Tipsport extraliga

HC VERVA Litvínov – Banes Motor České Budějovice

6:4

konec (3:1, 2:0, 1:3)

01.11.2022, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • 17. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.25 4.1 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:06

Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Šimon Stránský – 2 min., hrubost.

56:35

Hosté opět chtěli odvolat brankáře, ovšem na střídačku odjíždějící Strmeň viděl, že jeho spoluhráči ztratili puk a tak se rychle vracel zpátky. Ze střídačky už však naskočil spoluhráč a střídačka Motoru tak dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě!

55:03

Matúš Sukeľ přišel před hostující brankou o hokejku a Jan Strmeň mu ji nesportovně odpálil pryč. Domácí kapitán následně do hostujícího brankáře najel a vylučovat se tak bude na obou stranách.

52:49

Vyloučení na hostující straně. Za přistrčení Michala Guta je potrestán Ondřej Kachyňa.

Přesilovka Severočechů bude rozehrána po reklamní přestávce.

11:43

Dvě minuty za krosček obdržel Petr Straka. Druhá přesilovka pro hostující Motor.

09:33

04:22

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
Kristofers Bindulis – 2 min., nedovolené bránění.

6:4

Branky a nahrávky: 5. Zdráhal (Š. Stránský, Hlava), 12. Šalda (Š. Stránský, Zdráhal), 15. Abdul (Zile), 23. Helt (Havelka, Zile), 33. Straka (Hlava), 45. Hlava (Helt) – 11. Dzierkals (Hanzl, Pech), 42. Vopelka, 43. Čachotský (Pech, Štencel), 57. Pech (Šenkeřík, Dzierkals)

HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Zile, Zeman, Strejček, Jaks, Demel (A), Wesley, Šalda – Abdul, Sukeľ (C), Kudrna – Zdráhal (A), Estephan, Š. Stránský – Hlava, Gut, Straka – Havelka, Helt, Zygmunt.
Trenér: Karel Mlejnek

Banes Motor České Budějovice: Strmeň (Kalista) – Štencel (A), Vráblík, Bindulis, Kachyňa, Šenkeřík, Marcel, Šedivý – Dzierkals, Hanzl (A), Karabáček – Čachotský, Pech (C), Doležal – Strnad, M. Toman, Valský – Přikryl, Koláček, Vopelka.
Trenér: David Čermák

Rozhodčí: Sýkora, Šindel – Ondráček, Gerát

04:22 CEB 2 Bindulis, nedovolené bránění
04:25 LIT 1:0 Zdráhal (Š. Stránský, Hlava)
09:33 LIT 2 Jaks, držení