Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK DUKLA Ingema Michalovce

4:3

po prodl. (3:2, 0:0, 0:1 - 1:0)

21.10.2022, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 11. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 1.99 3.96 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci porážajú Michalovce v predl'žení. Zápas rozhodol pekným gólom Andrew Yogan. Sledovali sme vyrovnaný zápas. Ja vám prajem ešte pekný večer a rovnako tak aj pekný víkend. (20:31:35)

61:10

Poprad dal gól! Strelcom gólu je ANDREW YOGAN! Domáci rozhodujú zápas v predĺžení! Andrew Yogan sa pekne presadil cez Lapšanského, dostal sa pred Škorvánka a s prehľadom ho prekonal. Asistencia: Bubela

61:00

Bubela si nakorčuloval až pred bránu hostí, ale puk netrafil.

60:45

Záborský to hodil pred bránu na Skokana, ale opäť chytá výborný Škorvánek.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Skončila sa nám tretia tretina v ktorej sme videli 1 gól, ktorý streli Zach Osburn, obránca Michaloviec. Riadna hracia doba nám víťaza nepriniesla a tak príde na rad predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:11

Domáci mali 2 obrovské šance! Najprv neprestrelil Škorvánka Záborský a následne ani Svitana!

58:13

Hráč Michaloviec Adam Lapšanský dostáva 2 minúty za hákovanie

57:12

Yogan v obrovskej šanci netrafil prázdnu bránu! Následne strieľal Drgoň, ktorého hosťujúci brankár vychytal.

56:22

Začínajú sa posledné minúty zápasu. Uvidíme či sa rozhodne ešte v základnej hracej dobe.

55:19

Kukuča vyskúšal pozornosť Škorvánka. Hosťujúci brankár mal lapačku pripravenú.

54:05

Hrá sa teraz veľmi opatrne. Nikto nechce spraviť chybu, ktorá by mohla znamenať rozhodujúci gól.

52:51

Hráč Michaloviec Peter Bjalončík dostáva 2 minúty za hrubosť.

52:51

Domáci hráč Adam Drgoň dostáva 2 minúty za hrubosť.

52:47

Hostia sú stále aktívni. Matúš Paločko si nakorčuloval spoza brány, nahral bjalončíkovi, ktorý strieľal, ale Peters vytiahol parádny zákrok.

51:24

Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je ZACH OSBURN! Hostia využívajú presilovú hru! To bola bleskovka. Hostia po pár sekundách využívajú presilovku. Zach Osburn vypálil do modrej čiary a nedal Petersovi žiadnu šancu.

4:3

Branky a nahrávky: 2. Paločko (Bokroš, Meliško), 12. Záborský (Yogan), 17. Mlynarovič (Paločko, Svitana), 62. Yogan (Bubela) – 15. Žitný, 20. Zabusovs (Pavlovs), 52. Osburn (Zabusovs, Puliš)

HK Poprad: Peters (Valluš) – Drgoň, Brincko – Bokroš, Meliško – Kotvan, Mešár – Jasečko, Dlugoš – Yogan, Skokan, Záborský, Svitana, Mlynarovič, Matej Paločko – Kukuča, Bubela, Petráš – Valigura, Paukovček, Suchý
Trenér: Martin Hrnčár

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Vošvrda) – Glazkov, Macejko – Hammond, Osburn – Mihálik, Michalčin – Buc, Suja, Puliš – Lapšanský, Pavlovs, Zabusovs – Matúš Paločko, Bjalončík, Vašaš – Chalupa, Galamboš, Žitný
Trenér: Thomas Coolen

Rozhodčí: Korba, Haluška – Konc, Hercog

01:37 POP 1:0 Paločko (Bokroš, Meliško)
11:59 POP 2:0 Záborský (Yogan)