Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – HC Litvínov

6:3

konec (4:0, 2:2, 0:1)

01.10.2022, 12:30 • Praha - Výstaviště, Malá sportovní hala. • Skupina Západ • Info o změnách stavu (Daniel Ryl (@D_Ryl))

Konec zápasu. (14:34:11)

53:15

Přesilovka pro Severočechy, dvouminutový trest za podrážení pro Petra Poláčka (SPA).

54:14

Litvínov právě vstřelil branku!
Severočeši se nevzdávají, využitá přesilovka v podání MARTINA PEROUTKY je vrací do třígólového manka. Domácí už by si však zápas měli pohlídat. Asistence: Denis Horký, Jonáš Bednařík.

40:01

40:00

39:49

Nejen Sparta, v závěru druhého dějství špatně střídají i hosté. Dvě minuty pro Litvínov, které odsedí Jindřich Koky (LIM).

39:19

Počet hráčů na trestných lavicích se rozšíří – Adam Dufek (SPA) má dvojku za sekání, Petr Soušek (LIM) za krosček.

38:28

Sparta jde znovu do čtyř, protože špatně prostřídala. Trest odpyká Alex Marek (SPA).

36:46

Sparta právě vstřelila branku!
Vzestup Litvínova je bleskově sražen druhou trefou v krátkém sledu, FRANTIŠEK NETUŠIL totiž přidává šestý gól Sparty. Asistence: Radoslav Cichoň.

36:21

Domácí odpovídají nejlepším možným způsobem, jelikož se bleskově prosazuje DAVID HRUBÝ. Asistence: Petr Poláček, Alex Marek.

35:42

To bude možná zajímavé! LUKÁŠI RAICHLOVI stačilo jen patnáct vteřin, aby dostal Litvínov do dvougólové ztráty. Asistence: Lukáš Tůma, Daniel Prokeš.

35:27

Zajímavá příležitost pro hosty! František Netušil (SPA) dostává menší trest za sekání.

28:15

Severočeši otevírají skóre druhé třetiny, když VÁCLAV RAICHL snižuje na rozdíl tří gólů. Asistence: Lukáš Tůma, Jindřich Koky.

20:01

20:00

19:04

Třetina snů v podání Sparty končí čtvrtým gólem, který obstaral bleskově využitou přesilovkou RICHARD ŽEMLIČKA. Asistence: Jakub Hašek, Václav Nestrašil.

18:58

Nepříjemnost pro Litvínov, jelikož Oliver Tomaník (LIM) fauloval kolenem a dostal menší trest.

15:47

Spolupráce strůjců druhého gólu vyšla i tentokrát, autorem je znovu TOMÁŠ HLINKA. Asistence: Daniel Novotný.

11:35

Vydařenou první třetinu sparťanů potvrzuje TOMÁŠ HLINKA, jenž zužitkoval přihrávku Daniela Novotného. Asistence: František Netušil.

6:3

Branky a nahrávky: 2. Nestrašil (Janský, Žemlička), 12. Hlinka (Netušil), 16. Hlinka (Novotný), 20. Žemlička (Hašek, Nestrašil), 37. Hrubý (Poláček, Marek), 37. Netušil (Cichoň) – 29. Raichl (Tůma, Koky), 36. Raichl (Tůma, Prokeš), 55. Peroutka (Horký, Bednařík)

HC Sparta Praha: Kogler (Tvrzník) – Janský, Cichoň, Hašek, Dufek, Malínek, Byakov – Novotný, Netušil, Trachta, Žemlička (A), Marek, Poláček (C), Topol, Hrubý, Nestrašil, Hlinka.
Trenér: František Ptáček.

HC Litvínov: Balík – Prokeš (A), Břenda, Horák, Winkelhofer, Kladivo, Soušek – Bednařík, Liška, Raichl, Tůma (C), Horský, Čermák, Peroutka, Tomaník, Zikmund, Pospíšil, Koky.
Trenér: Martin Tvrzník.

Rozhodčí: Trnka – Roischel, Bohuněk.

01:48 SPA 1:0 Nestrašil (Janský, Žemlička)
11:35 SPA 2:0 Hlinka (Netušil)
15:47 SPA 3:0 Hlinka (Novotný)