1:3

konec (0:1)

09.10.2022, 10:15 • Stadion FC Přední Kopanina • 10. kolo • Filip Schuster

Tipsport: 1.75 4.2 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas 10. kola ČFL skupiny A je u konce. Králův Dvůr se dostal do vedení ze začátku prvního poločasu. Odpověď Dukly v podobě srovnání přišla v 54. minutě. Na další dvě branky hostů už Dukla nedokázala zareagovat a utkání tak končí 1:3. (12:20:35)

89

ze hřiště odchází Fojt, přichází Mládek.

87

Dukla ještě nesložila zbraně. Po dobré šanci domácích musel brankář Krček předvést důležitý zákrok.

85

85. Jiří KABELE - 1:3

85

Králův Dvůr právě vstřelil branku! Rychlé otočení hry a hosté zahrávali rohový kop. Ten byl kopnut na přední tyč, kde ho jeden z hostujících hráčů posunul až na Jiřího Kabeleho. Ten překonal brankáře Spilku a Králův Dvůr vede 3:1.

84

Jistý zákrok brankáře Václava Kudrny, který zakročil proti hlavičce domácích.

83

Dukla se o vyrovnání snaží, jak to jenom jde. Nyní bude mít k dispozici další rohový kop.

81

Střídání v týmu FK Králův Dvůr:
ze hřiště odchází Osvald, přichází Fatrdle.

80

ze hřiště odchází Křenek, přichází Novotný.

79

Žlutá karta pro tým FK Králův Dvůr (Tomáš Osvald).

78

Žlutá karta pro trenéra FK Dukla Praha B Aleše Majera.

76

A hosté nemají dost. Natřikrát se nyní dostali do zakončení. Poslední střelu, která prolétla obranou Dukly však paradoxně srazil do zámezí jeden z hráčů Králova Dvoru.

75

Žlutá karta pro tým FK Králův Dvůr (Jiří Kabele).

75

Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha B (Filip Matoušek).

74

74. Oleg OSYPENKO - 1:2

74

Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Po přímém volném kopu se přesně do brány trefil Osypenko. Jeho skákavá střela skončila až v bráně Dukly