Tomáš Tatar (NJD) – 0+1, 3 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 14:16
David Jiříček (CBJ) – 0+0, -3 účast, 3 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 15:18
Jakub Voráček (CBJ) – 0+0, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 13:51

3. Fabian Zetterlund (NJD) – 1+0 (22:00:40)

Michael McLeod byl hodně aktivní a vybojoval vhazování v útočném pásmu.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v zápase.

58:39

Elvis Merzlikins vytáhl další dobrý zákrok proti domácí akci, vhazovat se bude před jeho brankou.

57:17

Vladislav Gavrikov se dostal do zakončení, s jeho ránou neměl domácí brankář mnoho práce.

57:00

V poklidném tempu se tento zápas dohrává. Ani jeden celek se už nikam nežene.

56:19

Vladislav Gavrikov pálil z dobré pozice, ale Vítek Vaněček byl připravený.

55:59

Blue Jackets se dál brání aktivní hře domácích, ti dominují dění na hrací ploše.

54:47

54:47 Miles WOOD - 7:1

54:47

New Jersey právě vstřelilo branku!
Hostující David Jiříček prohrál souboj v obranném pásmu, puk získal MILES WOOD. Dostal se před branku a bekhendovou stranou hokejky překonal brankáře. Asistence: Nathan Bastian a Michael McLeod.

54:00

Komerční přestávka. Domácí celek se blíží k výhře v tomto zápase.

52:47

52:47 Jesper BRATT - 6:1

52:47

Bleskové přenesení hry a domácí celek navyšuje své vedení. Po situaci dva na jednoho se střelou do odkryté části branky prosazuje JESPER BRATT. Asistence: Jack Hughes a Tomáš Tatar.

52:30

Domácí celek se dostal do útočného pásma, Jack Hughes pálil nad.

52:22

51:26

Domácí celek dostal hru do útočného pásma, kde následně vybojoval vhazování. Takticky hrají Devils velmi dobře.

50:41

Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry. Následně Zach Werenski rozehrává od své branky.

50:22

Přesilovku hraje hostující celek, který vyhrál buly v útočném pásmu.

50:22

Komerční přestávka.

50:22

Vyloučení v týmu New Jersey Devils:
John Marino – 2 min., podrážení.

49:53

Elvis Merzlikins kryjekotouč, nechtěl rozehrávat a Fabian Zetterlund se k puku nedostal. Domácí vybojovali buly v útočném pásmu.

49:32

Hra je výrazně ovlivněna celou řadou nepřesností z obou stran.

48:21

Hra je přerušena, vhazovat se nyní bude v útočném pásmu Columbusu. Hosté se jen těžko dostávají do střeleckých pozic.

47:25

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí hokejisté májí čtyřgólový náskok a hrají aktivně.

47:17

Vítek Vaněček kryje kotouč po střele, kterou vyslal Gustav Nyquist. Komerční přestávka.

46:48

Devils rozehrávají od své branky, oba kluby před malou chvílí střídaly.

46:34

Souboje o kotouč se odehrávají především ve středním pásmu.

45:46

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Ti domácí mohou být spokojenější.

45:08

Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácích. Před malou chvílí měl zajímavou příležitost Voráček, ale minul.

43:46

43:46 Jonas SIEGENTHALER - 5:1

43:46

Domácí celek proměnil přesilovku a navyšuje své vedení, díky důrazu spoluhráčů našel volný kotouč JONAS SIEGENTHALER. Měl před sebou odkrytou část branky, kterou snadno trefil. Asistence: Dawson Mercer a Erik Haula.

43:38

Jesper Bratt zakončoval, Elvis Merzlikins kryje puk a jen těžko se zvedá z ledu. Hodně těžké chvíle pro hosty.

43:25

Tlak domácích pokračuje dál, hosté nemohou vystřídat.

43:08

Domácí se usadili v útočném pásmu, kde kombinují. Nico Hischier neuspěl.

42:47

Elvis Merzlikins vytáhl další výborný zákrok proti domácí střele z bezprostřední blízkosti.

42:09

Jack Hughes se propracoval po úspěšném vhazování do zakončení, jeho projektil kryje brankář.

42:02

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
Boone Jenner – 2 min., držení.

41:20

Oba týmy hrají v plném počtu, hraje se pět na pět.

40:50

Domácí hráči se pokouší vrátit se k dobré hře, ale zatím se jim nedaří podle představ.

40:32

Jakub Voráček se dostal při hře čtyři na čtyři do útočného pásma, ale nedokázal vypálit.

40:01

Čtyři branky jsme viděli ve druhé třetině. Domácí hokejisté mají více ze hry, střelecky vedou 31:12 a mají tříbrankový náskok. Devils míří za výhrou, od které je dělí dvacet minut hry.

40:00

39:38

39:38 John MARINO - 4:1

39:38

Domácí celek navyšuje své vedení. Hostující rozehrávku vystihl JOHN MARINO. Mířil sám na brankáře a vypálil. Elvis Merzlikins kotouč lapačkou jen ztlumil, ale nezastavil. Kotouč následně vypadl a zamířil za brankovou čáru.

39:18

Nathan Bastian – 2 min., sekání.

Elvis Merzlikins – 2 min., hrubost, odpyká Liam Foudy.

39:18

Elvis Merzlikins vychytal domácího hráče, ten atakoval brankáře, a pak se strhla potyčka.

39:05

Jegor Činachov dostal kotouč do útočného pásma, ale výraznější šanci si vypracovat neodkázal.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině. Jack Roslovic byl volný v útočném pásmu mezi kruhy, jeho tým mu puk neposlal.

37:31

Columbus se pokouší hrát aktivně, vyhrávat osobní souboje, ale finální přihrávky jsou hodně nepřesné.

36:36

Hra je přerušena, vhazovat se nyní bude ve středním pásmu. Haula je v pořádku na ledě, pravděpodobně šlo o nějaký problém s výstrojí. A nebo potřeboval na záchod, o čemž by mohli fanoušci Flames hovořit..

36:14

Michael McLeod hlídkoval před brankou, na malý moment byl volný, ale spoluhráči k němu puk dostat nedokázali.

35:40

Mnoho hokejové krásy v posledních minutách není a sledujeme průměrný hokej z obou stran.

35:15

Patrik Laine mohl zakončovat, ale rozhodl se pro kombinační hru, následně se hosté špatnou přihrávkou vyhnali sami z pásma.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Devils se snaží hrát aktivně.

34:42

Vítek Vaněček nešikovně rozehrál, ale hosté nedokázali zaváhání brankáře přetavit v kontaktní branku.

34:19

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí kontrolují hru a mají dvoubrankový náskok.

34:17

Komerční přestávka. Do kabiny míří Erik Haula, zatím nevíme, co je příčinou.

33:06

Vítek Vaněček kryje kotouč po střele od modré čáry, vhazovat se tak bude před jeho brankou.

32:37

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Devils. Domácí hráči v posledních minutách čekají na nějakou výraznější šanci.

32:37

Hra je přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu hostů. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

32:08

Domácí už hrají v plném počtu, Blue Jackets se do výraznější šance nedostali.

31:34

Erik Haula při vlastním oslabení dojel kotouč v útočném pásmu, chvíli ho držel. Ušetřil tak docela dost času z oslabení.

31:00

Takticky hrají domácí hokejisté velmi dobře, drží hru daleko od vlastní branky.

30:31

Columbus se nedokáže dostat do útočného pásma stabilněji, Nico Hischier vedl protiakci, ale zakončit nezvládl.

30:04

30:04

30:01

Dostáváme se o druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.

29:37

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Mnoho hokejové krásy momentálně k vidění není.

29:16

Elvis Merzlikins kryje kotouč po střele mezi betony. Domácí hráči korunovali tlak v útočném pásmu dobrou střelou, ale brankáře nepřekonali.

28:36

Devils se usadili v útočném pásmu, Jonas Siegenthaler čekal na přihrávku, byl volný před brankou, ale nedostal kotouč.

28:00

Patrik Laine to zkoušel individuálně, ale domácí defenziva mu nedala mnoho prostoru. Následně na druhé straně Tatar minul branku.

27:07

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek vede o dvě branky. Nyní se ale musí bránit.

27:07

26:39

26:39 Jegor ČINACHOV - 3:1

26:39

Columbus právě vstřelil branku!
Vítek Vaněček dnes čisté konto mít nebude. Po rychlé kombinaci a velmi dobré přihrávce jej prostřelil zcela osamocený na kruhu připravený JEGOR ČINACHOV. Dává druhý gól v této sezoně. Asistence: Cole Sillinger a Kent Johnson.

26:23

Erik Haula autorem tvrdé rány z první. Někdejší hráč Las Vegas minul branku.

26:04

Columbus se pokouší odpovědět, Andrew Peeke ovšem nedokázal přesněji přihrát spoluhráči před brankou.

24:29

Domácí celek pokračuje v dobré hře, je aktivní a tlačí se do zakončení.

23:55

23:55 Ryan GRAVES - 3:0

23:55

Nádherná rána a domácí navyšují své vedení, kotouč do horního rohu branky velmi přesnou ránou dostal RYAN GRAVES. Asistence: Jack Hughes a Jack Hughes.

23:22

23:22 Nico HISCHIER - 2:0

23:22

Domácí celek navyšuje své vedení, po rychlé akci se dobrou střelou prosazuje NICO HISCHIER.

22:47

Domácí pokračují v dobré hře, tlačí se do zakončení, ale obrana v čele s brankáře Columbusu jsou pozorní.

22:18

Jegor Šarangovič vypálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou ještě tečovaný, ale i tak si poradil brankář.

21:37

Elvis Merzlikins si dokázal poradit se střelou domácího hráče z ostré pozice.

21:06

Další špatná hostující rozehrávka. Vhazovat se bude znovu v útočném pásmu Devils.

20:49

Hra je přerušena, vhazovat se následně bude před brankou Columbusu.

20:22

Utkání, ve kterém zatím padla jediná branka, pokračuje druhou třetinou.

20:01

Fabian Zetterlund je autorem zatím jediné branky, domácí celek naprosto zaslouženě vede o jednu branku. Hosté na výraznější šanci zatím čekají.

20:00

19:40

Sean Kuraly kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, do šance se hosté nedostali.

19:20

Zach Werenski vypálil od modré čáry, domácí brankář mnoho neviděl, ale i tak dokázal zasáhnout.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

18:40

Hra je nyní přerušena pro přihrávku rukou. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

18:30

V aktivní hře pokračující domácí hráči se dál ženou do zakončení a chtějí přidat další branku.

17:10

17:10 Fabian ZETTERLUND - 1:0

17:10

Naprosto zaslouženě se domácí celek dostává do vedení. Po velkém tlaku v útočném pásmu dostal tvrdou ránou z první kotouč do branky FABIAN ZETTERLUND. Domácí hráč dává svou první branku v sezoně. Asistence: Nico Hischier.

16:21

Devils rozehrávají od své branky, rychle přenesli směr hry. Do zakončení se Devils nedostali.

15:17

Tomáš Tatar se prodral ke střele z mezikruží, jeho rána končí na tyči.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, více ze hry mají domácí. Snadněji se dostávají do zakončení.

14:34

Jakub Voráček se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho pokus dokázal zastavit jeho krajan v brance Devils.

14:07

Další zákrok pro brankáře Blues Jackets.

13:41

Elvis Merzlikins se výborně natáhl na brankovišti a dokázal senzačně zastavit střelu, kterou vyslal Tomáš Tatar.

12:58

Elvis Merzlikins měl volný výhled a dokázal si poradit se střelou od modré čáry, kterou vyslal Dougie Hamilton.

12:27

Nathan Bastian se chtěl natlačit před branku, ale obránce jej nepustil.

12:07

Johnny Gaudreau – 2 min., hákování.

11:57

Domácí se po rychlé akci dostali do útočného pásma, finální přihrávka byla špatná.

11:06

Špatná domácí rozehrávka znamená zakázané uvolnění, Vítek Vaněček musí být pozorný, vhazovat se bude před jeh brankou.

10:54

Nathan Bastian se dostal k dorážce, ale puk kryje ležící Elvis Merzlikins. Hra je přerušená, komerční přestávka.

10:23

Damon Severson udržel kotouč v útočném pásmu, ale finální přihrávka končí na holi soupeře.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině. Domácí pokračují v dobré aktivní hře.

09:27

Domácí hokejisté nedokázali proměnit přesilovku, výraznější šanci si nevypracovali.

09:07

John Marino to jako obránce zkoušel od modré čáry. Jeho rána ovšem mířila hodně vedle.

08:22

Tomáš Tatar se dostal do dobré střelecké pozice, ale brankáře nepřekonal. Následně neuspěl ani Damon Severson.

08:01

Tato početní výhoda se Devils rozhodně nedaří podle poředstav.

07:36

Columbus vyhazuje přes všechny čáry, a tak mohou hosté vystřídat.

07:16

Domácí rána končí vedle branky, Jack Hughes minul branku následně.

06:38

Domácí celek hraje přesilovku, rozehrává od své branky, Nathan Bastian se dostal do útočného pásma.

06:26

David Jiříček – 2 min., podrážení.

06:26

05:00

Úvodní minuty zápasu patří domácím, jsou aktivnější, mají převahu a snaží se vstřelit úvodní branku zápasu.

03:44

Sledujeme rychlý hokej, Tomáš Tatar nabral rychlost ve středním pásmu, vřítil se do útoku, ale jeho rána končí nad brankou.

03:13

Andrew Peeke to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl ovšem zblokovaný obranou soupeře.

02:40

Brendan Smith výborně tečoval kotouč, ale brankář si dokázal poradit i s touto situací.

01:20

Jesper Bratt to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit a vypracovat si výraznější šanci.

00:42

Elvis Merzlikins kryje další střelecký pokus, nyní to z kruhu zkoušel Jonas Siegenthaler. Trefil jen beton brankáře.

00:35

Hostující brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

00:08

Nico Hischier rozehrává od své branky, následně se Fabian Zetterlund marně pokoušel dostat do zakončení.

00:01

Zápas začne o něco později.

New Jersey Devils: Vaněček (Blackwood) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Marino, Br. Smith, Severson – Tatar, Hischier, Zetterlund – Haula, J. Hughes, Bratt – Šarangovič, Mercer, J. Boqvist – Wood, M. McLeod, Bastian.

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Tarasov) – Werenski, Peeke, Gavrikov, Jiříček, Bean, Gudbranson – J. Gaudreau, Roslovic, Laine – Nyquist, Jenner, Voráček – Činachov, Sillinger, K. Johnson – Foudy, Kuraly, Olivier.
New Jersey Devils odehrálo 8 zápasů s bilancí 5-0-0-3. Tým získal 10 bodů a v tabulce Východní konference je na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Porazil Islanders 4:1, San Jose Sharks 2:1, Detroit Red Wings 6:2 a Colorado Avalanche 1:0. Nestačil na Capitals 3:6.
Columbus Blue Jackets nemá dobrý vstup do sezony, odehrál 9 zápasů s bilancí 2-1-0-6 a získal šest bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Porazil Nashville Predators 5:3 a New York Rangers 5:1. Tým nestačil na Pittsburgh Penguins 3:6, Arizonu Coyotes 3:6 a Boston Bruins 0:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New Jersey Devils a Columbus Blues Jackets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

7:1

Branky a nahrávky: 18. Zetterlund (Hischier), 24. Hischier, 24. Graves (J. Hughes, J. Hughes), 40. Marino, 44. Siegenthaler (Mercer, Haula), 53. Bratt (J. Hughes, Tatar), 55. Wood (Bastian, M. McLeod) – 27. Činachov (Sillinger, K. Johnson)

New Jersey Devils: Vaněček (Blackwood) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Marino, Br. Smith, Severson – Tatar, Hischier (C), Zetterlund – Haula, J. Hughes (A), Bratt – Šarangovič, Mercer, J. Boqvist – Wood, M. McLeod, Bastian.
Trenér: Lindy Ruff

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Tarasov) – Werenski (A), Peeke, Gavrikov, Jiříček, Bean, Gudbranson – J. Gaudreau, Roslovic, Laine – Nyquist (A), Jenner (C), Voráček – Činachov, Sillinger, K. Johnson – Foudy, Kuraly, Olivier.
Trenér: Brad Larsen

Rozhodčí: Pochmara, Markovic – Hunt, Fournier

Diváci: 11 547

06:26 CBJ 2 Jiříček, podrážení
12:07 CBJ 2 J. Gaudreau, hákování