Evropská konferenční liga

1. FC Kolín nad Rýnem – OGC Nice

2:2

konec (0:2)

03.11.2022, 21:00 • RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem • Skupina D • Info o změnách stavu (Adam Dořák)

Tipsport: 2.22 3.49 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

I druhé vzájemné měření sil přineslo remízu, v prvním zápase se zrodila po výsledku 1:1,dnes oba celky přidaly o gól více. Blíže k vítězství bylo Nice, které po první půli vedlo 2:0. Německý celek však ve druhém poločas dokázal vyrovnat.
Přesto Kolín v konečném součtu obsadil třetí pozici s osmi body a svou letošní pouť Konferenční ligou skončil.
Nice nakonec dokázalo udržet první pozici s devíti body a může se těšit na play off. Stejného počtu bodů dosáhl i druhý Partizan, ale lepší vzájemné zápasy hovoří pro Nice. (22:57:43)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:7.

90+5

85

Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem:
ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Jan Thielmann.

75

Střídání v týmu OGC Nice:
ze hřiště odchází Billal Brahimi, přichází Sofiane Diop,
ze hřiště odchází Júsuf Atál, přichází Jordan Lotomba.

72

ze hřiště odchází Denis Huseinbašić, přichází Eric Martel.

70

Žlutá karta pro tým 1. FC Kolín nad Rýnem (Linton Maina).

68

ze hřiště odchází Khéphren Thuram, přichází Aaron Ramsey.

60

Kolín právě vstřelil branku!
Autorem branky je ONDREJ DUDA. Asistence: Denis Huseinbašić.

59

ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Linton Maina,
ze hřiště odchází Kingsley Schindler, přichází Benno Schmitz.

55

Žlutá karta pro tým 1. FC Kolín nad Rýnem (Timo Hübers).

48

48. Denis HUSEINBAŠIĆ - 1:2

48

Autorem branky je DENIS HUSEINBAŠIĆ. Asistence: Kristian Pedersen.

46

45+2

43

43. Bilál BRÁHÍMÍ - 0:2

43

Nice právě vstřelilo branku!
Autorem branky je BILÁL BRÁHÍMÍ. Asistence: Júsuf Atál.

40

40. Gaëtan LABORDE - 0:1

40

Autorem branky je GAËTAN LABORDE.

2:2

konec (0:2)

Branky: 48. Huseinbasic (K. Pedersen), 60. Duda (Huseinbasic) – 40. Laborde, 43. Brahimi (Atál)

Karty:   55. Hübers (KLN), 70. Maina (KLN)

1. FC Kolín nad Rýnem: Schwäbe – Pedersen, Soldo, Hübers, Schindler (59. Schmitz) – Huseinbašić (72. Martel), Schirí – Kainz /C/ (59. Maina), Duda (85. Thielmann), Adamjan – Tigges.
Náhradníci: Horn – Chabot, Kilian, Olesen, Schmid, Schwirten, Smajić, Strauch.

Trenér: Baumgart

OGC Nice: Schmeichel – Atál (75. Lotomba), Todibo, Dante /C/, Bard – Búdawí, Lemina, Thuram (68. Ramsey), Bráhímí (75. Diop) – Laborde, Pépé.
Náhradníci: Boulhendi, Garrido – Sørensen, Beka, Bryan, Ilie, Mendy, Rosario, Viti.

Trenér: Favre

Rozhodčí: Soto – Álvarez, De Fransisco (ESP)