4:11

konec (1:4, 1:1, 2:6)

09.10.2022, 17:00 • ČPP Arena • 6. kolo • Martina Schoupalová

Tipsport: 3.32 5.8 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Branky: 51. Šmajda (vla.), 54. Kuczera (Bräuer) – 4. Maxa (Ondrušek), 6. Maxa (J. Bauer), 10. Kafka (Dufek), 19. Doubek (Podhráský), 30. Vávra (Ondrušek), 42. Komárek (Hodík), 50. Vošta (Komárek), 53. Dufek (Komárek), 54. Vávra (Ondrušek), 56. Vávra, 58. Vošta (Komárek). Vyloučení: 0:0. Rozhodčí: Kačer, Vašíček.') (18:46:35)
Brankový duel mezi Ostravou a Chodovem je u konce. Tři body do tabulky berou florbalisté z hlavního města, kteří rozhodli zejména ve třetí třetině, v níž vsítili hned šest branek.

Přeji hezký zbytek neděle.

59:44

Chodov má k dispozici ještě jednu velice výhodnou standartní situaci.

59:12

Hodík skvěle chytá samostatný únik Kuczery.

57:47

57:47 Ondřej VOŠTA - 4:11

57:47

Chodov právě vstřelil branku!
Tohle už je trochu rozklad v podání Ostravy. Chodov přidává jedenáctou branku z hole ONDŘEJE VOŠTY. Asistence: Mikuláš Komárek.

57:09

Binder dobře zasahuje proti akci Ondruška.

57:00

Chodov teď drží svého soupeře na jeho polovině a snaží se trochu uklidnit hru.

56:20

Poslední minuty byly jako na houpačce a oba celky v nich pálily jeden gól za druhým. Nic jiného se tak kromě čtyř branek nestalo.

55:50

55:50 Marek VÁVRA - 4:10

55:50

Další gól do prázdné brány má na starosti znovu MAREK VÁVRA. Bez asistence.

54:00

54:00 Marek VÁVRA - 4:9

54:00

Chodov dává najevo, že si tento zápas nechce nechat utéct a přidává další branku. Prosadil se MAREK VÁVRA. Asistence: Tom Ondrušek.

53:11

53:11 Šimon KUCZERA - 4:8

53:11

Ostrava právě vstřelila branku!
Snížení Ostravy si na starosti bere ŠIMON KUCZERA, který dobře tečoval střílenou přihrávku Brauera. Asistence: Marek Brauer.

52:28

52:28 Jakub DUFEK - 3:8

52:28

Další skvělý výhoz Hodíka našel Komárka a ten nahrával na JAKUBA DUFKA, který zakončil do úplně prázdné brány. Asistence: Mikuláš Komárek.

52:00

Chodov se nikam nežene a chytře drží balónek.

4:11

Branky a nahrávky: 19. Bräuer (Šubert), 27. Gál (Šulc), 51. Šmajda (vla.), 54. Kuczera (Bräuer) – 4. Maxa (Ondrušek), 6. Maxa (J. Bauer), 10. Kafka (Dufek), 19. Doubek (Podhráský), 30. Vávra (Ondrušek), 42. Komárek (Hodík), 50. Vošta (Komárek), 53. Dufek (Komárek), 54. Vávra (Ondrušek), 56. Vávra, 58. Vošta (Komárek)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Binder (Klinka) – Šubert, Kuczera, Barabáš, Friedel, Herblich – Choma (C), Jakubec, Šulc, Košarišťan, Soukup, Bräuer, Gál, Chatrný, M. Sedláček, Marčon, Pobořil, Pešat, Němec.
Trenér: Jakub Robenek

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Lupoměch) – Maxa, J. Bauer, Horký, Podhráský, Doubek, M. Šmíd, Šmajda – Ondrušek (C), Vávra, Vošta, Komárek, Netrefa, J. Novotný, Kafka, Dufek, Matoušek.
Trenér: David Podhráský

Rozhodčí: Kačer, Vašíček

03:01 CHD 0:1 Maxa (Ondrušek)
05:32 CHD 0:2 Maxa (J. Bauer)
09:53 CHD 0:3 Kafka (Dufek)