2:1

konec (2:1, 0:0, 0:0)

03.10.2022, 03:05 • Crypto.com Arena, Los Angeles • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 1.91 3.94 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:38:21)

V oslabení: 0:0
Je dobojováno. Los Angeles Kings nakonec porážejí Anaheim Ducks těsně 2:1, když jsme všechny branky utkání viděli hned v první třetině, ve které domácí hokejisté dvěma trefami v přesilové hře otočili vývoj utkání na svou stranu.

Anaheimu v závěrečné třetině nepomohli ani dvě přesilové hry a byla to právě především práce ve speciálních týmem, která tedy nakonec rozhodla o vítězi tohoto utkání.

59:50

V samotném závěru Lundestrom skvěle tečoval nahození od modré čáry, ale Quick byl na správném místě a kotouč dokázal vyrazit.

58:51

Kopitar zkusil přes celé kluziště trefit opuštěnou klec, ale minul, a tak je tu icing Kings.

58:28

Brankář Anaheimu už míří na střídačku a Kačeři to zkusí v šesti!

58:02

Doughty vyslal ráznou střelu směrem na hostující bránu, kde si Gibson připsal další jistý zákrok a už pomalu pokukuje po střídačce.

57:47

Iaffalo mohl rozhodnout o vítězi tohoto utkání, jenže z bezprostřední blízkosti nevyzrál na Gibsona, který tak stále drží Anaheim ve hře.

56:20

Anaheimu se podařilo dostat do útočného pásma, ale střela Beaulieua od modré čáry byla hodně nepřesná.

55:26

Nejlepší obrana je útok. Tohoto se nyní drží domácí hokejisté, kteří drží puk ve svém útočném pásmu. Z úhlu to zkoušel Fagemo, avšak Gibson byl u své tyče připravený.

55:00

Je tu poslední pětiminutovka třetí třetiny, ve které domácí hokejisté stále vedou o jednu branku. Dotáhnou tento zápas už do vítězného konce?

54:31

Následně útok Kings pokračoval a od modré čáry nahazoval touš Edler, ale puk jen proletěl kolem brány Anaheimu.

54:11

Lizotte ze středu útočného pásma odzkoušel pozornost Gibsona, jenž jeho pokus jen vyrazil mimo svou klec.

53:44

Anaheimu se nevydařil přechod do útočného pásma, když se hostující hokejisté dostali do ofsajdového postavení.

52:48

Těsně po konci přesilové hry se ke střele dostal Lundestrom, avšak jeho pokus zaletěl přesně do lapačky Quicka.

2:1

Branky a nahrávky: 13. Kempe (Kopitar, Doughty), 20. Kaliyev (Tynan) – 1. Grimaldi (Comtois, Kulikov)

Los Angeles Kings: Quick (Villalta) – Anderson, Doughty, Walker, Spence, Edler, Clarke – Fiala, Kopitar, Kempe – Iaffalo, Tynan, Kaliyev – Vilardi, Kupari, Fagemo – Lemieux, Lizotte, Anderson-Dolan.

Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – Kulikov, Drysdale, Benoit, Beaulieu, Juolevi, Mahura – De Leo, Gawin, Regenda – McTavish, Lundestrom, Silfverberg – Comtois, Henrique, Grimaldi – Kirkland, Groulx, Lopina.

00:42 ANA 0:1 Grimaldi (Comtois, Kulikov)
01:41 LAK 2 Vilardi, hákování
09:04 LAK 2 Anderson-Dolan, krosček
11:07 ANA 2 Regenda, sekání
12:26 LAK 1:1 Kempe (Kopitar, Doughty)
18:02 ANA 2 Drysdale, hákování