5:4

po prodl. (1:2, 1:1, 2:1 - 1:0)

15.10.2022, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 7. kolo • Bořek Vajda

Tipsport: 4.23 5.4 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve dnešním utkání tak celkem padlo 9 branek, z toho 3 góly v přesilových hrách. O všechny se postarali domácí, kteří využili 3 z 6 přesilových her. Hosté měli k dispozici celkem 4 přesilové hry, ale nevyužili ani jednu.

Celkově měli ze hry více domácí, kteří byli aktivnější po většinu zápasu, ale hostům přálo štěstí, a tak muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém byli domácí úspěšnější. (19:27:57)

60:50

60:50 Aleš DUFEK - 5:4

60:50

Baník právě vstřelil branku!
V přesilovce se po rychlé akci přes celé kluziště zakončil dnešní zápas ALEŠ DUFEK, který překonal brankáře Baldika.. Asistence: Matějka.

60:28

Domácí vyjídějí z obranného pásma.

60:06

Přihrávka rukou.

60:01

Po třetí třetině, která nerozhodla o vítězi následuje pětiminutové prodloužení 3 na 3.

60:00

59:50

Vojtěch Pindel poslal puk do útočného pásma.

58:32

V nepřehledné situaci před brankou se nejlépe zorientoval ROBIN MEDEK, který srovnal stav utkání na 4:4. Asistence: Polesný a Sajdl.

58:01

Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:38

Hosté se dostali s pukem do útočného pásma.

56:53

Hosté tlačí v útočném pásmu.

56:25

Zakázané uvolnění, tentokrát na straně domácích.

56:12

Další zakázané uvolnění Kopřivnice.

5:4

Branky a nahrávky: 18. Krejččiřík (Peš, Popelka), 31. Charvát (Dufek, Škápik), 48. Škápik (Krejčiřík, Dufek), 59. Medek (Polesný, Sajdl), 61. Dufek (Matějka) – 4. Velecký (Fojtík, Sluštík), 7. Gola (Pindel, Hlaváč), 37. Gola (Pindel), 49. Velecký

SHKM Baník Hodonín: Holík (Dolíška) – Šmach, Němec, Škápik (A), Kališ, Polesný (A), Rauš, Billa – Peš, Matějka, Medek, Popelka, Krejčičík, Bartes, Charvát, Štědrý, Hložánek, Sajdl (C), Krejčí, Dufek
Trenér: Radko Křivinka

HC ISMM Kopřivnice: Baldík (Kubáň) – Ficek, Hlaváč, Kyselý, Bail, Marek, Petrek – Pindel (A), Urban, Pargač, Mach, Fojtík, Indrst, Kleniar, Gola, Velecký, Sluštík (C)
Trenér: Ladislav Majkus

Rozhodčí: Škach – Mikšík, Jurčík

03:41 KOP 0:1 Velecký (Fojtík, Sluštík)
06:26 KOP 0:2 Gola (Pindel, Hlaváč)
11:48 HOM 2 Štědrý, hákování