konec (1:0, 0:4, 1:1)

02.10.2022, 14:00 • Zimní stadion Písek • 7. kolo • Pavel Kovanda

A máme konec! Technika si od řeky Otavy odváží všechny tři body. Písecká juniorka je i po sedmi kolech bez bodu. (16:07:56)

59:26

Rozhodčí se teď unáhlil a přerušil hru, i když neměl brankář Jansa kotouč pod kontrolou. Krátce po odpískání totiž kotouč přešel brankovou čáru. Na celkovém výsledku to ale už nic nezmění.

58:46

Technika právě vstřelila branku!
Přesilovkový gól a zároveň gól do prázdné brány! Za brankovou čáru kotouč poslal JAN TOMAN. Bez asistence.

58:15

Písek to zkouší v pěti! Jansa již odskočil na střídačku.

58:00

Hosté nikam nepospíchají, čas je teď jejich největší kamarád.

57:36

Oddechový čas pro tým Technika Hockey Brno.

57:36

Vyloučení v týmu IHC Králové Písek:
Cháb – 2 min., podrážení.

56:53

Dohnal neudržel puk v útočném pásmu, Písek tak musí začít stavět od začátku.

56:14

Nešpůrek si připsal dva důležité zákroky za sebou. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce. Brankář Jansa je již vyjetý a čeká na pokyn trenéra.

55:56

Kotouč poskakoval na brankové čáře v Nešpůrkově pracovišti! Nikdo z hokejistů ve žlutých dresech ale nedokázal doklepnout puk.

55:10

Rozběhla se nám poslední pětiminutovka, čas ubíhá a Písek to zřejmě brzy zkusí v šesti.

54:20

Brankář Jansa skvěle zareagoval, povyjel z brankoviště a nedopustil, aby kotouč prošel na hůl snajpra Erika Pospíšila.

53:30

Obě mužstva posílají na led čerstvé pětky.

52:16

Kdyby byla přihrávka o něco přesnější, tak by Přidal mohl jet sám na brankáře Jansu. To se ale nestalo a domácí tak mohou být v klidu.

50:47

Alex Sever se ujal kotouče, pronikl do útočné třetiny a málem obešel dva protihráče. Na poslední chvíli se ale domácím obráncům povedlo obrat tohoto šikovného útočníka o puk.

50:27

Vítek Apolenář tvrdě fauloval Poláka. Dvě minuty pro hostujícího útočníka za faul kolenem.

2:5

Branky a nahrávky: 20. Zátopek (Cháb), 42. Hlaváček (Zátopek, Cháb) – 26. Pospíšil (Pospíšil, Blaško), 31. Szemmelroth (Sladký), 36. Sever (Pospíšil), 39. Toman (Pospíšil, Trögner), 59. Toman

IHC Králové Písek: Jansa (Tesař) – Dohnal, Polák, Velíšek – Cháb, Kaiser, Dubský, Bouška, Lechnýř, Sabiniok, Mikeska, Řehoř, Hlaváček, Sládek, Strnad, Šindelář, Zátopek, Hořejší, Pitel (C)
Trenér: Lukáš Tramba

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Sekanina) – Šupa, Holcman, Blaško (C), Žák, Svoboda, Čapka, Pospíšil A. – Líska, Škodík, Fornál, Apolenář, Sladký, Toman, Sever (A), Pospíšil E. (A), Přidal, Růžek, Trögner, Szemmelroth

24:51 PIS 2 Lechnýř, podrážení
25:38 TEC 1:1 Pospíšil (Pospíšil, Blaško)
28:22 PIS 2 Sabiniok, sekání
30:31 TEC 1:2 Szemmelroth (Sladký)
33:17 TEC 2 Apolenář, hákování
35:24 TEC 2 Szemmelroth, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
35:59 TEC 1:3 Sever (Pospíšil)
38:25 TEC 1:4 Toman (Pospíšil, Trögner)
39:11 TEC 2 Blaško, hrubost
41:15 PIS 2:4 Hlaváček (Zátopek, Cháb)
50:27 TEC 2 Apolenář, faul kolenem
57:36 PIS 2 Cháb, podrážení
58:46 TEC 2:5 Toman