po prodl. (1:1, 0:2, 2:0 - 1:0)

30.10.2022, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 1.84 4.46 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:53

Navíc přichází přesilová hra Buffala, protože na dvě minuty za držení je vyloučen kapitán Chicaga Jonathan Toews (CHI).

53:12

Rasmus Dahlin (BUF) putuje na dvě minuty na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za hru vysokou holí, jenže tento trest vůbec být neměl, protože Dahlin Domiho nijak nezasáhl, a útočník Chicaga to pouze jen dobře prodal.

39:56

A tak se Sabres ještě pokusili o jednu útočnou akci, jenže ze střídačky přiletěl příliš rychle Dahlin, jenž byl šestým bruslařem domácích na ledě, a tak v závěru druhé části dostává Buffalo dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Victor Olofsson (BUF).

10:20

Branka Chicaga nakonec platí a Buffalo půjde opět do čtyř, protože domácí střídačka dostává dvě minuty za zdržování hry. Trest odsedí Victor Olofsson (BUF).

08:48

Chicago si zahraje svou první přesilovou hru v utkání. Na dvě minuty za vysokou hůl putuje na trestnou lavici Peyton Krebs (BUF).

05:50

Buffalo bude hrát další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Connor Murphy (CHI).

02:54

Buffalo si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavici putuje Philipp Kurashev (CHI), jenž si odpyká dvě minuty za sekání.

4:3

Branky a nahrávky: 7. Olofsson (Mittelstadt), 52. Ta. Thompson (Okposo, J. Skinner), 57. Ta. Thompson (J. Skinner, Okposo), 61. Olofsson (Dahlin, Ta. Thompson) – 11. Dickinson (Entwistle, Cal. Jones), 25. Lafferty (McCabe, Set. Jones), 27. Raddysh (Kurashev, J. Toews)

Buffalo Sabres: Cra. Anderson (Comrie) – Bryson, Dahlin (A), Clague, Power, Pilut, Fitzgerald – J. Skinner, Ta. Thompson, Tuch – Peterka, Cozens, Hinostroza – Quinn, Mittelstadt, Olofsson – Krebs, Girgensons (A), Okposo (C).
Trenér: Don Granato

Chicago Blackhawks: A. Söderblom (Stalock) – McCabe, Set. Jones, Tinordi, Murphy (A), Cal. Jones, J. Johnson – Athanasiou, Domi, P. Kane (A) – Kurashev, J. Toews (C), Raddysh – Blackwell, Dickinson, Lafferty – Katchouk, Entwistle, R. Johnson.

08:48 BUF 2 Krebs, vysoká hůl
10:20 CHI 1:1 Dickinson (Entwistle, Cal. Jones)
10:20 BUF 2 zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Olofsson
24:49 CHI 1:2 Lafferty (McCabe, Set. Jones)
26:20 CHI 1:3 Raddysh (Kurashev, J. Toews)
39:56 BUF 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Olofsson
51:55 BUF 2:3 Ta. Thompson (Okposo, J. Skinner)
53:12 BUF 2 Dahlin, vysoká hůl
56:47 BUF 3:3 Ta. Thompson (J. Skinner, Okposo)
58:53 CHI 2 J. Toews, hákování