Extraliga dorostu

BK Havlíčkův Brod – BK Mladá Boleslav

5:4

konec (4:1, 1:2, 0:1)

29.10.2022, 13:45 • Zimní stadion Kotlina • 12 • Skupina Střed • Ladislav Vácha (@LadislavVacha)

Je tu konec zápasu, v Kotlině se urodilo velké překvapení, když Havlíčkův Brod porazil favorizovanou Mladou Boleslav! Domácím pomohla hlavně první třetina, ve které vsítili čtyři branky. Hosté následně stahovali náskok soupeře a v posledních minutách byli velice blízko srovnání. Svěřenci trenéra Miroslava Dubna ale hubený náskok udrželi. (16:01:55)

59:58

Následná střela od modré čáry nedoputovala až k bráně, tohle již domácí ubrání!

59:54

Havlíčkův Brod vyhrál vhazování, jeden z obránců Mladé Boleslavi ale chytil puk na modré čáře!

59:52

Adam Martin Hlinský vystřelil od modré čáry. Kamenický však jeho ránu chytili. Bude se vhazovat před havlíčkobrodskou bránou.

59:36

Hosté hrají se šesti hráči v poli!

59:34

Hosté hrají hodně tvrdě! Přináší to ale efekt a dostali se ke kotouči.

59:22

Domácí dostali puk do středního pásma.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:23

Domácí dostali kotouč do útočného pásma, opravdu jim už ale nezbývají síly. Mladá Boleslav se dostala hned zpět ke kotouči.

57:40

Mladá Boleslav útočí i ve čtyřech hráčích. Domácí nestíhají tempo svého soupeře.

57:27

Havlíčkovu Brodu se ale ve vlastní přesilovce nedaří držet puk a dobře rozehrát. Nyní pouze vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.

57:00

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
Hurt – 2 min., krosček.

57:00

Domácí se dostali s kotoučem do útočného pásma, kde drželi hrací předmět u mantinelu. Hostům utíká čas a nervy jim pracují.

56:37

Havlíčkův Brod již jen dokáže odpalovat puky do středního pásma.

55:25

Hosté nyní hrají klasicky s pěti hráči v poli. Stále však svého soupeře mačkají před jeho bránou.

54:57

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Hosté snižují na rozdíl jediné branky! Mladá Boleslav s šesti hráči v poli vyhrála vhazování v útočném pásmu. Střelu Adama Martina Hlinského tečoval mimo dosah brankáře RICHARD KUBÍČEK. Asistence: Adam Martin Hlinský, David Šindelář.

54:52

Mladá Boleslav to již pět minut před koncem třetí třetiny zkouší s šesti hráči v poli!

54:52

Oddechový čas pro tým BK Mladá Boleslav.

5:4

Branky a nahrávky: 4. Nový (Mrtka, Koubek), 16. Křížek, 16. Nový (Křížek, Koubek), 20. Kachlíř (Křížek), 25. Křížek (Kachlíř) – 17. Král (Lisler), 32. Hurt (Král, Křivánek), 39. Hlinský (Šindelář), 55. Kubíček (Hlinský, Šindelář)

BK Havlíčkův Brod: Kamenický (Račan) – Mrtka (C), Kachlíř, Adam, Ondruš, Danyljuk – Křížek, Koubek, Nový (A) – Dvořák, Adamec, Teml – Kraučuk, Hospodka, Kozlík.
Trenér: Miroslav Duben

BK Mladá Boleslav: Císař (16. Vystrčil) – Hlinský (A), Kubíček, Fišer, Tetiva, Šilhavý, Křivánek – Kurka, Steklý, Král (C), Šindelář, Hurt, Kristek, Trefil, Lev, Beran, Vojáček, Lisler.
Trenér: David Vrbata

Rozhodčí: Martin Vepřovský – Tomáš Kučera, Tomáš Jiruška