov (Zuccarello, Eriksson Ek), 52. Cramarossa (Jost)

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Kulikov, Klingberg, Benoit, Fowler (A), Beaulieu, Shattenkirk – Comtois, Zegras, Terry (A) – McTavish, R. Strome, Vatrano – Max Jones, Lundeström, Silfverberg (A) – Regenda, Gawdin, Leason.
Trenér: Dallas Eakins

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Middleton, Spurgeon (C), Brodin, Dumba (A), Merrill, Addison – Kaprizov, F. Gaudreau, Zuccarello – Eriksson Ek (A), Boldy, Dewar – Rossi, Shaw, Jost – Steel, Cramarossa.

MNS 2+2 Boldy, hrubost
33:24 ANA 1:0 Regenda (Vatrano, Kulikov)
36:24 ANA 2 Max Jones, hákování
36:37 MNS 1:1 Kaprizov (Boldy, Addison)
41:41 MNS 1:2 Dumba (Dewar, Shaw)
42:22 ANA 2 Klingberg, hákování
43:01 ANA 2 Benoit, držení
43:23 MNS 1:3 Kaprizov (Zuccarello, Eriksson Ek)
44:56 ANA 2 Klingberg, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
51:42 MNS 1:4 Cramarossa (Jost)
54:20 MNS 2 Dumba, hrubost