po prodl. (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)

04.11.2022, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 18. kolo • Anna Ardonová

Tipsport: 2.4 4.1 2.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše a přeji vám pěkný zbytek večera. (20:39:20)
Kladno díky rychlým gólům srovnalo stav zápasu a ten se tak dostal do prodloužení. 37 vteřin po začátku prodloužení rozhodl utkání domácí kapitán Tomáš Plekanec. Tím se Kladno dostalo na 13. místo extraligové tabulky.
Hráči utkání

Martin Procházka a Denis Godla

60:37

60:37 Tomáš PLEKANEC - 3:2

60:37

Kladno právě vstřelilo branku! A Kladno vítězí! I když se to zdá neuvěřitelné, Kladno střílí gól a v tomto zápase bere 2 body. Cibulskis poslal od mantinelu střílenou přihrávku na zadní tyč a TOMÁŠ PLEKANEC puk přesně tečoval až za Godlova záda. Asistence: Oskars Cibulskis, Adam Kubík.

60:28

Na branku jel úplně sám Kubík, ale trefil vedle.

60:05

K puku se dostávají hosté.

60:01

Ve třetí třetině se na puku více drželi domácí. Ti ale neměli vůbec štěstí a ani jejich střely neměly potenciál k tomu být gólové. Až na konci třetiny se konečně začalo ve hře něco dít. 2:24 minut do konce opustil kladenskou branku Bow a této šance hned využil Kubík a snížil skóre. Nicméně vzápětí měli šanci hosté, kteří mohli dávat dvakrát do prázdné, ale ani jednou se jim to nepovedlo. A ke kladenské radosti 48 vteřin před koncem Zikmund vyrovnal. Na Kladně tak dojde k prodloužení.

60:00

59:12

59:12 Ladislav ZIKMUND - 2:2

59:12

Kladno právě vstřelilo branku! A Kladno vyrovnává! Dotchin střílel od modré branky, tento puk ještě Godla vyrazil. K odraženému kotouči se ale dostal LADISLAV ZIKMUND, který srovnává stav utkání. Asistence: Matěj Beran, Martin Procházka.

58:56

Hra se teď odehrává v obranném pásmu Kladna, kteří jsou bez gólmana.

58:26

Dotchin na modré špatně přihrál a k puku se tak dostali domácí. Jejich střela na prázdnou ale šla vedle.

58:16

Oddechový čas pro tým Rytíři Kladno.

58:00

Puk šel na úplně prázdnou branku, ale Bow se vrátil a puk ještě zastavil.

57:56

57:56 Adam KUBÍK - 1:2

57:56

Kladno právě vstřelilo branku! Kladno snižuje na rozdíl jedné branky! Slováček střílel od modré a ADAM KUBÍK puk ještě nadzvedl nad levé rameno Godly. Asistence: Jakub Klepiš, Ondřej Slováček.

3:2

Branky a nahrávky: 58. Kubík (Klepiš, Slováček), 60. Zikmund (Beran, M. Procházka), 61. Plekanec (Cibulskis, Kubík) – 11. Havelka (Helt, Demel), 40. Kudrna (Sukeľ)

Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Dotchin (A), Slováček, Ticháček, Sotnieks, Babka, Cibulskis, Kehar – Kubík, Plekanec (C), M. Procházka – Michnáč, Klepiš, Zikmund (A) – Melka, Indrák, Bláha – Beran, Filip, Brodecki.

HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Zile, Zeman, Strejček, Jaks, Demel (A), Wesley, Šalda – Kudrna, Sukeľ (C), Abdul – Š. Stránský, Estephan, Zdráhal (A) – Straka, Gut, Hlava – Zygmunt, Helt, Havelka.

Rozhodčí: Pilný, Šindel – Lhotský, Hnát