Filip Chytil (NYR) – 1+0, +1 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 15:50
Tomáš Hertl (SJS) – 0+0, -1 účast, 5 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 19:20
Radim Šimek (SJS) – 1+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 13:22

60:49

60:49 Erik KARLSSON - 2:3

60:49

San Jose právě vstřelilo branku!
Hosté vítězí! Timo Meier se po dobré práci ERIKA KARLSSONA dostal ke kotouči, když objel bránu a předal kotouč druhému jmenovanému, který kotouč trefil do odkryté brány. Asistence: Timo Meier.

60:35

Hosté mají kotouč pod kontrolou, když Tomáš Hertl raději vyjel do střední třetiny.

60:17

Hosté se ihned dostali do velké šance, kterou však Tomáš Hertl neproměnil.

60:01

Skončila třetí perioda, která byla v režii hostů, avšak branku nenabídla. Utkání tak půjde do prodloužení.

60:00

59:33

Rána Nica Sturma skončila v lapačce Igora Šesťorkina.

59:20

Tomáš Hertl teď dobře zapracoval do obrany, když Artěmije Panarina nepustil od mantinelu do prostoru.

58:27

Dělovka K’Andre Millera z první skončila v lapačce Jamese Reimera.

57:19

57:02

56:40

Nepřesností je na obou stranách opravdu mnoho, a tak další šance při hře čtyři na čtyři zatím nepřišla.

55:48

Obrovský závar byl nyní v brankovišti Igora Šesťorkina, kde se snažili puk za brankovou čáru dotlačit Tomáš Hertl s Timem Meierem, avšak ti úspěšní nebyli.

55:30

Krátce po vhazování vypálil Timo Meier, avšak Igor Šesťorkin teď svůj tým podržel.