konec (1:0)

08.10.2022, 10:15 • Loko Vltavín • 10. kolo • Matěj Šoba

Tipsport: 1.5 4.4 3.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za Vaši pozornost, pěkný zbytek soboty. (12:14:25)
A zápas je u konce. Domácí vedli po poločase 1:0, pak v 78. minutě přidali i druhou branku. Avšak v 82. a 84. minutě se dostal do zakončení Ede, který rozhodl o dělbě bodů. Dnes se prosadili jen dva hráči. Dvoubrankový Dominik Tichý a dvoubrankový Oloko Joseph Ede.

90+5

90+5

Obrana Vltavínu centr odvrací do autu. Asi už se víc v zápase nestane.

90+4

Hosté budou mít asi poslední šanci na to, aby zápas otočili! Budou kopat roh.

90+4

Alozie nestihl míč zastavit v hřišti. Domácí vhazují od vlastního rohového praporku.

90+3

Střídání v týmu Loko Vltavín:
ze hřiště odchází Šimáček, přichází Lo Pape.

90+3

Akce domácích zastavena. Hráč Vltavínu byl v ofsajdu.

90+2

Čtyři minuty se nastavují. Jsme tedy asi v polovině nastaveného času.

90+1

Dobré zakončení hlavou předvedl hráč Varů! Brankář se musel škrábat do horního rožku, aby míč vytáhl na roh!

90

Obrana domácích i hostů musí být ve střehu! Míč je během chvilky na druhé straně a šance se rodí hodně rychle.

90

Rozběhla se poslední minuta druhého poločasu.

89

ze hřiště odchází Klimenda, přichází Sene.

88

Domácí si zahrávají! V obraně jim dělal problém napadající čerstvý Lešťán. Se štěstím se nakonec domácím podařilo neudělat chybu a míč odkopnout dopředu.

87

ze hřiště odchází Matějka, přichází Jelínek.

Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary:
ze hřiště odchází Ede, přichází Lešťán.

86

Ede měl během pěti minut možnost dovršit hattrick! Brankář jeho střelu z velké blízkosti zlikvidovat díky natáhnuté noze!

84

84. EDE - 2:2

84

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
A pozor! Je vyrovnáno! OLOKO JOSEPH EDE se dostal do brejku po rohu domácího týmu a od poloviny hřiště předvedl skvělý sprint. Předběhl obránce Vltavínu a následně to byla jen sólo jízda na branku. Zamířil přesně, tentokrát k druhé tyčce než před chvílí a srovnává!