1:5

konec (1:1, 0:4, 0:0)

21.10.2022, 17:00 • TITAN Aréna • 11. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 2.86 4.2 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme sa sebou zápas v ktorom zvíťazila Nitra 5:1 a berie z Liptova všetky 3 body. Hostia boli v zápase lepším tímom a zaslúžene zvíťazili. Ja sa pre dnešok s vami lúčim. prajem vám pekný večer a rovnako tak pekný víkend. (19:10:42)

59:25

Hráč Nitry Roman Tvrdoň dostáva 2 minúty za podrazenie.

59:05

Hráč domácich Michal Uhrík dostáva 2 minúty za krošček.

59:00

Začala posledná minúta zápasu.

58:02

Začali posledné 2 minúty tretej tretiny a aj zápasu.

57:03

Vylúčenie v tíme Liptovského Mikuláša. Trest 2 minúty dostáva Kirril Diakov za podrazenie.

55:03

Sýkora sa dostal do brejku, skúšal blafák na Kozla, ale puk sa mu skĺzol z hokejky.

53:01

Ventelä dorážal strelu Karsumsa, ale výborný O'Connor opäť chytá.

51:06

Adrián Holešinský predvideol peknú sťahovačku, ale k strele sa nedostal. Liptáci idú do útoku.

50:12

Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

49:11

Karsums tvrdo strieľal z kruhov, ale netriafa bránu O'COnnora.

48:47

Domáci vyhrali buly, k puku sa dostal Kapičák, ktorý z prvej strieľal, ale jeho pokus bol zblokovaný na ochranú sieť.

48:12

Vylúčenie v tíme Nitry. Marek Bodák dostáva 2 minúty za krošček.

47:52

Lacka vyhadzuje puk von z tretiny a hostia môžu konečne vystriedať.

45:58

Liptáci sú veľmi aktívni a držia Nitru pod tlakom. Do šancí sa však nedostávajú.

44:51

Icing domáceho tímu.

43:25

Karsums vybojoval puk, hodil ho pred bránu, kde ho tečoval Kuru, ale opäť výborný O'Connor.

42:23

Sarri potiahol akciu do útočnej tretiny, prihral Kriškovi, ktorý pálil z prvej, ale výborný O'Connor chytá aj tento pokus.

41:42

Domáci sa ubránili a sú v plnom počte.

41:05

Adam Sýkora sa dostal k strele z medzi kruhov a triafa tyč Kozelovej brány!

40:01

Začala sa tretia tretina.
Máme za sebou druhú tretinu v ktorej sme videli 4 góly a všetky na strane Nitry. Hostia odohrali výbornú druhú tretinu a zaslúžene v tomto zápase vedie.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:42

Hráč Liptovského Mikuláša Peter Novajovský dostáva 2 minúty za podrazenie.

39:34

Mezovský bojuje za bránkou Nitry o puk, ale hostia si to už asi postrážia.

39:00

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:07

Karsums nahadzoval puk na nitrianskú bránu, ale Bodák zblokoval jeho pokus.

36:11

Nitra bojuje o puk v rohu mantinelu v útočnej tretine.

35:08

Trochu kludnejšia fáza zápasu. Hra sa dohráva medzi tretinami.

33:41

Liptáci vo veľkej šanci! Handlovský sa naltlačil pred O'Connora strieľal, ale nebol úspešný, k dorážke sa dostal Kriška, ale aj jeho strelu chytil hosťujúci brankár.

32:21

Nitra dala gól! Strelcom gólu je MAREK BODÁK! Marek Bodák vyšiel z trestnej lavice a rútil sa sám na bránu liptákov. Samostatný nájazd s prehľadom premenil. Asistencia: Knies

31:45

Ventelä pálil z kruhov, ale brankár hostí chytá bez problémov.

30:46

Domáci nehrajú presilovku vôbec dobre. Hostia sa bránia bez problémov.

30:07

Hráč Nitry. Marek Bodák dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie v hre

29:49

Domáci zvýšili aktivitu. Drábek strieľal z kruhov, ale jeho pokus bol zblokovaný.

28:13

Handlovský tečoval nahodený puk a takmer domáci znížili stav stretnutia. Jeho pokus letel tesne mimo bránu.

27:56

Karsums predviedol pekné sólo spoza vlastnej brán a tvrdou strelou preveril lapačku O' Connora.

26:06

Nitra dala gól! Strelcom gólu je ONDREJ MOLNÁR! Mladý talent Ondrej Molnár sa dostal k puku a šikovnou strelou nedal domácemu brankárovi žiadnu šancu.

26:04

Nitra hrá druhú tretinu výborne. Mezei strieľal od modrej čiary, ale Kozel chytá prerušuje hru.

25:18

Liptáci v útoku. Uhrík strieľal z pravého kruhu, ale jeho pokus O'Connor vyrazil.

23:07

Nitra dala gól! Strelcom gólu je ADRIÁN HOLEŠINSKÝ! Nitra ide do trháku! Adrián Holenšinský si prebral prihrávku pred bránu liptákov a prekonáva Michala Valenta v bráne domácich. Asistencia: Molnár

23:00

Sledujeme teraz viacero nepresností na oboch stranách.

22:31

Domáci si nerozumeli v rozohrávke a píska sa icing.

21:42

Nitra dala gól! Strelcom gólu je CODY DONAGHEY! Hostia sa ujímajú vedenia v tomto zápase! Prvý pobyt v útočnej tretine Nitra zúžitkovala na strelenie gólu! Cody Donaghey strieľal od modrej čiary a prepálil všetko čo mu stále v ceste! Asistencie: Knies, Lacka

21:10

Diakov pálil bombu z medzi kruhov, ale jeho pokus letí veľmi nepresne.

20:21

Kapičák nahodil puk pred O' Connora, ale Mezei ho zblokoval na ochranú sieť.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Máme za sebou prvú tretine dnešného zápasu. Videli sme po 1 góle na každej strane. Skóre otváral domáci Peter Novajovský a za Nitru vyrovnával Marek Bodák. Druhá tretina začne približne 17:42

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:11

Marek Bodák pri chuti. Opäť nahadzoval puk na Valenta, ale jeho pokus letí mimo bránu.

19:00

Začala posledná minúta prvej tretiny.

17:42

Nitra dala gól! Strelcom gólu je MAREK BODÁK! Nevinná akcia hosťujúcej Nitry. Marek Bodák sa dostal k puku na modrej čiare, posunul si ho a strelou švihom do horného rohu prekonáva Valenta v bráne Liptákov. Asistencie: Mezei, Lacka

17:33

Sarri pekne našiel pred bránou Krišku, ale domáci veterán netrafil puk ideálna a tak ho O' Connor bez problémov chytil.

16:48

Sýkora sa natlačil z pravej strany pred Valenta a bekhendom sa ho snažil prekonať, ale domác golman podržal svoje mužstvo.

15:17

Domáci v plnom počte a vyrážajú do útoku.

14:21

Hostia sa opäť usadili v pásme, ale Myklukha o puk prišiel a domáci opäť vyhadzujú

13:32

Hostia vyhrali buly v útočnej tretine, ale dlho sa v nej neudržali. Liptáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

13:17

Vylúčenie v tíme Liptvoského Mikuláša. Kirril Diakov dostáva 2 minúty za podrazenie.

11:10

Liptovský Mikuláš dal gól! Strelcom gólu je PETER NOVAJOVSKÝ! Domáci idú do vedenia! Peter Novajovský potiahol akciu po ľavej strane do útočnej tretiny. Nahadzoval puk pred bránu Nitry a ten prekĺzol O 'Connorovi do brány popri bližšej tyčke. Je možné, že niekto puk ešte tečoval.

10:34

Diakov nahadzoval puk na bránu Nitry, kde tečoval puk Kalousek, ale jeho pokus tesne míňa bránu O 'Connora.

09:35

Sledujeme veľmi bojovný hokej. Zatiaľ bez väčšej gólovej šance.

08:09

Buncis potiahol akciu do útočnej tretiny, prihral Holešinskému, ktorý z prvej strieľal, ale Valent puk vyrazil betónom.

07:15

Krásna individuálna akcia domáceho Drábeka, ktorý prešiel cez troch hráčov Nitry, ale zakončenie nemalo potrebnú razanciu.

06:22

Domáce mužstvo je zatiaľ aktívnejšie, ale do vážnych šancí sa ešte nedostali.

05:33

O 'Connor opäť v akcii. Ventelä poslal delovku od modrej čiary, ale hosťujúci golman chytá.

05:11

Pavúk dostal prihrávku na modrú čiaru a ten pálil z prvej, ale O 'Connor vytiahol dobrý zákrok.

04:21

Domáci zatlačili Nitru v ich pásme a Pupák vyhadzuje len ne zakázané uvoľnenie.

03:16

Sýkora nabral rýchlosť a strelou švihom preveril domáceho Valenta v bráne.

02:53

Domáci si pýtali 2 minúty pre Mezeia, ktorý tvrdo dohral Kurua, ale vylučovať sa nebude.

01:32

Liptáci sa usadili v tretine hostí, ale Karsums sa k strele nedostal.

00:51

Holešinský obkrúžil domácu bránu a vystrelil, ale jeho pokus letí tesne mimo,

00:01

Úvodné buly pre domácich hokejistov.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Hráči sú už na ľadovej ploche a zápas sa za chvíľu začne.
Prajem pekný deň pri sledovaní dnešného online prenosu.

V dnešnom zápase sa zameráme na súboj medzi MHK 32 Liptovský Mikuláš a HK Nitra.

MHK 32 Liptovský Mikuláš
Domácich hokejistov čaká v tejto sezóne pravdopodobne tuhý boj o záchranu. Po 10 zápasoch majú na konte 10 bodov a skóre 20:26. V dnešnom zápase budú chcieť určite bodovať. V domácom tíme je veľmi nebezpečný a veľmi produktívny Martins Karsums. Uvidíme či sa mu podarí presadiť aj v tomto zápase.

HK Nitra
Hosťujúci hráči získali v 13 zápasoch o 3 bodoy viac ako ich dnešný súper čiže 13 a majú skóre 23:32. Nitra nemá ideálny vstup do sezóny a ťažko bojuje o body v každom zápase. Nitra má mladé a ambiciózne mužstvo a v tomto zápase určite budú chcieť získať všetky body.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

1:5

Branky a nahrávky: 12. Novajovský – 18. Bodák (Mezei, Lacka), 22. Donaghey (Knies, Lacka), 24. Holešinský (Molnár), 27. Molnár, 33. Bodák (Knies)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Valent (Kozel.24) – Ventelä, Kapičák – Diakov, Pavúk – Novajovský, Hudec – Mezovský, Braun – Karsums, Kuru, Vähätalo – Handlovský, Sarri, Kriška – Uhrík, Walega, Michalík – Drábek, Kalousek, Haluška
Trenér: Ján Šimko

HK Nitra: O' Connor (Honzík) – Mezei, Bodák – Erkamps, Donaghey – Švarný, Gajdoš – Pupák – Holešinský, Buncis, Solenský – Knies, Sýkora, Lacka – Tvrdoň, Myklukha, Varga – Molnár, Šramatý, Pekarčík
Trenér: Normunds Sejejs

Rozhodčí: Stano, Výleta – Kacej, Jedlička

11:10 LMI 1:0 Novajovský