2:4

konec (0:1, 2:0, 0:3)

04.10.2022, 20:00 • The SSE Arena, Belfast • Skupina H • Jan Prošek

Tipsport: 9.28 7.74 1.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek díky povedené třetí třetině vyhrává tento zápas. Domácí po dvou třetinách vedli, ale ve třetí části na svého soupeře nestačili a prohráli. Body bere Skellefteå. (22:13:40)

Skellefteå právě vstřelila branku!
Domácí se usadili v útočném pásmu a odvolali brankáře. Následně puk do prázdné branky poslal ANDREAS WINGERLI. Asistence: Filip Sandberg a Jonathan Pudas.

58:20

Domácí celek se pokouší co nejrychleji získat útočné pásmo, ale nedaří se.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:03

57:03 Andreas WINGERLI - 2:3

57:03

Hostům to vyšlo a jdou necelé tři minuty před koncem zápasu do vedení, k odraženému puku před branku se dostal ANDREAS WINGERLI. Dokázal jej rychlou střelou procpat mezi tělo brankáře a tyč branky. Asistence: Oskar Nilsson.

56:40

Keilin byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale jeho zakončení nebylo přesné.

56:10

Belfast se pokouší rozhodnou a vstřelit rozhodující branku, ale hosté velmi dobře brání.

55:35

To se už hraje pět na pět.

55:09

Hokejisté ve žlutém, hosté se usadili v útočném pásmu, ale výraznější šanci si nevypracovali.

54:13

Přesilovka se hostům nedaří podle představ.

53:38

Solomonsson čeká na vhodný moment, aby mohl s kotoučem projet do útočného pásma. Následně ale domácí vyhodili.

53:00

Skellefteå hraje přesilovku a může se znovu v tomto zápase dostat do vedení.

52:46

Vyloučení v týmu Belfast Giants:
Gabe Bast – 2 min., nedovolené bránění.

52:30

Dobré šance měli nyní domácí hokejisté, ale obrana hostů byla pozorná.

52:00

Owre byl sice volný na modré čáře, ale spoluhráči na něj kotouč poslat nedokázali. Následně hosté otáčejí směr hry.

51:16

Jones vyjel za svou branku, odkud rychle rozehrál na spoluhráče, Butcher pokračoval v akci, ale vypálit nedokázal.

50:52

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

49:50

Více ze hry mají hostující hokejisté, kterým se podařilo srovnat.

49:23

Skellefteå pokračuje v aktivní hře, a tak se musí domácí Giants pořádně bránit.

47:52

47:52 Filip SANDBERG - 2:2

47:52

Z ničeho nic dokázal hostující celek srovnat stav zápasu. Po rychlé předávce puku uspěl z kruhu zakončující FILIP SANDBERG. Asistence: Jonathan Jonsson.

47:00

Sedm minut hry ze třetí třetiny je pryč, Skellefteå zjistila, že snadná cesta k bodům z dnešního zápasu rozhodně nebude.

46:30

Goodwin to zkoušel individuálně, přes střední pásmo prošel, ale vypálit se mu už nepodařilo.

45:38

Belfast drží těsné vedení, ale zatím naráží na dobře hrající obranu soupeře. Skellefteå nedává domácím prostor pro útočnou hru.

43:41

Joakim Lindholm měl možnost trestného střílení, ale svou šanci neproměnil. Branku vůbec netrefil.

43:41

Will Cullen – TS, podrážení.

43:02

Belfast rozehrává od své branky, Conway bojoval ve středním pásmu o puk, ale nedokázal jej vybojovat.

42:38

Fanoušci vytvářejí velmi dobrou atmosféru tomuto zápasu, ve kterém zatím padly tři góly.

42:08

Baum to zkoušel od modré čáry, jeho projektil mířil vysoko nad branku.

41:42

Sledujeme rychlý hokej, domácí se sice dostali do útočného pásma, ale zakončení se nepodařilo.

40:05

Utkání pokračuje třetí třetinou. Domácí celek má těsný náskok.

40:01

Dvěma góly dokázali domácí hokejisté otočit průběh zápasu. Belfast vede na svém ledě po dvou třetinách těsně 2:1.

40:00

39:36

Následně se domácí pokoušeli rychle dostat do situace dva na jednoho, ale přihrávka byla nepovedená.

39:21

Goodwin minul z mezikruží branku.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

38:47

Přesilovku má domácí celek, který se usadil v útočném pásmu. Má problémy se zakončením.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině a hosté se dostali do útočného pásma.

37:23

Sledujeme hru čtyři na čtyři, přesilovka Skellefteå netrvala dlouho.

37:20

Vyloučení v týmu Skellefteå AIK:
Filip Sandberg – 2 min., podrážení.

36:50

Hostující celek má možnost přesilovky, ale domácí vyhodili po vyhraném buly přes všechny čáry.

36:42

Darik Angeli – 2 min., podrážení.

35:40

Vesterlund od modré čáry trefil jen soupeře před brankou, gólman zasahovat nemusel.

35:01

Nilsson rozehrává od své branky, rychle se spoluhráči dostal hru do útočného pásma, ale pokus o zakončení nevyšel.

34:18

Nilsson se dostal do zakončení, následně Peyton Jones kryje kotouč. Komerční přestávka.

33:52

Sledujeme sice rychlý hokej, ale velkých šancí je hodně málo. Hra se přenáší ze strany na stranu bez střel.

31:48

Foley to zkoušel ránou od modré čáry, jeho projektil ale míří vysoko nad branku.

30:44

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i tomto zápase. Domácí celek dokázal otočit stav zápasu a nově vede.

29:04

Will Cullen se dostal před branku, výborně vypálil. Jeho projektil ovšem dokázal brankář AIK vytěsnit mimo.

28:23

Wingerli se po individuální akci dostal do útočného pásma, ale nedokázal vypálit. Obrana si s jeho akcí dokázala poměrně snadno poradit.

27:13

Belfast se usadil v útočném pásmu, kde se pokoušel něco vymyslet, ale nedokázal si přesněji přihrát.

26:15

Jonsson si vybruslil před branku, ale jeho pokus končí vedle. Gólman zasahovat nemusel.

25:00

Pudas byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale jeho pokus se od tyče odrazil mimo branku.

24:04

Zdálo se, že domácí hráč fauloval, ale sudí nechávají plynout hru. Hraje se pět na pět.

23:26

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky domácího celku bavit.

22:17

22:17 Sam RUOPP - 2:1

22:17

Belfast právě vstřelil branku!
Tak to bychom měli. Domácí celek skvěle vstoupil do druhé třetiny a po brance v oslabení při hře pět na pět otáčí vývoj zápasu. Tvrdou ránou po šikovné akci spoluhráčů uspěl SAM RUOPP. Asistence: Tyler Soy a Gabe Bast.

21:54

Sledujeme nyní hru pět na pět. Belfastu se podařilo vyrovnat.

20:15

20:15 Steven OWRE - 1:1

20:15

Při vlastním oslabení se prosazuje domácí celek a srovnává stav zápasu. Ruopp vybojoval kotouč a našel přihrávkou zcela volného spoluhráče. Tím byl STEVEN OWRE, který dokázal překonat brankáře. Asistence: Sam Ruopp.

20:01

20:00

19:36

Jonsson to vzal na sebe, jeho pokus končí vedle.

19:16

Ben Lake – 2 min., hákování.

19:15

Hra je nyní přerušena, bude se vylučovat.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:23

Hosté pokračují v aktivní hře, rychle se přes střední pásmo dostali do útočné třetiny, ale rána Sundsvika končí mimo.

16:18

16:18 Max LINDHOLM - 0:1

16:18

Hostující celek otevírá skóre zápasu, dokázal proměnit přesilovku. Po výborné křížné přihrávce spoluhráče se tvrdou ránou z první prosazuje MAX LINDHOLM. Asistence: Joakim Lindhölm a Andreas Wingerli.

15:50

Belfast se zatím celkem dobře brání, ale má problémy s vyhozením kotouče.

15:33

Domácí hrají ve čtyřech.

15:25

Rána z pravého kruhu končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.

15:14

Přesilovku pět na tři hrají hosté.

15:11

Mark Garside – 2 min., hákování.

14:30

Hostující celek rozehrával od své branky, následně se Sandberg dostal do útočného pásma, ale ránu se mu nepovedla.

14:11

Max Lindholm je po souboji se soupeřem dost otřesený a z hrací plochy míří za pomoci lékařů.

13:40

Přesilovku si zahraje také hostující celek, Max Lindholm pálil od modré čáry, jeho pokus míří vedle branky.

13:33

Mark Cooper – 2 min., držení.

13:18

Komerční přestávka.

13:02

5:2, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, což dokládá mé předchozí tvrzení.

12:31

Zatím stále čekáme na první gól v tomto zápase, snadněji se do šancí dostávají domácí hokejisté.

12:00

Domácí David Gilbert ujel po křídle, dostal se do zajímavé střelecké pozice. Jeho pokus ovšem končí v moci brankáře.

10:51

Sandberg to zkoušel individuálně podél mantinelu, ovšem jeho zakončení chyběla především přesnost.

10:13

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Hosté se nyní dostali do útočné třetiny, ale Keilin minul branku.

08:09

Hraje se rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Více ze hry mají momentálně hosté.

07:43

Baum se pokoušel napadat rozehrávku soupeře, ale nedokázal získat kotouč ve středním pásmu.

07:12

Cullen dostal výbornou přihrávku mezi kruhy, a pak vypálil. Jeho rána končí mimo. Brankář zasahovat nemusel.

06:22

Obrovskou šanci měli domácí, ale podle všeho dokázal brankář Lindvall udržet kotouč před brankovou čárou. Obrovskou šanci Giants neproměnili.

06:09

06:00

Skellefteå rozehrává od své branky, ale Giants hrají zodpovědně hned po ztrátě kotouče.

05:00

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Na výraznější šanci zatím na jedné či druhé straně čekáme.

04:17

Nilsson rozehrává od své branky, následně mohl jeho spoluhráč pokračovat v akci, ale finální přihrávka postrádala přesnost.

04:00

Hostující celek se také dostal do zakončení, Nilsson vypálil od modré čáry, ale brankář Jones si dokázal poradit.

03:27

Soy to zkoušel individuálně, ale přes obranu soupeře se mu nepodařilo vypálit.

02:47

Během početní výhody se domácí do výraznější šance nedostali, hosté se v pohodě dokázali ubránit.

01:39

Belfast se sice dostal do útočného pásma, ale rána od modré čáry byla nepřesná. Hosté následně vyhodili.

01:00

Jako první si přesilovku zahraje domácí celek, který se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.

00:37

EliasSalomensson – 2 min., podrážení.

00:24

Belfast se dostal do ofsajdu, v něm byl Cooper. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:03

Utkání začalo, domácí hrají ve tmavých dresech, hosté mají světlé.

00:01

Belfast Giants: Jones (Whistle) – Bast, Ruopp, Raine, Cullen, Baum, Foley – Cooper, Conway, Goodwin – Gilbert, Lake, Mcauley – Butcher, Owre, Soy – Angeli, Garside, Long
Trenér: Adam Keefe

Skellefteå AIK: Lindvall (Hellnemo) – Pudas, Forsfjäll, Salomonsson, Lunderg, Granberg, Nilsson, Vuollet, Sandin-Pellika – Lindström, Lindholm, Wingerli – Sanderg, Johnsson, Hugg – Lindholm, Linström, Keilin – Vesterlund, Sundvik, Stenman
Trenér: Robert Ohlsson

Rozhodčí: Baca, Dalton – Rodger, Carmichael.
Belfast úvodní tři zápasy skupiny prohrál. Nestačil na Třinec 0:4, Davos 3:6 a 1:5. V posledním zápase dokázal Belfast porazit Třinec 3:2 na nájezdy.
Skellefteå je v tabulce aktuálně na druhé pozici. Tým nestačil na Davos 2:3, a pak tři zápasy vyhrál. Porazil Třinec 3:2 v prodloužení a 5:4 a Davos 5:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky hokejové Ligy mistrů. V tomto zápase proti sobě nastoupí Belfast Giants a Skellefteå AIK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

2:4

Branky a nahrávky: 21. Owre (Ruopp), 23. Ruopp (Soy, Bast) – 17. Lindholm (Lindhölm, Wingerli), 48. Sandberg (Jonsson), 58. Wingerli (Nilsson), 59. Wingerli (Sandberg, Pudas)

Rozhodčí: Baca, Dalton – Rodger, Carmichael

Diváci: 2 647

00:37 SKE 2 EliasSalomensson, podrážení
13:33 BEG 2 Cooper, držení
15:11 BEG 2 Garside, hákování
16:18 SKE 0:1 Lindholm (Lindhölm, Wingerli)
19:16 BEG 2 Lake, hákování
20:15 BEG 1:1 Owre (Ruopp)